Pircēju izvēlē elektriskais Mustang apsteidz parasto Mustang - iAuto

Pircēju izvēlē elektriskais Mustang apsteidz parasto Mustang 14

 

Foto: Ford

iAuto | 7.janvāris 2025 9:12

ASV tirgus dati liecina, ka 2024. gadā pircēju interese par elektrisko Mustang Mach-E pirmoreiz vēsturē izrādījusies lielāka nekā par tradicionālo ar iekšdedzes motoru apgādāto modeli.

Aizvadītais gads benzīna Mustang bijis sliktākais tā vēsturē, bet elektriskajam tieši pretēji – visu laiku labākais. Statistikas dati liecina, ka pārdoti 44 003 iekšdedzes motoru Mustang (par 10% mazāk nekā 2023. gadā), bet elektriskie Mach-E atraduši 51 745 jaunu īpašnieku, kas par 27 procentiem vairāk nekā 2023. gadā, kad tika realizēti elektriskā Mustang 40 771 eksemplāri.

Eksperti atzīmē, ka kopš ieviešanas tirgū 2021. gadā, elektriskais Mustang ir kļuvis tikai labāks: ir bijuši vairāki programmatūras atjauninājumi, un tas ir viens no pirmajiem elektromobiļiem, kam nodrošināta pieeja Tesla Supercharger lādētājiem.

Mūsdienās Mustang Mach-E var iegādāties pamata Select, augstākās klases Premium un sportiskajā GT versijās, nodrošinot sniedzamību līdz 514 km un ieskrējienu līdz 100 km/h 3,3 sekundēs.

Piebildīsim, ka Ford Mustang Mach-E var nopirkt arī Latvijā. Pamata versijas cena – nepilni 39 000 eiro.

 
14 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Merikurrats 7.janvāris 2025 9:55
7 2 Atbildēt

Pēc grūsnas govs izskatās ne mustanga!

0pis 7.janvāris 2025 9:19
3 1 Atbildēt

Eu, tā tak Tesla 😄

BMW 7.janvāris 2025 10:08
3 0 Atbildēt

Var jau uzrakstīt arī rūgto patiesību par to, ka Mustang pārdošanas rādītāji krīt ar katru gadu!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

ASV elektromobiļu pieprasījumam pirmoreiz kritums pēc 14 mēnešu augšupejas

Neraugoties uz autoražotāju pūlēm un dāsnajam valdības atbalstam, šķiet, ka tomēr sasniegti patēriņa griesti, vismaz šobrīd un vismaz ASV tirgū. Lasīt vairāk

 

Golf jubilejas modelis kļūst par ātrāko Volkswagen Nirburgringā (+ VIDEO) 4

Priekšpiedziņas Volkswagen Golf GTI Edition 50 ar Beniju Leihteru pie stūres nobraucis Nirburgringas trases apli 7:46,13 minūtēs – tik ātri, cik neviens cits Volkswagen šajā trasē. Lasīt vairāk

 

Uzlāde 12 minūtēs: Ķīnas Xpeng uzlabo elektriskos G6 un G9 (+ FOTO)

Abi modeļu būtiskākais ieguvums – jaudīgāka uzlāde ar 5C, kas nozīmē akumulatora uzlādi no 10 līdz 80% vien 12 minūtēs. Lasīt vairāk

 

PAPILDINĀTS: Apspriešana beidzās jau 9.jūnijā - CSDD: Agresīvie un bīstamie autovadītāji jāsoda bargăk (+ VIDEO) 96

Agresīvie un bīstamie autovadītāji jāsoda bargāk, tāds ir Ceļu satiksmes drošības direkcijas un atbildīgās ministrijas secinājums, gatavojot jaunu redakciju tā sauktajā “soda punktu” sistēmā. Iecerēts, ka tiem, kuri ātrumu pārkāpj biežāk, būs vieglāk sakrāt šos punktus un pazaudēt autovadītāja tiesības. Kas tieši mainīsies un vai par visu veidu pārkāpumiem punktus dos dāsnāk? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti