TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Mercedes-Benz GLB ar septiņām sēdvietām (+VIDEO)

 
TV Autoziņas speciāli iAuto | 14.augusts 2020 17:33

Ja jau Mercedes-Benz tik ļoti bija nepieciešams vēl viens mazs krosovers, kāpēc gan nepaņemt visiem jau zināmo GLA un vienkārši nepastiept to garāku?

Tieši tā nodomāja arī Mercedes-Benz un uz GLA priekšpiedziņas platformas, kas pagarināta par desmit centimetriem, radīja Mercedes GLB. Rezultātā iznācis "lētais" Mercedes GLS ar septiņām sēdvietām. Vairāk skaties TV Auto ziņu sižetā.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektriskais Honda e:Ny1 pazūd no Eiropas tirgus 1

Honda kompaktais elektriskās piedziņas modelis e:Ny1 vairs nav pieejams lielākajā daļā Eiropas tirgus. Lasīt vairāk

 

Latvijā janvārī martā piereģistrēti gandrīz 5000 jauni auto, 300 no tiem - elektroautomobiļi 2

Latvijā šogad janvārī-martā jaunu vieglo automašīnu reģistrācija palielinājusies par 4,5%, kas bija straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina Eiropas Automašīnu ražotāju asociācijas (ACEA) jaunākie dati. Lasīt vairāk

 

Volkswagen piesaka elektrisko sedanu ID.Unyx 09 un 30 elektriskus modeļus (+ FOTO) 7

Volkswagen grupa Pekinā notikušajā Media Night pasākumā iezīmēja jaunu posmu savā attīstībā Ķīnā, prezentējot vairākus nozīmīgus jaunumus un iezīmējot stratēģiju “in China, for China” (Ķīnā, Ķīnai). Lasīt vairāk

 

Kritiskās infrastruktūras aizsardzībai varēs izmantot signāla slāpēšanas iekārtas 4

Valdība otrdien atbalstīja grozījumus noteikumos, kas kritiskās infrastruktūras aizsardzībai paredz izmantot signāla slāpēšanas iekārtas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti