Toyota Camry tagad arī pilnpiedziņas modifikācijā 11

Foto: Ekrānbilde

iAuto | 1.oktobris 2019 14:08

Toyota Camry turpmāk varēs nopirkt arī pilnpiedziņas modifikācijā e-Four, tiesa – šāds modelis būs pieejams tikai Japānas tirgū.

Japānas autobūves kompānija Toyota iepazīstinājusi ar jaunu sedana Camry modifikāciju. Tā pieejama pašmāju tirgū un aprīkota ar elektromotoru pie pakaļējās ass, kas palīdz hibrīdsistēmai brīžos, kad elektronika konstatē riteņu izbuksēšanu starta brīdī slidenos braukšanas apstākļos. Sistēma strādā tikai starta brīdī un atslēdzas, kad automašīnas ātrums pārsniedz 10 km/h.

Camry Japānas tirgū tiek piedāvāts kā 211 Zs jaudīgs hibrīds uz 2,5 litru benzīna atmosfēriskā motora bāzes. Modifikācija e-Four aprīkota ar vēl vienu elektromotoru, kas piepalīdz aizmugures riteņiem, hibrīdsistēmas maksimālo atdevi palielinot līdz 218 Zs.

Ražotājs uzskata, ka no decembra tirgū pieejamais pilnpiedziņas sedans varētu būt interesants klientiem, kas dzīvo Japānas ziemeļu un kalnu reģionos.

Atgādināsim, ka Toyota Camry 2019.gadā atgriezās Eiropas tirgū pēc 14 gadu pārtraukuma. Arī šeit tā pieejama hibrīdversijā. Cena Latvijā – no 28 500 eiro.

Populārākie komentāri

11 Lasīt visus komentārus →
3 0 Atbildēt

Ļoti noderīgs komentārs, intelekts tev spiežas ārā pa visiem caurumiem.

Atkal p-derasi, papuasi un pigmeji vai kas tur nodarīja pāri...

2 1 Atbildēt

Laikam neesi nekad ar kvatru braucis lauzies sniegu vai dubļiem - es tev pateikšu kā tas notiek - kādā pirmajā vai otrajā robā ar pedāli grīdā mašīna kustas uz priekšu; motora griezes moments daudzmaz vienmērīgi sadalīts uz abām asīm. Ko piedāvās šis kāmrijs - pedālis grīdā, 200 zs kārpa priekšējos riteņus, kad mašīna nonāk līdz norakšanās slieksnim, vājais aizmugures motors pieslēdzas...

1 1 Atbildēt

7 kw līdz 10 kmph - švaki, ļoti švaki.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Nobloķēja: Zeekr 9X īpašnieks piedzīvo nepatīkamu pārsteigumu uz robežas

Kāda Zeekr 9X īpašnieka ceļojums no Ķīnas uz Eiropu izvērtās negaidīti sarežģīts, kad, šķērsojot Kazahstānas robežu, automašīnas viedās funkcijas pēkšņi tika bloķētas. Vairāk nekā 30 stundas vadītājs nevarēja izmantot navigāciju, atvērt elektroniski vadāmo degvielas tvertnes vāciņu un bagāžas nodalījumu, kas radīja ievērojamas neērtības. Lasīt vairāk

Latvijā visvairāk vērtība samazinās “Audi e-tron” 1

Pētījumā atklāti Latvijā visātrāk tirgus vērtību zaudējuši auto – daļa modeļu piecu gadu laikā zaudē vairāk nekā 60 % no savas vērtības Lasīt vairāk

PTAC: Vairāki degvielas tirgotāji neskaidri informē par lojalitātes programmu atlaidēm 9

Latvijā vairāki degvielas tirgotāji nesniedz pietiekami skaidru informāciju par lojalitātes programmu piedāvātajām atlaidēm, aģentūru LETA informēja Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC), atsaucoties uz veikto izvērtējumu. Lasīt vairāk

3 miljonu vērtais Pagani Huayra nobraucis jau 125 000 km - šveicietis to izmanto ikdienā 6

Kāds šveicietis savu 3 miljonu eiro vērto superauto izmanto ikdienā tieši tāpat kā vairums no mums savus Škoda Octavia, Toyota RAV4 vai Volkswagen Golf. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti