Autoavārijā cietušais rallija braucējs Grjazins izrakstīts no slimnīcas

 

Foto: Ekrānšāviņš no srt.lv

Nozare.lv | 9.augusts 2015 10:31

Pirms nepilna mēneša ceļu satiksmes negadījumā smagi cietušais zem Latvijas karoga startējošais krievu autorallija pilots Vasīlijs Grjazins izrakstīts no slimnīcas, vēsta portāla "Motorsport" krievu versija.

Tomēr paredzams, ka Grjazina pilnīga atlabšana prasīs aptuveni gadu.

Kā zināms, negadījums notika 11.jūlijā, uz Vidzemes šosejas. Frontālā sadursmē pretējā joslā, veicot apdzīšanas manevru, iebraucis "Toyota" automašīnas vadītājs, tādējādi saduroties ar Grjazina vadīto "Mitsubishi" spēkratu, kurā bija arī viņa stūrmanis Dmitrijs Ļebediks.

"Pašlaik jūtos lieliski. Šodien mani izrakstīja no slimnīcas un esmu to jau atstājis," izteicies Grjazins. "Vienai kājai bija vienkārši salauzts papēdis un man tam uzlika ģipsi. Savukārt otrai kājai man veica divas operācijas - pirmo stilbam, kas bija lauzts divās vietās, bet otro papēdim, ko nopietnā operācijā bija nepieciešams atjaunot."

"Par rehabilitācijas prognozēm ārsti neko droši nesaka, tomēr runā, ka tas aizņems gadu - kāds nosauc mazāk, kāds nedaudz vairāk," stāstīja sportists.

Uzreiz pēc avārijas 21 gadu vecā Grjazina stāvoklis tika raksturots kā smags, bet stabils.

Krievijas autosportists pirms avārijas pārstāvēja "Sports Racing Technologies" (SRT) komandu no Latvijas.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Lietojam 2-3 gadus: Ķīnā elektroauto pielīdzina tālrunim 13

Ķīnieši ražo daudz un pārsvarā lētus elektromobiļus, ko patērētājs uzskata par kaut ko līdzīgu viedtālrunim – lietojam gadus divus, trīs, tad “metam prom” un pērkam citu. Lasīt vairāk

 

Aizsardzības ministrs Andris Sprūds paziņo par atkāpšanos no amata (+ VIDEO) 7

Aizsardzības ministrijā notiek aizsardzības ministra Andra Sprūda ("Progresīvie") preses konference. Lasīt vairāk

 

Kas ir MG zīmola jaunie modeļi MG S9, MG 4 Urban un MG S6 ?(+ VIDEO) 1

Automašīnu zīmols MG turpina stiprināt klātbūtni Latvijā - šoreiz izmantojot autoizstādes iespējas. Autobrava Motors Ķīpsalā šoreiz startēja ar trim automobiļu zīmoliem. MG bija pārstāvēts ar veselām sešām automašīnām, no kurām trīs modeļi mūsu tirgū ir absolūts jaunums. Lasīt vairāk

 

Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni 6

Valsts policija (VP) izmeklēšanā konstatējusi, ka vakar Rēzeknē naftas produktu uzglabāšanas objektā patiesībā ietriekušies divi droni, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti