Igaunis Ots Tenaks izraudzīts par TOYOTA GAZOO Racing pilotu 2018. gadam 1

Foto: Ekrānšāviņš no Instagram.com

Toyota Baltic AS | 18.oktobris 2017 14:41

TOYOTA GAZOO Racing Pasaules rallija komanda apliecina, ka Ots Tenaks (Ott Tänak) būs Yaris WRC pilots, sākot no Montekarlo rallija nākamgad, kopā ar otru pilotu Martinu Jarveoju (Martin Jarveoja).

30 gadus vecais igaunis, divu ralliju uzvarētājs līdz šim šajā sezonā, ir bijis viens no izcilākajiem 2017. gada FIA Pasaules rallija čempionāta dalībniekiem. TOYOTA GAZOO Racing WRT šogad uzsāks savu otro sezonu ar trīs Yaris WRC automobiļiem katrās sacīkstēs, un pilotu komandu noslēdz Jari-Mati Latvala (Jari-Matti Latvala)/Mika Antila (Miikka Anttila) un Esapeka Lapi (Esapekka Lappi)/Janne Ferms (Janne Ferm).

Kajs Lindstroms (Kaj Lindström), kas pašreiz ir Juho Heninena (Juho Hänninen) otrais pilots, sākot ar šāgada Austrālijas ralliju uzņemsies jaunu amatu – komandas sporta direktors. Šajā jaunajā sastāvā TOYOTA GAZOO Racing WRT turpinās izaicinājumu 2018. gada sezonā.

Citāti:
Tomijs Mekinens (Tommi Mäkinen, komandas vadītājs)
“Mēs esam ļoti priecīgi, ka esam nodrošinājuši sev Ota pakalpojumus, jo mēs jau kādu laiku viņu vērojām. Viņš iemieso nevainojamu jaunības un pieredzes kombināciju, kā arī pareizo domu gājienu, tāpēc ļoti labi iederēsies mūsu komandā. Tāpat kā Yaris WRC, arī Ots šogad ir pārspējis visas prognozes, tāpēc es esmu pārliecināts, ka abiem izveidosies lieliska sadarbība – ātrums un konsekvence uz jebkuras virsmas. Es vēlos arī apsveikt Kaju ar viņa jauno pozīciju. Vienas no manām mīļākajām atmiņām no manis paša pilota karjeras ir mūsu kopīgā uzvara Montekarlo. Pateicoties tai un visai mūsu abu sadarbības pieredzei kopš tā laika, es zinu, ka Kajs ir izcils profesionālis un ka viņš nepārprotami būs lielisks mūsu komandas loceklis un palīdzēs to uzlabot vēl vairāk. Visbeidzot es vēlos pateikties par visu, ko Juho ir darījis mūsu labā. Viņš vienmēr būs mūsu ģimenes loceklis, un viņam ir bijusi ārkārtīgi svarīga loma, lai mēs nonāktu tur, kur esam šodien.”

Par Otu Tenaku:
Dzimšanas datums: 1987. gada 15. oktobris
Vecums: 30 gadi
Tautība: igaunis

Īsumā:
2008 Igaunijas rallija čempions
2009 Igaunijas rallija čempions
2009 Pirmais WRC rallijs
2010 Eiropas Pirelli Star pilots
2011 2. vispārējais FIA SWRC čempionāts (3 uzvaras)
2017 Pirmā uzvara WRC, Sardīnijas rallijā, otrā uzvara Vācijas rallijā

WRC statistika:
WRC starti 77, uzvaras 2, uz pjedestāla 10, iegūtie punkti 379, uzvaras uz skatuves 73

 

 
Visi komentāri
 
X_rays 18.oktobris 2017 21:30
0 0 Atbildēt

Atlaidiet to tulkotāju ar kaunu un spērienu pa D. Cik nekompetentam ir jābūt, lai uzrakstītu "uzvaras uz skatuves" rallijā

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Valmierā autovadītājs nepakļaujas policijas likumīgajām prasībām apstāties un bēg

Otrdien, 19.martā, Valmierā, 1979g. dzimis autovadītājs, nepakļāvās policijas likumīgajām prasībām apstāties un uzsāka bēgšanu. Lasīt vairāk

 

Bedrēs bojāto auto skaita pieaugums dramatisks – krīt piecgades “rekordi” 4

Gads tikko iesācies, bet dramatiskā situācija uz Latvijas ceļiem turpina negatīvi pārsteigt autovadītājus ar dažāda apmēra auto bojājumiem, kas radušies nekvalitatīvā ceļu seguma un bedru dēļ. Lasīt vairāk

 

Volkswagen laiž klajā Golf universāla dabasgāzes versiju 7

Vācijas autobūves kompānija Volkswagen pievieno kompaktās klases modeļa Golf saimei universāla Variant versiju TGI, kas darbojas ar CNG (compressed natural gas) dabasgāzi. Lasīt vairāk

 

Latvija līdz 2020.gadam neizpildīs apņemšanos palielināt "zaļās" degvielas īpatsvaru 26

Latvija līdz 2020.gadam neizpildīs prasības par "zaļās" degvielas īpatsvara palielināšanu, otrdien valdību informēja ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti