Pininfarina 2000 Zs elektroauto – jauni attēli un informācija (+ FOTO) 3

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 14.jūlijs 2018 7:01

Itālijas automobiļu dizaina un virsbūvju ražošanas kompānija Pininfarina publicējusi jaunus topošā 2000 Zs jaudīgā elektroauto PFO attēlus un paziņojusi, ka koncepta modeli parādīs jau nākammēnes.

Pininfarina superauto top sadarbībā ar horvātu kompāniju Rimec, kam īpaši jaudīgu elektromobiļu ražošanā ir vairāku gadu pieredze.

Zināms, ka elektriskā kupeja iegūs Formula E sacīkšu tehnoloģijas ar kurām padalīsies indiešu koncerns Mahindra un būs apveltīta ar iespaidīgiem dinamiskajiem rādītājiem.

Neoficiāla informācija liecina, ka 100 km/h 2000 kg smagais un ar 2000 Zs jaudīgu elektrisko spēka iekārtu komplektētais automobilis varēs sasniegt nepilnās divās sekundēs, bet strāvas krājumu pietiks aptuveni 500 kilometriem.

Pininfarina varenauto koncepta modelis tiks parādīts speciāli sarīkotā pasākumā šā gada augustā, bet sērijveida versija būs gatava nākamgad. Sagaidāms, ka 2000 Zs jaudīgās elektriskās kupejas cena būs aptuveni 2 miljoni eiro.

Populārākie komentāri

3 Lasīt visus komentārus →
6 5 Atbildēt

Lūk, ko nozīmē, kad dažādu valstu kompānijas sadarbojas. Indiešu, horvātu tehnoloģijas ar itāļu dizainu.

Kad viena mazattīstīta agrāra republika vārās savā sulā, sanāk tikai tādas lietas:

Kas būs vēl pēc desmit gadiem? Kaut kam būs aeromobīļi, bet kaut kam - kartupeļi, krimas tilts un revolūcija.

4 0 Atbildēt

Bet or arī otra puse - cilvēks parastais fiziski nav spējīgs izturēt tādu paātrinājumu un bremzēšanu. Tātad ir jāpiedāvā komplektā fiziskās formas uzlabošanas kurss.

3 0 Atbildēt

Tak regulāri uzpeld info par visādiem superkāriem, kas nu tik varēs būt ar 700, 900, 1500 vai 2000 ZS jaudu, kam aķīši turēs 400, 900 vai 1500 km u.t.t., vien kaut kā pēcāk neizdodas dzirdēt, ka šāds auto reāli būtu tapis un sērijveidā ražots.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Chrysler vadītājs apžilbst no saules un ietriecas stāvoša satiksmes autobusa stūrī, kas bija palicis joslā (+ VIDEO) 24

Pie Jūrmalas domes noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā "Chrysler" vieglās automašīnas vadītājs, iespējams, tika apžilbināts no saules un ietriecās stāvoša 4. maršruta satiksmes autobusa aizmugurējā stūrī. Lasīt vairāk

Riepa no pretējās joslas trāpa "Nissan" (+ VIDEO) 9

Video, ko uzņēmis "Tesla" videoreģistrators netālu no Filadelfijas, ASV, redzams, ka riepa, ko pazaudē kravinieks, pārlido betona aizsarbarjeru un trāpa pa pretējā virzienā braucošā "Nissan" priekšpusi. Lasīt vairāk

Uzlāde 22 minūtēs, sniedzamība līdz 657 km: Mercedes piesaka jauno GLA (+ FOTO) 8

Mercedes-Benz prezentējis jauno elektrisko GLA, kas ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz 657 km un atbalsta līdz 320 kW līdzstrāvas uzlādi, kas 10-80 procentu uzlādi nodrošina 22 minūtēs. Lasīt vairāk

Viens vienīgs eksemplārs: Bentley svin 80 gadus, izlaižot jubilejas modeli (+ FOTO) 5

Bentley atzīmējis 80 gadus kopš automobiļu ražošanas uzsākšanas savā Krū rūpnīcā, prezentējot īpašu Continental GTC kabrioleta versiju vienā eksemplārā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti