Ķīnas Xpeng piegādā vēl 200 elektrisko krosoveru Eiropas tirgum (+ FOTO) 13

Foto: Ekrānbilde no instagram.com/xpengmotorsnorway/

iAuto | 9.februāris 2021 10:16

Pirmie 100 G3 krosoveri, ko Ķīnas uzņēmums piegādāja janvāra sākumā, tika izpirkti rekordīsā laikā.

Norvēģijā, ko Ķīnas uzņēmums Xpeng izvēlējies par placdarmu izejai uz Eiropas tirgu īsā laikā izpirkti pirmie 100 G3 krosoveri, tādēļ tagad nosūtīts divreiz lielāks skaits – 200 automašīnas.  

Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru G3 nobrauc līdz 450 km, bet akumulatora uzlāde notiek 40 minūšu laikā no 30 līdz 80 procentiem vai 4,5 stundu laikā, ja to uzlādē pilnībā (0-100%).

Xpeng ir strauji augošs uzņēmums, kas pērn realizējis vairāk nekā 27 000 G3 krosovera un sportiskā sedana P7 eksemplārus, panākot apgrozījuma pieaugumu par 112 procentiem salīdzinājumā ar 2019.gadu.

Norvēģijā, kas pērn kļuvusi par pirmo valsti pasaulē, kurā elektriskie automobiļi veidojuši vairāk par pusi no visiem pagājušajā gadā reģistrētajiem jauniem automobiļiem, G3 maksās aptuveni 33 700 eiro, nerēķinot valsts subsīdijas un nodokļu atlaides.

Šogad Xpeng plāno laist klajā trešo modeli ar Lidar skeneri un autonomo braukšanas sistēmu Xpilot.

Populārākie komentāri

13 Lasīt visus komentārus →
9 1 Atbildēt

Ja šitais normāli iztur kraštestus, tad jau normāls braucamais par adekvātu cenu. Par to naudu eiropā tikai Renault Zoe sanāk, kas nav nekāds glītais auto.

7 4 Atbildēt

Ne visi cilvēki ir muļķa latviešu strādnieki, kuri domā, ka vācu mēsls, kuram ražotāji - musulmaņi, poļi, krievi, latvieši un citi nēģeri sabāzuši ķīniešu detaļas, un second hand tirgū piebāzti ar ķīniešu detaļām, kuras ir "gandrīz kā oriģinālās", ir labāks nekā īsts oriģināls ķīniešu auto.

Ne visi tā domā.

7 1 Atbildēt

Tev pilnīga taisnība - savādāk nebūtu citu sūdu uz ielām. Bet nu katrs pats savas nelaimes kalējs - vai pirkt mašīnu kurai detaļas mētājas uz katra stūra un kuru saremontēt māk daudzi, vai kaut kādu mistisku sūdu kam ar detaļu pieejamību un remontiem švaki...

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

PAPILDINĀTS 16.07; Jau 4 mēnešus bīstami deformēta konstrukcija virs autovadītāju galvām K. Ulmaņa gatvē (+ VIDEO) 18

iAuto.lv pievērš uzmanību deformētai konstrukcijai, kas K. Ulmaņa gatvē apdraud autovadītāju drošību jau mēnešiem ilgi - viens no balstiem ir deformēts avārijas rezultātā, taču atjaunot tās sākotnējo stāvokli, šķiet neviens nesteidzas. Lasīt vairāk

Aktuālā situācija Rīgas dzelzceļa stacijā. Kā izskatās iesāktais dzelzceļa tilts pār Daugavu 15.7.26 (+ VIDEO) 6

iAuto.lv nofilmē, kāds izskatās "Rail Baltica" projekts, iebraucot Rīgā ar vilcienu no Jūrmalas puses. Lasīt vairāk

Land Rover atsauc gandrīz 630 000 automašīnu visā pasaulē 3

Land Rover uzsācis plašu atsaukuma kampaņu, kas skar aptuveni 629 000 automašīnu visā pasaulē, tostarp vairāk nekā 31 000 Vācijā. Lasīt vairāk

Peugeot radījis konceptauto suņu saimniekiem (+ FOTO) 6

Peugeot sadarbībā ar Stellantis Design Studio izstrādājis konceptautomobili E-5008 Dog Edition, kas paredzēts cilvēkiem, kuri bieži ceļo kopā ar saviem četrkājainajiem draugiem. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti