Ralfs Sirmacis: Somijas rallijā gūta ļoti vērtīga pieredze - iAuto

Ralfs Sirmacis: Somijas rallijā gūta ļoti vērtīga pieredze

 
LMT Autosporta Akadēmija | 11.marts 2014 17:16

Sestdien, 8. martā, Somijas pilsētā Joensū noslēdzās Somijas rallija čempionāta 3. posms - “SM Itaralli 2014”. „LMT Autosporta Akadēmijas” ekipāža Ralfs Sirmacis / Māris Kulšs sacīkstēs guva ļoti vērtīgu pieredzi un R2 klasē ierindojās 11. vietā.

Foto: Publicitātes foto

Lai arī pirms starta „LMT Autosporta Akadēmijas” sportisti vēlējās cīnīties par vietu uz goda pjedestāla, jau pēc pirmā ātrumposma kļuva skaidrs - vietējie sportisti ir krietni ātrāki. Pirmā ātrumposma noslēgumā R.Sirmača Ford Fiesta R2 automašīnai nolūza ātrumu pārslēgs, kā rezultātā sportists nākamajos divos ātrumposmos zaudēja daudz laika. Servisa zonas apmeklējuma laikā problēma tika novērsta, un pēdējos četrus ātrumposmus ekipāža jau veica ar pilnu jaudu.

Foto: Publicitātes foto

Pirmo vietu R2 klasē izcīnīja soms Jonass Lindross.

Foto: Publicitātes foto

„Somijā ir sarežģīta ceļu konfigurācija, kas prasa lielu meistarību. Rallijs bija grūts - pēc piedzīvotās neveiksmes nevarēju sakoncentrēties braukšanai. Traucēja arī tas, ka mēnesi nebiju aizvadījis braukšanas treniņus vai kādas sacīkstes - lai spētu cīnīties par labu rezultātu, man vismaz reizi mēnesī vajadzīgi braukšanas treniņi ar sporta automašīnu. Gribētu Somijā aizvadīt vēl kādu ralliju – šeit var daudz mācīties un konkurence tiešām ir ļoti sīva. Esmu guvis ļoti vērtīgu pieredzi. Pirmo reizi startēju rallijā, kurā neviens no ātrumposmiem netiek aizvadīts atkārtoti - katrā ātrumposmā sportistam bija dota tikai viena iespēja sevi pierādīt. Kopumā esmu apmierināts. Gribu pateikt paldies „LMT Autosporta Akadēmijai” par sniegto iespēju startēt šajā rallijā,” neskatoties uz izcīnīto 11.vietu, R. Sirmacis tomēr jūtās gandarīts par aizvadīto sacīksti.

Foto: Publicitātes foto

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

4 litri uz 100 km un laba cena – vācu Autobild par lietotu VW Golf Variant 18

Autobild tīmekļa vietne šodien sniedz kodolīgu vērtējumu lietotam 2021. gada Volkswagen Golf Variant. Īsumā: mazs patēriņš, daudz vietas, moderns aprīkojums. Lasīt vairāk

 

Stellantis izstrādā jaunu dīzeļdzinēju 16

Jaunais agregāts būs atbilstošs Euro 7 emisiju standartam un kļūs par daļu no no ilgtermiņa stratēģijas. Lasīt vairāk

 

Ekspertu viedokļi par auto mazgāšanu ziemā – neviennozīmīgi (+ VIDEO) 10

Mazgāt vai nemazgāt auto ziemā? Autovadītāju vidū viedokļi dalās. Eksperti norāda, ka atbilde nav viennozīmīga un viss ir atkarīgs no dažādiem apstākļiem, tajā skaitā temperatūras un izvēlētā mazgāšanas veida. Lasīt vairāk

 

Porsche uzsācis Cayenne Electric sērijveida ražošanu Bratislavā (+ FOTO) 8

Dažus mēnešus pēc oficiālās pirmizrādes Porsche šonedēļ uzsācis Cayenne Electric sērijveida ražošanu savā Bratislavas ražotnē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti