Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

ENRI WWW Automazgātuves Atz. 10 6 kom.
Stārķu 8 Tālr.: 7515902
Tikai un vienīgi pozitīvas emocijas pēdējos apmēram 3 gadus, lai arī mazliet dārgāk nekā vidēji. Standarta mazgāšana ietver sevī gan durvju stenderu, gan sliekšņu, gan visu citu sīkumu kārtīgu nomazgāšanu. Un kas nav mazsvarīgi - arī noslaucīšanu. Arī ziemas laikā nekad nekādas problēmas nav bijušas. Ir mēģināti arī vairāki citi kantori, bet nez kāpēc vienmēr kad slinkums pašam mazgāt, tikai uz ENRI.
ivka @ 11.oktobris 2005 10:02
R.I.G.I. Automazgātuves Atz. 3 Pievienot komentāru
Mūkusalas 59
Sveiki!

Šodien "imel ņeostorožnostj" nomazgāt auto Mūkusalas ielas "Kuršu" DUSā (SIA R.I.G.I.). Palūdzu nomazgāt auto ar vasku, izsūkt salonu un notīrīt stiklus. Krievu tautības jaunietis ar manāmu nevēlēšanos/nevarēšanu runāt latviski apsolīja to izdarīt 30-40min. Kad atgriezos pēc 40 min, džeks apgalvoja, ka viss ir ok. Apskatīju salonu, stiklus, likās it kā tīri un es viņam samaksāju Ls 7,50. Gaidot atlikumu apgāju ap auto un ieraudzīju, ka arkas ir nemazgātas, pat ar spiedienu nebija skalotas. Kad viņam uz to norādīju, viņš nodeva ar spiedienu. Tad pamanīju, ka apakšējais sānu "moldings" arī nav kārtīgi nomazgāts. Norādīju arī uz to. Atverot durvis konstatēju, ka tur pie sliekšņa un durvju malās arī nekas nav mazgāts. Viņš pārbrauca ar lupatu un stāstīja, ka to jau nemazgājot, ka citiem klientiem nepatīkot u.c. pasakas. Biju saskaities, jo tādu haltūru nekad vēl nebiju redzējis. Aizbraucu prom un pirmajā apstāšanās vietā dienasgaismā redzēju, ka auto vispār nav mazgāts ar putām/šampūnu, izskatās, ka ar spiedienu ir nomazgāti lielumi un tad ar pliku švammi pārbraukts pāri, pleķains, svītrains, riteņi nav mazgāti. Auto ir melns un ar ūdeni noliets nav redzami netīrumi, tie parādās, kad auto nožūst.

Vienvārdsakot, uz to kantori vairs nekad nebraukšu un neiesaku nevienam! Starp citu, biju ievērojis, ka pie tā kantora nekad nestāv rinda... (
murlis @ 10.oktobris 2005 15:49
Atlas Motors WWW Autoservisi Atz. 9 Pievienot komentāru
Vagonu 38 Tālr.: 7310384
Esmu vedis uz šo servisu dažādus Stratusus. Attieksme pret klientu vienmēr laba. Problēmgadījumā veinmēr zvana un jautā vai piekrītu to un to remontēt, piedāvā dažādus detaļu variantus utt. Detaļas pārsvarā ir uz vietas. Serviss liekas tāds padārgs, salīdzinot ar to, kas atrodas pretējā ielas pusē (nespecializējas uz amerikāņu auto), bet par kvalitāti nav jāsūdzas- strādā augstas klases meistari.

Vienīgā problēma- šis serviss ir vienmēr pārslogots. cik saprotu- viņi jau ir izpletušies maksimālā teritorijā un vairāk nav kur izplesties. Tāpēc uz nopietnākiem remontiem jāpierakstās vismaz 2 nedēļas iepriekš. Kaut gan, ja notikusi maza ķibele, vai jānomaina kāds sīkums, viņi pasaka, kad atbrīvosies kāds pacēlājs un piedāvā pagaidīt un pabīdīt nedaudz rindu, lai es varētu saremontēties ātri.
Sacrosanct @ 2.oktobris 2005 12:04
NoNAME Automazgātuves Atz. 2 3 kom.
Ulbrokas ~ 1- 3
Seit iet runa par automazgatuvi ULBROKAS/KELDISA ielas stuurii. (Jasaka kad ZL.LV taadu te vispaar neatrod)


Skaidrs jkad personaals sajeedz tikai ja ko saka krievu valodā, latviešu valodu saprot tikai papildinātā veidā ar zīmēm.
Darba kultūra- ja pats stāvi klāt (kā līdz šim darīju) un ar pirkstu baksti-tad kaut ko dara... Pēdējo reizi nodomāju pietiks, iedzenu savu pepelaci- dzeks nomazgaa, nopuus ar savaam sampuuna putaam-noberz visu, noskalo-noslauka-OK. Atnaak saka "Sdelano" un skataas ar taadaam nelaimiiga sunja aciim vai neapzeelosos un neuzmetiisu sim teejas naudu...
Iekapju masiinaa iedarbinu, paskatos pa priekseejo stiklu, KAATAD- putna placka kura pa nakti bija uzlikta staavvietaa kaa staaveejusi taa arii staav uz priekseejaa stikla....

Ar pirkstu parādiju, dzeks kaut ko satraukti nomurmulēja- notiirija un fiksi notinaas...

NO COMMENTS
er673 @ 15.septembris 2005 15:43
Ķīpsala - auto Autoservisi Atz. 6 Pievienot komentāru
Matrožu iela 9 Tālr.: 7613902
Nu tas iepriekšējais stāsts ir atrisinājies līdz galam.

Kā kaut cik sakarīgam servisam pieklājas - vadiitaajs bija zoliids un normaali aprunaajoties tika nonaakts liidz aabpuseejai nolaoiibai un probleemas risinaajumam.
Tika noņemta galva, pateicos par telefona numuriņu ko iedeva sakaraa ar viitnes atjaunošanu, cik sapratu tas cilveek tika pieaicinaats un tika ieurbtas jaunas viitnes utt. Respektiivi - viss ok un vareeju mieriigi iziet tehnisko.
Zemu atziimi lieku par to, ka šis pasaaku,s vilkaas kaadas četras dienas un tas ka tomēr gruuti pateikt - vai viņu minētie 50/50 - manaa gadiijumaa no manas puses bija 63Ls (darbiņs, materiāli utt) un kas to zina vai nesanaaca ka es piemeeram samaksaaju 80/20 vai kaut kaa tamliidziigi.
Visaa visumaa - viss labs kas labi beidzas
Guntis
cunca @ 8.septembris 2005 10:23
Ķīpsala - auto Autoservisi Atz. 4 19 kom.
Matrožu iela 9, Rīga Tālr.: 7613902
Nu tā,
Respektīvi pagaidām veirāk par kādi 4 no 10 nu nekāa nesanāk, tad jau redzēs, varbūt labosies:

Situācija sekojoša:

Kaut kā neveiksmīgi sanāca ne'iziet tehnisko apskati - visādu atgāžu pa daudz - aizbraucām uz diagnostiku - LamdaZonde jāmaina. Kā teikts, tā darīts, nopērkam jaunu un pa ceļam uz CSDD sanāk ka viens no izdevīgākajiem maiņas punktiem kur ir arī atgāzu mērītājs un visas štelles, lai ieriktētu Opel Astra ar Ecotech dzinēju izrādās Ķīpsala -
Aizbraucam, mehāniķis (pa automobīļu elektronisko daļu) veiksmīgi nomaina Lamda zondi, pieslēdz pie stenda - viss it kā OK, tikai biki biki kaut kas ne tā - līdz šai vietai būtu 7,
bet nu sākas pats interesantākais -
It kā sveces vainīgas - nu ja jau sveces - nu ja vari - nomaini - Jaa ok, saka mehaniķis, fiksi pēc atslēgām un skrūvē tik vaļā - pirmo izdodas atskrūvēt, otrā nepadodas, trešā arī nekādīgi, ceturto gan veiksmīgi nomaina.
Paliek divas sveces uz jautājuma ziimes - tās tiek sapūstas ar visādiem šķidrumiem un pēc kāda laika zinošais meistar paņem kārtīgus instrumentus, sakopo spēkus un neko nebrīdinot par iespējām ko sabojāt tik pie darba -
Knikts, knikts - 2. un 3. sveces galviņas ar elektrodiem paliek rokās a viitnes - motora galvaa!!!!!!!
Nu ko nu - kaut kas jādara lietas labaa - papuulaas papuulaas un ar visaadu skruuvgriežu un seškanšu iedzīšanu atlikušo sveču daļās izdodas vienu no svecēm dabūt ārā - bet vītne - nelietojama, pie otrās sveces tiek aplausts seškantis, kas paliek motora galvaa - un seko teksts -
- nu jāgriež jaunas viitnes, te vairs neko nepadariisi. Mēes varbūut it kāa varēetu ko dariit, bet jāņem nost galva - tas ir dārgs prieks. Virpotāju mums nav, kas varēetu izvirpot jaunu pāreju un vīitnes, tādu instrumentu mums it kā nav utt utt - nu un taa sanaacis (tas viss norisiniaajaas šodien) ka esmu palicis ar auto, kuram norautas sveču viitnes, vienaa caurumaa aplausts seškantis un serviss neko nevar dariit. Gluži jau nav tā ka nevar darīt - viņi bij ar prieku ņemt autiņu uz remontu, bet ar nosacījumu ka jauc nost visu galvu un tad skataas un domā ko var darīt lietas labā - uz reiz viņi nemācēja paskaidrot ko un kā taisās labot, kā arī cik tas varētu maksāt. Uzzināju citos servisos, ka ar labiem meistariem - pastāv iespēja salabot neņemot nost motora galvu, jo tomēr kāds laiks un nauda vajadīga, lai visu motora augšu pārvāktu.
Biki pakasiijaamies, servisa direktora nav, buus tikai riit - nu redzees, naacaas atstaat auto pie šiem pa nakti, ka tik tie šrota vīriņi pa nakti neuzdarbojas, neizjauc vēl manu opeli.
Luuk taads tas staast, ka pat nezinu ko iesāakt - Dievs viņu zin kaa beigsies sarunas ar servisa vadīibu, ko šie teiks, jutiisies vainiigi vai nee?? un Dievs viņu zina kā šādu auto salabot tagad!!!
Cik noprotu motora galvas šadiem aparātiem nav no lētajām un ne īpaši bieži sastopamas.
cunca @ 31.augusts 2005 20:32
AGG WWW Autoservisi Atz. 5 1 kom.
Ieriķu iela 86 Tālr.: 7597298
Kādreiz bija jēdzīgs serviss, tagad nezinu vairs... Tik bieži šiem tur personāls mainās..

Sens gadījums:
Mainam vārstu hidrokompensatorus un komplektā arī zobsiksnu. Darbs izdarīts bez pretenzijām, tikai pēc procedūras tāds mazliet kviecošs troksnis nāk no siksnām vai ģeneratora vai kaut kur tur.. Aizbraucu atpakaļ - džeks iznāk, paklausās (laikam Ojārs bija vārdā) - saka ģenerators tuvojas beigām, varam mainīt/remontēt. Prasu kā tad tā, tikko viss bija ok.. Nu tā un šitā, tā gadās no sērijas..
Nu neko - kādu laiku sadzīvoju ar to skaņu. Pēc mēneša or so aizbraucu uz Favorītu kaut ko darīt. Keksi izbrīnā - kurš mākslinieks zobsiksnu pēdējais mainījis??? Esot bijusi tā saspriegota, ka ilgi nebūtu turējusi. Protams pēc pārspriegošanas skaņa pazuda un viss štokos vēl vismaz 2 gadus..

Nesens gadījums:
Tā pati izpūtēja situācija kas aprakstīta zemāk pie KEMI. Aizbraucu pie šiem. Varbūt ka viņi nenormāli kruta remontē autiņus (parasti šiem pilns pagalms ar pusiznīcinātiem eksemplāriem), bet nu pret klientu jau nu būtu kaut kādas kultūras normas jāievēro. Kekss ar pleijeri ausīs skatās tev virsū un nereaģē. Pēc tam kad kaut ko paprastu šis ar tekstiem "nu kas ir, ko atbrauci, ā izpūtējs dir$ā" vai tml.. paziņo, ka šiem nav ne laika ne vēlēšanās neko skatīties. Pierunāju šos uzbraukt uz bedres lai paskatās - tomēr man ir replacement detaļas ko easy vietā uzlikt.. Nē nē, tur bez metināšanas nekādīgi... Beigās aizsūtīja mani pie kaut kāda blakus pīpējoša koriša, kurš, cik saprotu, ar šo kantori nesaistīts.. Šis apskatās, tad paziņo ka viņš ir pālī un viņa korišs garāžā arī nav redzēts kopš vakardienas..

Vismaz jautrības netrūkst :-)
ivka @ 24.augusts 2005 18:44
KEMI WWW Autoservisi Atz. 4 7 kom.
Rīgā, G.Astras ielā 9 Tālr.: 7802666
Mākslinieki tur strādā, da arī vispārējais firmas tēls varēja būt daudz labāks...

Situācija 1:
Izpūtējs pušu savienojuma vietā starp biksi un katalizatora posmu. Ar aci redzēt nevar, bet troksnis ņemerjannijs. Palīdu zem mašīnas un atradu kurā precīzi vietā. Aizbraucu pie šiem - paceļ mašīnu. Parādu meistaram ar pirkstu, kur nolūzis. Šis tipa nenotic, un sāk stāstīt, ka sākumā jāmaina aizmugures posms, jo tur redz savienojuma vietā drusku melns - tipa garām laiž.. Beigās piespiedu noticēt viņam kur problēma, izvilku no bagāžnieka detaļas nomaiņai un palūdzu nomainīt. Aizsūtīja mani mājās - nevarēšot atskrūvēt skrūves, kā arī tādu pašu skrūvju vietā viņiem nav, varot dabūt rīt. Uz jautājumu cikos tad rīt piebraukt, lai veiktu procedūru saņēmu atbildi, ka darba laiks ir tāds un šitāds un lai braucu kad gribu - pieraksta sistēmas viņiem nav un jāgaida kad atbrīvosies kāds pacēlājs... Protams nākamajā dienā izpūtējs sadalījās pavisam 2 gabalos un man bija Harley's. Aizbraucu pie pazīstama meistara, kur remonts maksāja no sērijas 10Ls.

Situācija 2:
Ejot skati, dabūju 2-nieku par pr.labo lodbalstu. Protams, KEMI diagnostika zināja vairāk teikt, ka labajā pusē nekas nav jāmaina, bet kreisajā toties viss iespējamais. Tikai pēc ilgām diskusijās piekrita nomainīt tieši to ko es vēlos. Protams pēc tam izgāju skati un nobraucu vēl vismaz pusgadu bez nekādām pretenzijām pret piekari.

Situācija 3:
Mainam amīšu augšējos atbalstus-gultņus. Nomainam, it kā jau nekas sevišķs. Pēc 2 ned. braucam pie šiem ar kaut kādu citu kaiti (jau vairs neatceros kādu). Meistars paceļ a/m un saka - amīšu atbalsti kaput. Manējs protams :-E - tikko pie jums mainīju. Nezinu vai šie nebija kursā vai tml., bet sākās atmazkas, ka patiesībā nevis kaput, bet nepareizi uzlikti (????), tipa "salika pareizi pa garantiju" un par pārējo to otru problēmu kuru neatceros, naudu nepaprasīja..

UN TĀ TĀLĀK.. Domāju daudziem par viņiem būs kas sakāms.. Klientu apkalpošana arī tāda... skatās tev acīs un stāsta. Kaut vai prasu - vajag logu ščotkas. Reku mums ir (afigenna dārgas). Saku nevajag - lētu nav? Nācās noklausīties pamācības par to, cik es esmu dumjš ka lietoju lētās ščotkas, un ka patiesībā ir jāmaina tikai gumija, kas arī pie viņiem maksā tikpat cik citur lētās ščotkas. Par ščotkām un Kemi vēl bija gadījums (jau vairākus gadus atpakaļ), kad vajadzēja 2 meistarus un vismaz 15 min., lai saprastu kā viņas ir jāuzliek :-D (toreiz viņiem vēl bija tādas arī pa 3Ls).
ivka @ 24.augusts 2005 18:18
Autofavorīts WWW Autoservisi Atz. 9 11 kom.
Rīgā, G.Astras ielā 8a Tālr.: 7 802 444
Vispārējs vērtējums 9, radies vairāku interakciju rezultātā. Mēdzu pielabot tur savu Audi. T.sk. priekšējo un aizmugurējo bremžu remonts, rocenes trose un citi sīkumi. Bija arī gļuki ar motoru, kurus nesaprata kādi 2 pirms tam apbraukāti servisi. Izrādījās kaut kur kaut kādā trubiņā vienkārši caurums bija. Diagnosticēja un laboja visu ātri un bez nekādiem prikoliem. Ja ko atrada papildus - vienmēr zvanīja un jautāja ko darīsim un cik maksās.

9 nevis 10 divu apsvērumu pēc. Pirmais - cena varēja būt mazliet zemāka - tomēr veca mašīna bija un lielu mākslu remontēt diez vai vajadzēja. Otrais - servisa noslodze varētu būt mazliet mazāka - tipiski jāpierakstās kādas 2 dienas uz priekšu. Visādi citādi - nezināju bēdu.
ivka @ 24.augusts 2005 17:57
Diennakts autoserviss Park - Autoservisi Atz. 9 2 kom.
Rūjienas 6, Rīga Tālr.: 7272461
1) Restaurēja Alfa Romeo 155 priekšējo kreiso lodbalstu. Pakalpojums maksāja Ls 17,50, deva 3 mēnešu garantiju. Ņemot vērā, ka alternatīvi risinājumi (jauns/lietots plaukts) maksāja attiecīgi 80/50 latus, bija vērts.

Iesaku visiem, kam lodbalsts ir kopā ar plauktu un šīs detaļas nomaiņa nemaksā lēti. Kvalitāte laba.

2) Metināja izpūtēja trubas un klusinātāja savienojuma vietu. 5 lati, sūdzību nav..
Master_D @ 24.augusts 2005 10:21

Lasītākie raksti

Jaunie raksti