Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

Auto PLUS Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
Sveiki,
gribēju Jūs bridināt par auto plus servisu kurbada ielā. Neiesaku braukt pie viņiem, tas kārtīgs kaktu serviss. Es nomainiju savam autiņam zobsiksnu, rullīšus un ūdens sūkni, tas ko viņi tipa ieteica, ka jāmaina, tas notika ferbuārī. pirms nedēļa citas vainas dēļ iegirzos citā man izdevīgākā servisā un tur man atklāja to ka viens no spriegotāj rullīšiem ir biegts, jo met siksnu nost. jautāja ko darīsim. par cik man mašīnu vajadzēja, teicu lai nomaina sūds ar visu.Pēc tam aizbraucu uz AUTO PLUS servisu, lai kaut ko kompensē. vispirms veikalā iegāju tur normāli dzeki saka lai iet uz servisu kur mainija, aizeju uz servisu tur priekšā DZĪVES NOMĀKTS V.I.E.P.L.I.S.
izstāstīju kas ir kas, bet šis jautā ko lai es daru es neko nezinu, ka tā ir mana kļuda ka nomainīju to rulli, vajadzēja braukt surp nemainot. uzjautājuma vai viņi segtu transportēšanas izdevumus bija atbilde ka nē. nu un braucot rezultāts būtu motorma beigas. karoč pret klientu ir attieksme šausmīga no tipa vadītāja, neiesaku ar viņiem kontaktēties...aa un vēl viņš savu darbiniekus nosauca par G.O.B.L.I.N.I.E.M kas tik grib ēst un ir līkas rokas. tad seciniet paši kas tur strādā par kadriem un kāds ir tipa vadītājs...
powerdiesel @ 29.maijs 2007 8:58
Lauren motors WWW Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
S.Ezenšteina iela 4, Rīga Tālr.: 7533622
Vēlos pastāstīt par savām problēmam, kuras rodas pateicoties Lauren motors servisam!

2006.gada oktobrī iegadājos pavisām jaunu Suzuki Grand Vitaru Lauren motors centrā! Sākumā attieksme pret manim bija ideāla. Sastastīja man visādas pasakas par to ka problēmas ar mašīnu nebus, bet ja nu tomēr...tad viņiem ir savs serviss kurš bez problēmam visu atrisinās! Nu es biju tāda laimīga, beidzot braukšu pirmo reizi ar pilnīgi jaunu mašīnu :)) Līdz tam man bija veca audi, un ar viņu bija tik daudz problēmu ka es vairāk laika pavadīju pa servisiem ne ka braukāju! Tāpēc izdomāju nopirkt jaunu a/m ar garantiju !

Manas bedas sākums bija jau pēc mēneša, kad manai Suzuki nobraukums sasniedza 2000 km. Aizgāju uz pirmo TO, pirmais TO man sanāca 70Ls, kaut gan solīja sākumā ka būs 60Ls. Nu to es "apēdu"! Tad es pēc pirmās TO nobraucu kaut kur 1 nedeļu un tad sākas - iedegas lampiņa kura norāda uz to ka ir kaut kādas problēmas gāzes sadales sistēmā! Es nekavējotie paņēmu Suzuki grāmatiņu kur skaidri un gaiši bija rakstīts ka ja deg šiita lampiņa tad nekavējoties jāgriežas savā garantijas servisā un ka braukat ir vienkārši aizliegts ar šo lampiņu!!! Es pazvanīju uz servisu un izstāstīju savu problēmu uz ko viņi man atbildēja ka nevajag uzstraukties vienkārši laikām es braucu ar gandrīz tukšo bāku līdz ar to paradījas kondensāts un lampiņa rāda ka ir kaut kāda kļūda un iesaka man noņemt klemas no akumulātora un pēc neilga laika uzlikt atpakalj, tad tipa vis bus ok :)))))))))
Sk.turpinājumā
Anzela @ 11.maijs 2007 12:06
Ulbroaks riepu serviss Autoservisi Atz. 10 Pievienot komentāru
Vecās atsauksmes turpinājums.
šodien aizbraucu pie viņiem. Lūk to es saucu par attieksmi! Bez jēl kādas pretī runāšanas via skaidrošanās visu padarīja. Izsita ārā veco, vietā ielika vispār jaunu un novēlēja laimīgu ceļu :) Kaut vairāk būtu tādu servisu kā šis :)
Norxxy @ 5.maijs 2007 11:58
Ulbrokas riepu serviss WWW Autoservisi Atz. 5 Pievienot komentāru
Izdomaaju, ka pirksu savas vasarenes pie vinjiem, pie reizes arii lai tur nomaina ripulus un uzliek uz diskiem. Vissjau buutu ok, bet nu vechi, domaajams loti cventiigi buudami, pievilkusi man taas skruuves taa, ka jaanem rokaa pusotra metra dubina, lai dabuutu valjaa un arii tad ar paarcilveecisku piepuuli! Bet diemzeel vienai riepai vienu skruvi NU NEKADI nedabuju valjaa. .. kaut sit sevi nsot.. bus jabrauc pie dzekiniem nedelas nogalee, lai pasi man dabuu valjaa. Citadi jau nekadu iebildumu nav, bet nu ieteikums butu padomat par vienkarsho cilveeku arii. Ja sitaa pievelk tev skruves un uz cela esot riepai pussu navpa rokai kaartiigas trubas, pat vari nesapnot atvilkt vinjas valjaa.
Norxxy @ 1.maijs 2007 21:28
Itāļu auto Autoservisi Atz. 9 Pievienot komentāru
Lomonosova ielā
Bija tāds gadījums, ka aizpagājušā gada oktobrī nopirku Alfa Romeo 156 markas auto 2.0 TS. Neko, skaists, elegants, sportisks auto. Plkst. 18:00 izbraucu no plača, 19:00 paspēju CSDD Bauskas ielā piereģistrēt un 21:00 paspēju nokaut motoru!!! Mana vaina?! Domājams nē! Vairāk par 3500 rpm. neuzspiedu (bet gribējās), jo nezināju kas ar siksnām utt. Nebiju visai priecīgs. Nākamajā dienā pie šņores klāt un uz servu (nosaukumu neatceros) pie Mūkusalas apļa virzienā no Renault centra uz apļa pusi. Čaļi paklausījās un ieteica doties uz K. Barona ielu uz "Itāļu auto centru". Aizvilka mani līdz turienei. Tur man laipns vīrietis ieteica doties uz Lomanosova ielu uz "Itāļu auto", ka tur tieši labo 156 Alfas. Tā arī tika izdarīts. Satikāmies, parunājām, izklausījās "slimnieku" un teica, ka varētu izmaksāt ap Ls 300. tajā brīdī man tas nelikās dārgi. nedēļā pāris reizes sazvanījāmies, bet pienāca brīdis kad uzzināju, ka tomēr problēma ir divreiz lielāka - šāles kaput pa visu motoru, kloķene galīgi saliekusies un pie tam vēl motora bloks saskrāpēts. Nodomāju, ka nu ir bankrots klāt. Jau sāku interesēties par jaunu dzinēju no Itālijas, Vācijas, bet cipars veidojās no Ls 1500 + vēl arī transports. Bet es biju tik laimīgs, ka beigu cipars sastāvēja no Ls 729. Tajā ietilpa motora bloka slīpēšana, kloķene, šāles, zobsiksna, eļļas motorā, kārbā, stūres pastiprinātājā un visi filtri. Un tā es 28. oktobrī paliku bez auto un 22. decembrī varēju atkal ar to braukt. Darbs tika godam padarīts un nevienam nevajadzēja sēdēt klāt. Man jau bija nedaudz bailes vai tiešām viss tagad būs ok, jo remonts nebija eļļas maiņas līmenī. Bet viss ir super jau otro gadu un tikai tur es laboju savu auto un vienēr par darba kvalitāti esmu apmierināts. precīzu adreses numuru es nezinu, bet šis serviss atrodas Lomonosova ielā braucot pa 15. trolejbusa maršrutu pretī Rēznas ielas pieturai. Sanāk gandrīz uz krustojuma aiz kura sākas Lubānas iela. Ja rodas kādi jautājumi, tad droši varat rakstīt man uz e-pastu. Neliku 10, jo nekas nav pilnīgi ideāls - dzīves patiesība.
Hindo @ 17.aprīlis 2007 11:30
Enri Automazgātuves Atz. 2 2 kom.
Ulmaņa gatve
Aizbraucu vienas svētdienas vakarā nomazgāt mašīnu... Sākums graujošs, nostāvu rindā ~1,5h, tieku līdz iebraukšanai un VISS! Mazgātavai 3 līnijas, 2 tukšas, bet neviens neko nedara. Piegāju pie maiņas vadītājas un pajautāju, kas par lietu- kādēļ netiek mazgātas mašīnas uz ko es saņēmu īsu paskaidrojumu - Man nav cilvēku!!! Pamanīju, ka daži strādnieki gan atnāca ar Maximas maisiņiem!!! Labi, beidzot pierakstīja manas vēlmes, kaut gan tie kas tīra un mazgā laikam nemaz nezin, ko pieraksta pieņēmējs... 40 min un gatavs, uz jautājumu vai ādas salons ir apstrādāts ar kopšanas līdzekli, atbilde- NEZINU, tad - NĒ!!! Kamdēļ tad vajag tos kuponus ko viņi skrebelē, tikai priekš kases!? Mana vaina ka neapskatīju uzreiz (ja braukšu vēlreiz, tad noteikti bakstīšu ar pirkstu), bet pie mājām, apgaismojumā ieraudzīju, ka mašīna vienos nenomazgātos pleķos (vakars sauss, bez peļķēm, nobraucu ~2km)! Otrā dienā piezvanīju uz ofisu un pastāstīju, kas par lietu, man atbildēja, ka tā nedrīkstēja būt, ka nav darbinieku un to ka man atzvanīšot, atrisināšot šo lietu, zvanu gaidu vēl šobaltdien... Samaksāju 18Ls un ko saņēmu pretī, vai tiešām man ir jālien ap savu mašīnu un jābaksta visās malās ra pirkstu, kur kaut kas nav kārtībā, vai arī man ir tiesības saņemt kvalitatīvu darbu, par ko es maksāju!?
ropopo @ 21.marts 2007 11:38
Nezinu Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
Lienes iela Tālr.: 26741687
Lienes iela pretī stikla rūpnīcai

Serviss apņēmās trīs dienu laikā nomainīt eļļu kārbā, zobsiksnu motoram, un iebūvēt signalizāciju. Servisu izveelējos pēc reklāmas itkā apkalpo šāda tipa autiņus (Domāju, ja ikdienā ņemas tad veči zina ko dara.)
No dienas uz dienu tika atlikta auto saņemšana. Visādi iemesli tika minēti. Beidzot neizturēju un devos turp. Pa telefonu tika teikts ka viss ir izdarīts tikai palikuši vairs durvīm uzstādīt centrālās atslēgas.
Aizbraucot konstatēju, ka signalizācija nemaz nav sākta likt motora zobsiksna uzlikta nepareizi, motors strādāja nevienmērīgi, vienai no galvām jutu, ka bija ķļūda uzstādot zobsiksnu. Ilgi man nācās bļaustīties un klausīties muļķības, ko mēģināja iestāstīt "meistari".
Beigās pielauzu vēlreiz pārbaudīt zobsiksnas uzstādītās atzīmes, kur konstatēja divu zobu nobīdi. Izcīnījies devos uz tehnisko, kur izrādījas, ka kārbas vāka bīve ir saplīsusi (pārvilkta) un tek ārā kārbas eļļa.
No visiem darbiem, ko uzticēju neviens netika izdrīts kvalitatīvi. ( Melo šausmīgi, ja esi zinošs auto uzbūvē un pats esi skrūvējis autiņus ausis vīst klausoties tās muļķības, ko mēģina ieskaidrot).
Neiesaku sabojāt sev vismaz mēnesi dzīves sasienotie ar šo servisu
pontiak @ 13.marts 2007 10:52
Autopluss Autoservisi Atz. 8 Pievienot komentāru
kurbada iela Tālr.: 0090909099
Mainīja zobsiksnu.
Par klientu apkalpošanu un izturēšanos dodu 3,
bet par kvalitāti vēl nevaru neko iedot, jo vakar tika sataisīts, bet laikam jau viss ok...8,5
powerdiesel @ 13.februāris 2007 15:37
LATVIJAS NAFTA / EAST-WEST TRA DUS Atz. 1 3 kom.
pa visu LV
"Ziemas" dīzeļdegviela (iepildīta tukšā bākā 07.02.2007.)neizturēja laika apstākļu pārbaudi 08.februāra (2007) rītā, kad termometrs rādīja aptuveni -18 grādus pēc Celsija. Firmas pārstāvji savā augstprātībā klientu pasūtīja tālāk, komentējot, ka degvielai bija jābūt OK, un klients savas tiesības var meklēt PTAC vai tiesā.
JimBeam @ 8.februāris 2007 15:51
Vittrans Autoservisi Atz. 1 1 kom.
Ģertrūdes 111
Uz Ģertrūdes ielas pretī Kurbada ielai ir viens exkluzīvs kantoris ar nosaukumu "Vittrans" labo ātrum kārbas, starp citu man ieteica Atlasmotorā. Nu ko sazvanu vīreli Vitāliju un aizbraucu uz vietas. Sim saku tāda lieta kārba ieslēdzas 1 un 2 atruma un pec tam pāriet avārijas režīmā . Atbilde: janem karba nost , jataisa kapitalais remonts maksas 450Ls .Nu ka jataisa jatais ,Pec kadam 2 nedelam izdevas atdot viniem auto, teica kad pec nedeļas bus gatavs . Zvanu pēc nedelas , ta un ta auto vel neesot gatavs, nu labi mazums kas daudz darba u.c lietas visadi gadas. zvanu vel pec 3 dienam - vel nav , otras nedelas beigas auto tomer ir sataisits. Aizbraucu pakal iznak preti maza auguma virelis ar viltigam acelem un jokainu smaidu seja saka auto ir gatavs jamaksa 450Ls un var savakt auto. Nu labi noskait kapostu un prasu vai ari jusu darbam ir garantija, ja ja esot 6 meneši tikai nevarot izrakstit garamtijas talonu jo tos sefs (Vitalijs) turot majas :D būsot pec nedelas atpakal no atvalinajuma tad visu izrakstišot . Kad prasu kas tika darits karbai atbild ka taja laika bijis atvalinajuma un nezinot bet liekas ka kapitalai remonts.
Savacu auto un pec 2 dienu brauksasnas jutu ka atrumi karba sad tad sledzas ar sitieniem . Interes pec palidu zem masinas paskatities vai karba vispar ir nemta nost, izskatijas ka nav , jo pat skruves bija eļainas un ar biezu smilšu kartu nemaz nerunajot par pasu karbu. cik man zinams taisot karbai kapitalo remontu to nomazga lai pec iespejas vairak izslegtu visadu meslu ieklusanu karbu remontejot. Nu ko vasara saulaina sausa laika 2 dienas braucot pa pilsetu nevar karba apaugt ar 2mm biezu dublu kartu. Nu ko pec nedelas aizbraucu uz jauko kantori soreiz satieku Vitaliju. stastu ta un ta atrumi sledzas ar sitieniem sis atbild vajagot pielikt pie kompja . ta ari izdara it ka spiediens esot par lielu no noreguleja to spiedienu tapat nekas labak nepalika tad saka stastit ka izputejs esot vainigs utt. Kad sim fruktam prasu kas tika darits ar karbu saka ka isti nezinot jo taja laika esot bijis atvalinajuma un vairak zinasot pastastit tas otrais "mazais virelis". Es sim saku ka no vina iepriekseja reize par savu jautajumu sanemu tiesi tadu pasu atbildi, tad tomer Vitalijs sak stastit ka mainijusi otras paketes satelitu asi kas bijusi nolauzta... Tatad jebkura gadijuma janem nos karba un jajauc ara kas netika darits. Izdevas ari izspiest no viniem garantijas papiru kura sie ierakstija ka mainits esot hidrotransformators. Vel kadas paris reizes aizbraucu pie siem ar savu sapi un pedeja reize sie pateica ka labak lai brauc uz RAAP tur esot krutaks kompis tur saregules....
Secinajums:
riktigs KAŠPIROVSKU KANTORIS kas megina no klienta nokast lielaku naudu par darbu ko nav darijusi
kipos @ 18.janvāris 2007 20:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Lasītākie raksti

Jaunie raksti