Jūlija beigās Latvijā NEZ Rallijkrosa čempionāta izšķirošais posms

 

Foto: Publicitātes foto

LAF | 30.jūnijs 2014 10:00

25. un 26. jūlijā Latvijā tiks aizvadīts NEZ Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāta ceturtais posms. Sacīkste, kas norisināsies sporta kompleksā 333, pie Rīgas, būs seriāla pēdējais posms, kurā, visticamāk, tiks noskaidroti šā gada Ziemeļeiropas rallijkrosa čempioni.

Sākotnēji sporta kompleksā Mūsa paredzētā sacīkste pārcelta uz 333 trasi. Sporta komplekss 333, attiecīgi, ļoti enerģiski ķeras pie trases gatavošanas – grunts daļa iegūs jaunu frēzētā asfalta kārtu, bet kartinga trases platākās un ātrākās daļas kalpos par asfaltētā seguma sektoriem. Sporta komplekss 333 apsver iespēju turpmāk pilnveidot un veicināt rallijkrosa trases attīstību savā teritorijā.

NEZ Ziemeļeiropas rallijkrosa čempionāts šogad sastāv no četriem posmiem – aizvadītajā nedēļas nogalē Dānijā startēja pirmais posms, šonedēļ Norvēģijā – otrais posms, bet jūlija otrajā pusē notiks Lietuvas un Latvijas sacensības. Seriālā ik gadu piedalās visu trīs Baltijas valstu, Krievijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas un Dānijas sportisti. Čempionāts allaž kalpojis kā labs treniņu poligons pirms sportistu lielākiem mērķiem starptautiskajā arēnā. Seriālā savulaik startējuši šobrīd pasaules rallijkrosa elitē esošie Reinis Nitišs un Jānis Baumanis, kā arī pirms vairākiem gadiem Eiropas čempionāta trases izmēģinājušie Jānis Aleksejevs, Reinis Safonovs un citi.

Latvijas posms norisināsies 25. un 26. jūlijā. Piektdienas novakarē paredzēta sportistu reģistrācija, bet sestdien – sacensību programma ar trim kvalifikācijām, pusfināliem un fināliem. Čempionāta klases – NEZ Super 1600 (priekšpiedziņa, motora darba tilpums līdz 1600 kub. cm), NEZ 2000 (vienas ass piedziņa, motora darba tilpums līdz 2000 kub. cm), NEZ Open (aizmugures piedziņa) un NEZ Supercar (pilnpiedziņa).

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Lietojam 2-3 gadus: Ķīnā elektroauto pielīdzina tālrunim 13

Ķīnieši ražo daudz un pārsvarā lētus elektromobiļus, ko patērētājs uzskata par kaut ko līdzīgu viedtālrunim – lietojam gadus divus, trīs, tad “metam prom” un pērkam citu. Lasīt vairāk

 

Mercedes svin Actros 30. gadu jubileju (+ FOTO)

Mercedes-Benz Trucks šogad atzīmē gan 130 gadus kopš pirmā kravas auto radīšanas, gan 30 gadus kopš leģendārā Mercedes-Benz Actros debijas. Kopš 1996. gada Actros kļuvis par vienu no veiksmīgākajiem smago kravas auto modeļiem pasaulē — pārdoti vairāk nekā 1,5 miljoni eksemplāru. Lasīt vairāk

 

Vai kartē ar Nr.1 ir atzīmēts krustojums Latvijas ceļu satiksmes noteikumu izpratnē? 2.DAĻA (+ FOTO) 27

Apskatīsim vienu reālu situāciju Jūrmalā, un jautājums ir vienkāršs: vai kartē ar Nr. 1 saskaņā ar Ceļu satiksmes noteikumiem ir uzskatāms par krustojumu? Lasīt vairāk

 

Naktī atkal izsludināts apdraudējums Latvijas austrumu gaisa telpā; tagad tas atcelts

Sestdienas naktī Rēzeknes, Ludzas, Alūksnes un Balvu novados uz vairākām stundām atkal tika izsludināts apdraudējums gaisa telpā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti