Visi komentāri - Urbanoviča stūrētais apvidus auto sadūries ar velosipēdistu

Urbanoviča stūrētais apvidus auto sadūries ar velosipēdistu 4

 
Nozare.lv | 19.jūlijs 2015 9:27

Saeimas deputāta Jāņa Urbanoviča (Saskaņa) stūrēta apvidus automašīna "Range Rover" šodien Rēzeknē sadūrusies ar velosipēdistu, aģentūrai LETA apliecināja parlamentārietis.

Urbanovičs pastāstīja, ka ar automašīnu griezies pie vietējā lielveikala "Rimi", bet no lielveikala puses braucis gados vecāks velosipēdists un iebraucis spēkrata durvīs.

"Viņš nepamanīja mani, pēc tam strauji nobremzēja, pirms tam nobremzēju es, un viņš stāvošā automašīnā, aizmugurējās durvīs ieskrēja. Paldies Dievam, ka es ieraudzīju viņu ātrāk, nekā viņš mani. Es viņam palīdzēju apsēsties, izsaucu ātros un policiju, kas sastādīja aktu," sacīja deputāts.

Deputāta stūrētā automašīna piederot uzņēmumam "Reviteko", kurā Urbanovičs esot līdzīpašnieks. "Firmas.lv" informācija gan liecina, ka šis uzņēmums pieder deputāta meitai Ievai Urbanovičai.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA pastāstīja, ka sadursme starp automašīnu "Land Rover Range Rover" un velosipēdistu notikusi ap plkst.13, Galdnieku ielā. Policija noskaidrojusi, ka šoferis veicis pagriešanās manevru un tajā brīdī automašīnā iebraucis velosipēdists. Pārbaudē noskaidrojies, ka šoferis pie stūres atradies skaidrā prātā.

Precīzi notikušā apstākļi tiks noskaidroti izmeklēšanā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša aģentūrai LETA pastāstīja, ka 70 gadus vecajam velosipēdistam konstatēti elkoņa un ceļa nobrāzumi. Lai pārliecinātos, vai nav gūts smadzeņu satricinājums, vīrietis nogādāts ārstniecības iestādē izmeklējumu veikšanai.

 
Visi komentāri
 
urbis 19.jūlijs 2015 13:58
2 0 Atbildēt

Aizrijās ar savu džipu

LMT 19.jūlijs 2015 21:53
2 0 Atbildēt

Kas pa skādi, paķēra pats savu vēlētāju...

Spīkers 21.jūlijs 2015 13:46
1 0 Atbildēt

Vai viņš vadot auto pildīja dienesta (deputāta) pienākumus vai pārvietojās kā privātpersona?

rt 22.jūlijs 2015 20:34
1 1 Atbildēt

Interesanti kāpēc parastā tauta tiek apdalīta. Kā avāriju izraisa ierēdnis, tā uzreiz amats, vārds uzvārds u.t.t. Bet kad avāriju izraisa skolotājs/-ja, pārdevējs, menedžeris, tad tikai dzimšanas gads un dzimums. Kāpēc tāda netaisnība? Citi nav pelnījuši publicitāti?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

No 1,274 eiro - cik šobrīd maksā degviela Igaunijā? 27.12.2025. (+ FOTO) 9

Neste uzpildes stacijā Veru šodien, 27.12.2025. dīzeļdegviela maksā 1,274 eiro, 95 markas benzīns - 1,379 eiro. Salīdzinājumam: Neste (Gulbene): 1,457 un 1,477 attiecīgi par dīzeļdegvielas un Futura 95 litru. Lasīt vairāk

 

Vai atbalsti, ka ziemā tiek mainīts maksimālais atļautais braukšanas ātrums no 110 uz 90 km/h? (+ VIDEO) 74

iAuto.lv kārtējo reizi vērš uzmanību uz to, ka labos laika apstākļos maksimālais ātrums uz Jūrmalas šosejas arī ziemā varētu būt lielāks. Lasīt vairāk

 

Circle K stacijās visā Latvijā pieejama arktiskā dīzeļdegviela 4

Circle K ir uzsācis visu degvielas uzpildes staciju Latvijā apgādi ar dīzeļdegvielu, kas iztur salu līdz -30 °C, lai, iestājoties nakts salnām, visiem autovadītājiem būtu pieejama dīzeļdegviela, kas piemērota lietošanai mīnus grādos. Lasīt vairāk

 

Nosaka Baltijas aizsardzības līnijas izveidei pirmās nepieciešamās teritorijas 10

Valdība pirmdien apstiprināja Baltijas aizsardzības līnijas izveidei nepieciešamās teritorijas, līdz ar to zemes īpašniekus par atsavināšanu sāks informēt jau šogad. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti