Liepājā notiks preses rallija ātrumposmi - iAuto

Liepājā notiks preses rallija ātrumposmi

 

Foto: Publicitātes attēls

Rallija Klubs Liepāja | 31.maijs 2019 14:35

Jau sestdien, 1. jūnijā, ar mazu atelpu pēc Eiropas rallija čempionāta posma, Liepājas ielās atkal rūks motori, pulcējot starptautiskā preses rallija dalībniekus.

Žurnālisti un autosportisti no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Igaunijas, Itālijas, Somijas un Lielbritānijas startēs nu jau par tradicionālu kļuvušajā 24.starptautiskajā Preses rallijā.

Sacensību starts tiek dots šodien Palangā savukārt jau sestdien preses pārstāvji iepazīsies ar Liepāju. Veicot ātrumposmus Rudes kartodromā, Karostā, Liepājas ostas teritorijā, Zvejnieku alejā un koncertzāles “Lielais Dzintars” stāvlaukumā, mediju pārstāvjiem būs iespēja iepazīties gan ar skaistākajām Liepājas vietām, gan parādīt savas braukšanas prasmes sacensību līdzjutējiem.

Vienlaikus, līdzjutēji varēs klātienē vērot ļoti interesantu tehniku, piemēram, vairākkārtējā Lietuvas čempiona dažādās autosporta disciplīnās Ramūna Čapkauska kaujas zirgu “Cupra TCR” ar pašu īpašnieku stūrmaņa krēslā, kā arī “Porsche 911”, “Lotus”, “Tesla Model 3”, “Jeep Wrangler”, “Lexus RC-F”.

Sacensību norisei 1.jūnijā tiks slēgta satiksme sekojošās Liepājas ielās:

-          Ielas Karostas Industriālajā Parkā no plkst. 10:35 līdz 16:15  (Zemgales Virssardzes, Burtnieku, Manēžas, Trimpus ielas visā garumā, Beverīnas, Līgas, Turaidas ielas posmā no Virssardzes līdz Zemgales ielai)

-          Zvejnieku aleja un Roņu iela pie AS “Kursa” iebrauktuves no plkst. 13:30 līdz 16:00

-          Koncertzāles “Lielais Dzintars” stāvlaukums no piektdienas, 31.maija plkst. 17:00 līdz sestdienas, 1.jūnija plkst. 16:30.

 

Ātrumposmu norises laiki skatītājiem:

-          Rudes kartodroms – no 10:05 līdz 12:20

-          Karosta – no 11:35 līdz 15:20

-          Zvejnieku aleja – no 14:40 līdz 16:00

-          Koncertzāle “Lielais Dzintars” – no 15:20 līdz 16:20

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Model 3 lētāk arī Eiropā – Tesla piedāvā jaunu bāzes versiju 1

Tesla nāk klajā ar jaunu Model 3 versiju, kas zaudēs daļu no aprīkojuma komplektācijas, taču maksās par aptuveni 3000 eiro mazāk nekā līdz šim lētākais variants. Lasīt vairāk

 

Kraviniekam migla netraucē - traucē tie, kas "lēnām velkas" (+ VIDEO) 17

Video autors apgalvo, ka miglas dēļ vairākas vieglās automašīnas braukušas piesardzīgāk, kas izraisījis kravas auto šofera niknuma izpausmi, ko tas apliecinājis mirkšķinot sava auto gaismas, taurējot un arī riskanti apdzenot. Lasīt vairāk

 

Novembris Vācijas tirgū: elektroautomobiļi uz augšu, dīzeļi uz leju 21

Publicēti dati par Eiropas lielāko automobiļu tirgu Vāciju. Tendences, kas iezīmējās jauno automobiļu tirgū iepriekšējos mēnešos nemainās: elektroautomobiļu skaits pieaug, bet ar dīzeļdzinējiem aprīkotu spēkratu skaits rūk. Lasīt vairāk

 

Sācies “Latvijas Gada auto 2026” tautas balsojums – vai žūrijas izvēle sakritīs ar tautas simpātiju

Ir sākusies balsošana par konkursa “Latvijas Gada auto 2026 Tautas simpātiju” - nomināciju, kuras uzvarētāju var noteikt ikviens interesents. Balsot iespējams gan internetā, gan tirdzniecības centrā “Mols”, kur arī apskatāma fotogrāfa Raimonda Volonta lielformāta izstāde. Tajā redzamas visas 33 jaunākās automašīnas, kas piedalās “Latvijas Gada auto 2026” konkursā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti