TV6 translēs Eiropas rallija čempionāta raidījumus

 
iAuto | 31.oktobris 2013 4:52

Nedēļas nogalē TV6 sāks raidīt sporta kanāla “Eurosport” sagatavotos Eiropas rallija čempionāta 2013.gada sezonas un četru noslēdzošo posmu apskatus.

Jari Ketoma Latvijas rallijā Foto: Publicitātes attēls

Turpmākos sešus sestdienas vakarus kanālā TV6 varēs vērot Eiropas rallija čempionāta apskatus. Visi raidījumi sāksies plkst.22:05. Pirmo raidījumu translēs 2.novembrī, un tajā varēs vērot sezonas pirmās daļas apskatu, tostarp arī Latvijā aizvadīto posmu “Rally Liepāja-Ventspils”. 

„Veiksmīgā sadarbība ar TV6 ļāvusi rallija interesentiem sarūpēt pārsteigumu un gada izskaņā latviešu valodā pārraidīt sešus raidījumus, kuros atspoguļoti čempionāta notikumi. Skatītājiem šī būs lieliska iespēja valsts valodā gūt plašāku ieskatu par notiekošo čempionātā, iepazīt braucējus un komandas, kā arī novērtēt, kāds rallijs izskatās ārpus Latvijas robežām. Ceru, ka šie raidījumi spēs veicināt rallija popularitāti Latvijā,” stāsta Latvijas posma rīkotājs Raimonds Strokšs.

Arī nākamgad, no 31.janvāra līdz 2.februārim, Latvijā notiks Eiropas rallija čempionāta otrais posms “Rally Liepāja”. Rallija laikā noskaidros arī Latvijas rallija čempionāta pirmo divu posmu uzvarētājus.

Plānots, ka rallija laikā Liepājas un Kuldīgas apkārtnē 12 ātrumposmos tiks veikti 232 kilometri.

Pērn Latvijas rallijā uzvarēja soms Jari Ketoma, savukārt par Eiropas čempionu kļuva čehs Jans Kopeckis, kurš Latvijā notiekošajā posmā nepiedalījās.

Aleksejs Lukjaņuks Latvijas rallijā Foto: Publicitātes attēls

Raimonds Kisiels Latvijas rallijā Foto: Publicitātes attēls

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Atkal Rīgas dome un tās būvnieki maldina satiksmes dalībniekus ar nepatiesu ceļa zīmi K.Valdemāra ielā (+ VIDEO) 2

Maldinošā ceļazīme informē, ka pēc 50 metriem būs ceļa sašaurinājums, taču patiesībā tā nav. Lasīt vairāk

 

Latvijā degvielas vidējā cena aprīlī pieaugusi par 8,7%

Latvijā cenu vidējais līmenis degvielai šogad aprīlī, salīdzinot ar martu, pieaudzis par 8,7%, aģentūrai LETA pavēstīja Centrālajā statistikas pārvaldē (CSP). Lasīt vairāk

 

GM ražos dīzeļa hibrīdus ASV armijai

Izmantojot kā tehnisko bāzi Chevrolet Silverado 3500 HD, General Motors (GM) izstrādājis hibrīdauto ISV-Heavy, kas paredzēts ASV armijai. Lasīt vairāk

 

"Volkswagen" ziņo par peļņas kritumu pirmajā ceturksnī un nepieciešamību veikt papildu izmaksu samazinājumus

Vācijas autobūves koncerns "Volkswagen" ceturtdien paziņoja par peļņas kritumu šī gada pirmajā ceturksnī un brīdināja par nepieciešamību īstenot papildu izdevumu samazinājumus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti