Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

Prolong WWW Autotirdzniecība Atz. 10 Pievienot komentāru
Ulbrokas iela 42g, Rīga, LV-1021 Tālr.: +371 29117845
Man ir tiešām japasaka, ka pirmo reizi es esmu to ko man reklamēja. Es esmu izbrītīts, ka Latvijā neviens nezin par PRLONG!

Es Jums visiem iesaku pārbaudīt!!!!

http://prolong.lv
Janiz @ 2.aprīlis 2013 14:23
SNE serviss WWW Autoservisi Atz. 8 Pievienot komentāru
Rīga,Ganību dambis 30d Tālr.: 26620515
kopēi servisa darbs apmierina,sapratu kā profesionalais darbs nevar būt pa lēto!strādā īstie spečoki.2005 gadā nomainijuši manam bmw benzīna motoru pret dizalļu,nobraucu trīs gadus.2011gadā seatam virzuli nomainijuši,motors strādā kā jauns.
dizeluserviss @ 5.februāris 2013 16:49
Classic Legend Reborn WWW Autotirdzniecība Atz. 10 Pievienot komentāru
ASV,ARIZONA
SVEICINATI.
Musu kompanija atrodas Amerikas Savienotaja Valsti.Mes asam loti draudzigi cilveki,un es esmu no Latvijas un tagad dzivoju AMERIKA. .Mums ir loti liela iespeja sadabut prieks Jums vissadas Amerikas klassiskas auto un ka ari auto rezerves dalas.Ja jums ir vajadzigs vienalga kads Amerikas klassiskas auto vai rezerves dalas,ludzu rakstiet mums uz e-mailu.JA JUS VELATIES VIENALGA KO IEGADATIES NO AMERIKAS LUDZU RAKSTIET MUMS.Jus varat rakstit mums Latviesu,Anglu vai Krievu valoda. Musu majas lapa pagaidam ir anglu valoda ,bet drizi bus Latviesu un Krievu valoda.LIELS PALDIES.
E-MAIL classiclegendsreborn@hotmail.com
WEB-http://www.classiclegendsreborn.com
ASVAUTOCLASSICK @ 4.janvāris 2013 5:36
Classic Legend Reborn WWW Autotirdzniecība Atz. 10 Pievienot komentāru
ASV,ARIZONA
SVEICINATI.
Musu kompanija atrodas Amerikas Savienotaja Valsti.Mes asam loti draudzigi cilveki,un es esmu no Latvijas un tagad dzivoju AMERIKA. .Mums ir loti liela iespeja sadabut prieks Jums vissadas Amerikas klassiskas auto un ka ari auto rezerves dalas.Ja jums ir vajadzigs vienalga kads Amerikas klassiskas auto vai rezerves dalas,ludzu rakstiet mums uz e-mailu.JA JUS VELATIES VIENALGA KO IEGADATIES NO AMERIKAS LUDZU RAKSTIET MUMS.Jus varat rakstit mums Latviesu,Anglu vai Krievu valoda. Musu majas lapa pagaidam ir anglu valoda ,bet drizi bus Latviesu un Krievu valoda.LIELS PALDIES.
ASVAUTOCLASSICK @ 4.janvāris 2013 5:26
mustangs Autonomas Atz. 1 1 kom.
Ulmaņa gatvē pie nestes
Var jau būt, ka pati firma ir neko, bet tas vīrelis, kurš tirgo un iznomā mašinas, gan ir āksts. Meklēju auto uz vismaz mēnesi, pēc sludinājuma piezvanīju uz Mustangu. Šiem esot izvēle, sarunājām par kraislera minivenu, lai tik braucu šurp. Par cik cena ir normāla un arī dokumentus varot oficiāli uz firmu nokārtot, tad atteicu jau sarunātajam variantam, ar kura pasātu jau otro dienu braucu un braucu uz Mustangu. Sākās jau ar to, ka džeks ir neadekvāts, kaut ko murkšķ sev zem deguna, kraislers ir atvilts ar vilkšanu, kau gan šis man mēģina iestāstīt, ka auto esot pilnīgā kārtībā. Bet šodien iedot to nevarot - esot kkat kas tur jāpaķīlē. Ok, bet man nav ar ko braukt, varēja taču uzreiz pa telefonu pateikt, ka auto nav braucams. Tad vienojāmies, ka uz trim dienām, kamēr savedīs kraisleru kārtībā, paņemšu sagrabējušu saabu. iemaksāju drošības naudu un par trīs dienu īri un pēc pusotras stundas gaidīšanas (jo saabs kaut kur braukāja apkārt) varēju braukt pa savām lietām.
Norunātajā laikā ierodoties Mustangā, mani sagaidīja slēgtas durvis, džeks ieradās pēc gandrīz stundas. Jāpiebilst, ka pirms braukšanas divas reizes zvanīju un vēl precizēju laiku... Tad nu murmulis norakstīja saabam odometra rādītāju un paziņoja, ka kraisleru man nedošot, jo esmu pārkāpis nomas noteikumus - esot ar saabu nobraukti lieki kilometri. Saņemot saabu par kaut kādu limitu, nekas netika teikts (līguma, starp citu arī nebija, tāpat kā kvīts par naudas saņemšanu - VIDam būtu darbiņš). Kad to atgādināju, tad dzirdēju labu tekstu - tas, ka paņem nomā mašīnu, nenozīmējot, ka ar to var braukāt apkārt!!! Jāpiebilst, ka man , lai uz mājām un atpakaļ uz Rīgu tiktu ir jānobrauc nedaudz virs 500 km, par ko džeks tika brīdināts un tad viņš neko neteica.
Rezultātā vairāki cilvēki nenokārtoja savas lietas Rīgā , jo cita auto atrašana aizņēma laiku.
opelis @ 5.augusts 2011 18:41
Sergejs Autotirdzniecība Atz. 1 Pievienot komentāru
Netālu no CSDD Tālr.: 26746224
6. jūlijā pārdevu jau divus gadus neejošo Ford Probe (1997 g. 2,5 dz.).
Auto bija stāvējis garāžā, bija pārsalis akumulators un nebija iedarbināms. Pa radio un sludinājumos tālr. 26746224. reklamēja ka izdevīgi uzpērk. Atbrauca divi kriev-valodā runājoši puiši ar BMW 320 ( vienam vārds Sergejs) un vienojāmies -180 LVL. Lai auto varētu iziet TA viņi lūdza lai atstāju ( aizdodu) uz mašīnas jaunās riepas uz parastajiem diskiem, jo ar lietajiem nevar iziet TA, jo riteņi nedaudz ir ārpus virsbūves. Piekritu. Riepas neatdod, draud, vai saka ka pie telefona cita persona. Neiekrītiet. Blēži!
raamais @ 26.jūlijs 2011 11:31
Amerikas Auto WWW Autotirdzniecība Atz. 10 4 kom.
Biķernieku iela 111a Tālr.: 67538399
Nesen pasūtīju mašīnu no ASV un bija vajadzīga sertifikācija. Tā nu man draugi ieteica aizbraukt uz ''Amerikas Auto'', kurš atrodas Mežciemā. Aizbraucu..sāksim ar to, ka visi darbinieki bija laipni un uzreiz gatavi palīdzēt. Par mašīnas sertifikāciju samaksāju 850 eur, bet manam draugam vajadzēja motocikla sertifikāciju un tā viņam izmaksāja 800 eur un pēc sertifikācijas var braukt apmēram 10 dienu laikā pēc tā brīža, kad komisija bija novērtējusi auto.
Vajadzēja mašīnu arī uz servisu vest, jo bija dažādas kļūmes un tā nu ''AA'' piedāvāja uzreiz arī salabot visu, kas bija nepieciešams. Viss notika ļoti ātri un kvalitatīvi. Šī firma izrādās servisā pieņem ne tikai amerikāņu auto, bet arī visas pārējās.
Tur atrodas arī rezerves daļu veikals. Esmu ļoti apmierināts ar šīs firmas darbu un gatavs vest savu mašīnu kļūmju gadījumā visu laiku pie viņiem. Iesaku Jums šo firmu!
vagis4 @ 29.jūlijs 2009 17:32
Inttrans Autotirdzniecība Atz. 1 4 kom.
Garozas2, Rīga
Viss sākas ar to , ka manam autiņam bija jāmaina stikls. Sāku meklēt normaļu stiklu par zemāko cenu un atradu ar.
Firmā Inttrans man laipna meitenes balss piedāvāja poļu stiklu par 32ls.Mana servisa veči teica , ka nevar būt poļu par 32ls, bet es nenoticēju viņiem un nopirku.

Un tad sākās visas šaizes, jo pārvedot mājās un pārliekot stiklu no busa mana autiņā universāla bagāžniekā uz spilventiņiem, tas ņēma un pārlūza. Zvaniju uz Inttrans, kas par lietu, kas tas par stiklu, šie saka , ka neko nevarot līdzēt, ka mēs paši vainīgi, ka esot to stiklu saplēšuši. Baigi man vajag plēst stiklu, neko tādu vēl nebiju piedzīvojis.
Aizvedu to stiklu atpakaļ un tad izrādijās ,ka tas nemaz nav poļu stikls, bet ķīniešu un arī pats šefs nemaz tā īsti nezināja pa kādu cenu viņa stikli tiek tirgoti. Prasīju savu naudīņu atpakaļ , bet nekā varot tikai iedot citam stiklam atlaidi no 32ls uz 28ls. Man nav vajadzīgs tāds s...da stikls, man vajag savu naudu.

Tā kā iesaku visiem padomāt , kur pērkat stiklus un par kāqdu cenu neuzķeraties Jus ar uz meliem ko piekopj šajā firma, ja ir ķīniešu tad arī vajag pateikt, lai zina ko katrs pērk.
Nepērciet stiklus Inttrans Garozas ielā 2, Rīgā paliksiet ar sasistu stiklu ar garu degunu.
bobciks @ 26.jūlijs 2009 20:58
www.velletakpasam.lv WWW Apdrošinātāji Atz. 9 5 kom.
Mašīnai OCTA termiņš gāja uz beigām, un meklēju, kur lētāk sanāk apdrošināt manu visai paveco opeli. Iepriekš sadarbojos ar brokeru kantori (nosaukumu neminēšu), bet sapratu, ka šādi neko ietaupīt nevar. paļāvos pats uz saviem spēkiem un nolēmu polisi pirkt internetā. izskatot dažādas lapas, paliku pie letakpasam.lv - sanāca lētāk, un internetā jāaizpilda mazāk formalitāšu nekā citās līdzīgās lapās. Drīz vien atnāca apstiprinājuma SMS un e-pasts, zināju, ka nauda pārskaitīta un viss ir ok. atrāk un lētāk, kā arī mazāks čakars nekā pērkot OCTA caur brokeriem.
pnau @ 13.jūlijs 2009 13:48
Pie Pagraba Citi Atz. 3 8 kom.
Ceļa Ikšķile - Tīnūži 3.km Tālr.: 65030483
03.06.2009. vajadzēja aizbraukt līdz Mālpilij. Dzīvoju Jelgavā, braucu ar E klases Mersi, tā saucamo acaino. Kad līdz Mālpilij palikuši 17 km, pēkšņi jūtu, ka stipri sāk vilkt stūri, apstājos - iemesls acīmredzams - viena riepa nolaidusi. Uz mašīnas uzlikti R18 BBS diski ar lietotām gumijām, kuras domāju tuvākajā laikā mainīt, bija jau noskatītas Jelgavas riepu centrā - komplekts maksā 100 Ls. Bet tā kā 29.05. izgāju skati un laika arī īpaši nebija, domāju vēl pabraukt līdz pirmajai brīvdienai.
Kad pēc riepas nolaišanas apstājos un mēģinājo to uzpumpēt, sapratu, ka tas ir bezcerīgi, jo momentā laida nost. Izrādījās, ka arī zapaska neder, jo tā kā MB ir ar 4.2 motoru, tai ir pastiprinātie suporti un zapasku nevar uzlikt. Pazvanīju paziņam, kurš dzīvo Ropažos, viņš atbrauca, un kopā ar nomontēto tukšo riepu ar viņa mašīnu devāmie uz tuvāko rieppu servisu. Tur pateica, ka gumija nav salāpāma un ir nepieciešama jauna. Tālāk braucām uz tuvāko riepu servisu, kur pārdošanā varētu būt R18 gumijas, rēķinājos ar to pašu cenu, kuru biju noskatijusi (pat domāju, ka laukos varētu būt lētāk). Piebraucām pie riepu servisa - SIA "Pie pagraba", kas atrodas ceļa Ikšķile - Tīnūži 3. kilometrā. Nepieciešamā izmēra riepas (225/40) bija pieejamas, bet te tev nu bija lētāk - paprasīja 40Ls gabalā, pilnībā atkrita doma ņemt visas četras gumijas, pat divas vairs negribēju ņemt. Bet tā kā galīgi nebija laika, paņēmu vienu gumiju un pajautāju vai vismaz bezmaksas montāža vienam diskam ir iespējama, uz to man atbildēja, ka viena diska montāža uz citu gumiju maksā 5Ls. Uz to man vispār vairs nebija, ko atbildēt, vienkarši pateicu, lai montē pāri. Kad tas bija izdarīts, man tika uzdots jautājums, vai čeks ir vajadzīgs, kad pateicu, ka nav, gumijas cena tika nolaista līdz 35 Ls, riepas montāža - 3Ls, balansēšana - 2Ls, kaut arī es balansēšana netika prasīta, jo diski pirms pāris nedēļām bija balansēti. Kad pajautāju, kāpēc ir tik dārgas gumijas, man atbildēja, ka vajagot braukt ar R13 diskiem, tad arī gumijas būšot lētas (cik esmu redzējusi internetā gumijas uz R13 ar visiem diskiem maksā 20 - 30 Ls komplekts). To es pati saprotu, ka gumijas nav mazas un nebūs pa 10Ls gabalā, bet arī negaidīju, ka tās būs uz pusi dārgākas nekā Jelgavas riepu centros un internetā pieejamās (nodilums nopirkatajai gumijai nebija mazāks kā pa 25 Ls/gab piedāvātajai). Novērtējumu 4 šim riepu servisam dodu par to. ka tur bija nopērkamas man nepieciešamā izmēra gumijas, bet ceru vairs nekad dzīvē tur vairs neiegriezties. Un neiesaku arī citiem tur iegriezties, ja negribat pārmaksāt.
kikam @ 3.jūnijs 2009 23:52
1 2 3 4 5 6 7 ..12

Lasītākie raksti

Jaunie raksti