Visi komentāri - Masks iecerējis gada beigās meklēt "Twitter" jaunu vadītāju

Masks iecerējis gada beigās meklēt "Twitter" jaunu vadītāju 4

 

Foto: Pexels.com

Nozare.lv | 15.februāris 2023 11:33

Miljardieris Īlons Masks trešdien paziņojis, ka 2023.gada nogale varētu būt labs laiks, lai meklētu "Twitter" jaunu vadītāju, jo ap to laiku sociālo mediju platformai jau vajadzētu būt stabilai.

"Es domāju, ka man ir jāstabilizē organizācija un vienkārši jāpārliecinās, ka tā atrodas finansiāli veselīgā vietā un ka produkta ceļvedis ir skaidri izklāstīts," paziņoja Masks, attālināti uzstājoties Pasaules valdības samitā Dubaijā. Masks atbildēja uz jautājumiem, vai viņš ir noskatījis "Twitter" jaunu vadītāju un kad šī persona tiks pieņemta darbā.

"Es nezinu, es domāju, ka, iespējams, šī gada beigās būtu piemērots laiks, lai atrastu kādu citu, kas vadītu uzņēmumu, jo, manuprāt, tam vajadzētu būt stabilā pozīcijā šī gada beigās," sacīja Masks.

21.decembrī Masks tviterī pavēstīja, ka atkāpsies no vadītāja amata, tiklīdz viņam būs izdevies atrast kādu citu šim amatam.

Masks pirms tam sociālo mediju platformā veica aptauju par to, vai viņam vajadzētu atkāpties no "Twitter" vadītāja amata, un lielākā daļa respondentu atbildēja apstiprinoši.
 

 
Visi komentāri
 
Wasing 15.februāris 2023 14:22
0 0 Atbildēt

Mums parasti valsts kapitaliestāšu vadītāji ir vislabākie iespējams kāds no tiem tiks

Krotow 15.februāris 2023 15:02
0 0 Atbildēt

Tur kaut ko vispār vēl var glābt?

Reduktors 15.februāris 2023 18:13
0 0 Atbildēt

Moš kādu no iauto komentāru diršļiem aizsūtīt lai to tviteri mazliet atdzīvina?

0pis 16.februāris 2023 21:50
0 0 Atbildēt

Es teiktu - Vernonu. Viņš tāds prātīgs, likumus visādus zin. Kazi, izglābs to bodīti!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

iAuto par satiksmes organizēšanu Rīgā jaunajā krustojumā K.Ulmaņa gatve ar Lielirbes ielu 2.daļa (+ VIDEO) 8

iAuto.lv skaidro kādēļ jaunizveidotais satiksmes risinājums Rīgā, K.Ulmaņa gatves krustojumā ar Lielirbes ielu, nav efektīvs. Lasīt vairāk

 

iAuto tests: "MG ZS Hybrid+" - B klases hibrīds, kas izaicina pat lielākus konkurentus (+ VIDEO) 13

“MG ZS Hybrid+” modelis ir ienācis mūsu tirgū, apvienojot efektīvu tehniku, labu aprīkojumu, britu zīmola sentimentu un, pats galvenais, zemu cenu. Latvijā tas tiek piedāvāts tikai pašuzlādes hibrīda versijā ar 1.5 litru benzīna dzinēju - sistēma attīsta 197 zirgspēku jaudu. Lasīt vairāk

 

Gatava ziemai visu cauru gadu. Trīs Neste dīzeļdegvielas, kas nebaidās no sala (+ VIDEO) 3

Lielākajā daļā Latvijas iestājusies meteoroloģiskā ziema, un tai seko arī degvielas tirgotāji. Neste Latvija ziemas dīzeli tirgo jau kopš rudens. Lasīt vairāk

 

Mercedes gatavo G-klases kabrioletu (+ FOTO)

G-klases kabrioleta prototipi uzsākuši testu programmu, lai pārbaudītu jaunā modeļa spējas darboties visdažādākajos ceļu un klimatiskajos apstākļos. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti