2026. gadā Volkswagen pārtrauks Touareg ražošanu - iAuto

2026. gadā Volkswagen pārtrauks Touareg ražošanu 10

 

Foto: Volkswagen

iAuto.lv | 8.augusts 2025 12:43

Pēc 24 gadiem apritē, Volkswagen noņems no ražošanas līnijas savu SUV modeļu gammas flagmani Touareg.

Mediji vēsta, ka Touareg dienas ir skaitītas – jau nākamgad modelis, kas dalīja platformu ar Audi Q7 un Porsche Cayenne, pārstās eksistēt, bet flagmaņa gods tiks atvēlēts Tayron. Šo lēmumu nosaka koncerna vispārējā stratēģija, kas tagad koncentrējas uz masveidā ražotākiem transportlīdzekļiem.

4,90 m garais Touareg ir luksusa klases SUV, ko Volkswagen radīja pircējiem, kas tīko pēc komforta, jaudas un statusa, bet ne obligāti vēlas maksāt par “premium” zīmolu, kā Audi vai Porsche.

Touareg bija apveltīts ar 4Motion pilnpiedziņu, adaptīvo piekari un sedanu flagmanim Phaeton līdzīgu salonu, bet zem pārsega atkarībā no gada un versijas, varēja sastapt V6, V8 un pat V10 dīzeļdzinējus. Modelis piedzīvoja trīs paaudzes, pēdējai modernizāciju saņemot 2023. gadā.

 
10 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
ro 8.augusts 2025 17:28
7 1 Atbildēt

Pisec ...paliks tikai kroplie t roc  tayroni un tml bezdvēseļu mēsli,kuros iekāpjot pārņem lētuma smaka..folcīc varētu vnk beigt pastāvēt un guldīties škodās un tml...nezinu nevienu paziņu vai draugu,kurš būtu kautko labu par jaunajiem vw teicis..zato par pēdējiem 5iem gadiem kritikas gan par saloniem, dzinējiem un kuzaviem ir dzirdētas ne vienas vien...kur ir tā vw kvalitāte,kura bija ntos gadu desmitus??? Viss sapi@ts😔

no dzīves 8.augusts 2025 21:03
5 0 Atbildēt

Dažam tas ir sapnis - zinu gadījumu "iz dzīves", kad laikos, kad dibinājās un pēc tam juka zemnieku saimniecības, kāds "strādnieks", kā tu saki, daļēji nogremdēja mātes saimniecību, lai paņemtu sev Touareg. Pēc tam nogremdēja arī pilnībā, taču paguva ar, ja pareizi atceros, kādu sportisku Audi (S4 vai?) izmest loku pa Eiropu - saimniecību nācās pārdot, bet sapni cilvēks piepildīja.

Nu 8.augusts 2025 15:13
3 0 Atbildēt

Kāpēc ne. Tagad varēs vienkāršāko Tayronu pozicionēt augstāk,  un pārdot dārgāka par 😁

Marketings, un tikai

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 1

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Kuru upurēt? – atkal baumas par Stellantis visu 14 zīmolu dzīvotspēju 6

Stellantis zem sava karoga sapulcējis 14 lieliskus spēlētājua, tomēr ne visi var lepoties ar pienesumu, kas garantē dzīvotspēju. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti