Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Conqueror Reģ.: 15.10.2002

nu re, var arī par LIETOTIEM parunāt, jo lietotie auto ir daudz vairāk par jauniem, kā zināms, ja ar jaunu auto izbrauc ārā no veikala, tas kļūst par lietotu un cena krītas par 30%...

 
1.. 39 40 41 42 43 44
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Ieraudzīju šādu skaistuli par nieka 750 Eur www.ss.com/msg/lv/transport/cars/lancia/lybra/mmlod.html

Vot tagad sēžu un domāju: vajag man vēl vienu sarūsējušu miskasti vai tomēr nē? 😂 Laikam jau nē, jo liekas naudas tā īsti nav un prasītos Kraislera virsbūvē kaut ko ieguldīt, bet vot nemiers sāka dīdīt. Galvenais jau, ka sieva toč nesaprastu 😄

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es atkal šodien pie Spices ieraudzīju Honda Element ar LV numuriem un arī tieši šadi padomāju. Tjipa šitāds autiņs gan man noderētu, bet vai sieva saprastu?

Katrā ziņa viņu nevar nopirkt tik viegli, SS lv tādi navf

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Interesanta paskata klucis. Kas tieši slēpjas zem "man noderētu", kas nav citos auto? Jo īpaši, ņemot vērā, ka Honda pārtrauca tā ražošanu dēļ neadekvāta degvielas patēriņa.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tik smalki es nezinu

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Es sapratu, ka tas degvielas patēriņš skaitījās nesamērīgs pēc pašas Hondas nevis pēc amerikāņu standartiem. Bet zem 12-13 laikam ar viņu nekur un nekā nevar palīst.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Arī pēc amerikāņu - ar tādu patēriņu jau normāls pikaps mūsdienās iztiek - paziņam ir no aizdīķa atvilkts visai svaigs RAM, kas tā apmēram tērē un arī pēc izmešu nodokļu likmēm maksā apbrīnojami mazu ceļa nodokli.

12-13 man normālā braukšanas ciklā tērēja pagājušā gadsimta Grand Cherokee atmosfēriskais benzīnnieks.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Volx rakstīja: Es atkal šodien pie Spices ieraudzīju Honda Element ar LV numuriem un arī tieši šadi padomāju. Tjipa šitāds autiņs gan man noderētu, bet vai sieva saprastu?

Katrā ziņa viņu nevar nopirkt tik viegli, SS lv tādi navf

Pirms vairākiem gadiem kaimiņam tāds bija. Viņš stāstīja, ka Latvijā tādi esot 10, viens no tiem viņam un viens viņa brālim. Pa retam redzēju arī abus blakus.

Es gan viņā nekādu skaistumu nesaskatu. Ja vēl būtu kādas bezceļu spējas…

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu tas ka kuram. Vienkarši varētu būt praktisks kkādas kastes pārvadāt. Nu tas ja tu negribi pirkt parastu Renault/Citroen kabluku, tad šis varētu būt labs variants.katra ziņa satiksme uzreiz izceļas, es tieši aiz viņa braucu un mēģinaju salasīt kas tas par modeli.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā sačakarēt mazliet kaprīzu, bet labu un jaudīgu LandRover (jams arī Ford un PSA grupā izmantots) dīzeļmotoru pie zobsisksnas maiņas:

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Labāk padzert kopā kafiju, kamēr EV lādējās 😜

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ne visiem ir labāk, dažiem ir neitrāli, un dažiem nepavisam nav labi ar "lādmobiļiem". Zinot to kā Korejiešiem un Ķīniešiem ir ar elektronistalācijas nomaiņu ( jau tīri sagaidīt kamēr jauna atnāk no rūpnīcas) , ja tai kaut kas saiet dēlī, tad būsi pavisam ne-priecīgs, un zinot aptuveni kā izskatas Ķīnas plašpatēriņa kastes - paldies, tad pat nojāts dīzeļ-eiropietis būs labāks, ja vien motora ērzeļi nav pilnīg visi pārcēlušies "uz debesīm" ...

1.. 39 40 41 42 43 44
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti