Lasītāju atsauksmes par uzņēmumiem

TJS AUTO Autoservisi Atz. 9 Pievienot komentāru
Maskavas 450 Tālr.: 7187015, 9115770
Serviss kas atrodas Rumbulā, pie 15.autobusa galapunkta pa kreisi.
Nodarbojas džeki ar Mazdām un Micukiem. Runā pamatā tikai krieviski, bet saprot arī mazliet latviski.
Servisa teritorija ir neliela, kādi 4-5 boksi+ krāsošanas kamera+ rezerves daļu noliktava. Par cik ir maza servisa teritoriju nelabprāt ļauj atstāt auto pa nakti- jo sakarā ar drūmo rajonu baidās kad neapzog.
GADIJUMS NR 1
Mitsubishi COLT 93' 1.6, parādijās problēmas ar tukšgaitu-slāpst nost. Visi servisi mani sūtija dillēs jo Micukiem nevar tik viegli pieslēgties kompim lai nolasītu kļūdas. Džeki paņēma manu auto un nākamajā rītā atdeva jau gatavu. Sakarā ar to kad daļas ir uz vietas- bija nomainījuši daudz daļas līdz izkoduši kad vainīgs ir dzinēja vadības kompis. Detaļa 45LVL, darbs 10LVL
Kad saņēmu auto-servisa vadītājs pats izdzina auto, izbraucām pa teritoriju lai pārliecinātos kad viss OK, parādijas kas ir nomainīts. Jutos apmierināts
GADIJUMS NR 2
Mitsubishi Eclipse 95' 2.0. Bija nobeigušies starteris, un ģenerators jo auto tika manāmi aizliets braucot pa labajiem Latvijas lauku ceļiem un paliekot pusceļā , pēc tam auto nostāvēja sasalis pie lielajiem - kādu nedēļu līdz to aizvilka uz Rīgu. Detaļas visas bija uz vietas. Ļoti operatīvi tika saremontēta automašīna. Cilvēks apmierināts.

Es dodu 9 balles no 10 iespējamām dēļ tā kad auto nevar atstaat pa nakti tā uz sitiena.
mazdainis @ 21.jūlijs 2006 9:31
"Note" Autoservisi Atz. 1 3 kom.
Duntes 11
noleemu izliidzeeties sencim un nomainiju ziemenes uz vasareneem- pats uzstelleeju diskus, bet naakamajaa dienaa konstateeju ka viena riepa laizh. Aizbraucu uz Duntes ielas "Note" riepu centru. 3Ls, salaapija un viss ok. aiznaakamaa dienaa(mashiina nostaaveeja) "sataisiitaa" riepa pa pusei nolaidusi. Ieveeroju ka veel viena riepa nolaidusi nedaudz un braucu atkal pie viniem. tad nu saakaas. atziit ka nav maaceejushu sataisiit negribeeja iisti, bet taisija... stundu notuseeju tur un vini veel nebij pat pirmo no divaam sataisijushi(vini tur bij 5 darbinieki, no kuriem viens straadaaja un 4 ik pa briidim kko padarija(slaucija servisu un mazgaja gridu). peec pusotras stundas vini man paskaidroja ka laikam nesanaaks sataisiit to vienu riepu, tagad nu kjersies otrai klaat. njemot veeraa ka man peec 10min bij jau jaabuut paardaugavaa pastriideejos ar viniem. beigaas nospriedu ka tad to paariiti ar riepaam nomainiishu. tur nu arii zoliidi- vini nolaida 10%. uzstelleeja un aizbraucu. ok, zinu ka vainiigs esmu arii pats, jo nepaskatijos(biju paaraak sastresojies par to ka kaveeju), bet- riepas bij uzliktas mazaaka izmeera, bet tas ka mashiina 4x4 bij raxtiits visaas malaas(4x4 jaabuut vineaadam izmeeram). ok, tas veel taa, jo nu pats mulkis biju un vini arii. lielakie briinumi radaas peec kaadaam 2 nedeeljaam, kad viena no riepaam saaka "mest" aizbraucu uz citu servisu, tur nonjeema riepu un pateica- 73.gada modelis!!! taadu pat piemekleet nevar vietaa. vaardu sakot- visi kordi sapliisushi no vecuma.
Jancix @ 9.jūlijs 2006 1:10
SEB Unilīzings Līzinga kompānijas Atz. 9 1 kom.
Pirku jauno auto caur šo līzings kompāniju, jāsaka, ka perfekti, 100% viss tika izdarīts man neesot klāt, pirmo un vienīgo reizi savu klienta menedžeri redzēju tikai parakstot līzinga dokumentus. Visis dokumenti tika sūtīti caur faksu un pārējās lietas kārtotas caur telefonu. Nekādas aizķeršanās, nekādu nesaprašanos. Varbūt citur ir tā pat, bet ja vajadzēs kaut ko pirk atkal SEB Unilīzings pūs pirmā firma, kur iešu.
FastKiller @ 21.jūnijs 2006 15:48
Car4Rent WWW Autonomas Atz. 10 2 kom.
Čaka 52
Nācās nesen braukt uz kāzām un kā pa nelaimi personīgais auto nomira pašā nepiemērotākajā brīdī. Ņemot vēra neatliekamo stāvokli nācās apzvanīt dažas autonomas. Mana telefonaptauja apstājās pie car4rent. Jautāsiet kāpēc? Atbilde vienkārša: Man ļoti iepatikās plašais piedāvājums sākot no Sklases MB ar šoferi un beidzot ar vecu vw vento - visur pārsvara piedāvā jaunus auto, bet šeit ir tā retā vieta kur ir atrodamas arī palietotas automašīnas un galvenais visas t.sk. arī jaunās par ļoti pieņemamām cenām. Atieksme pret klientu arī pretimnākoša (un ņemot uz nedaudz ilgāku laiku kā 24h sanāca pat atlaidi sarunāt) ;)
Tāds nu ir tas mans subjektīvais viedoklis, bet katra ziņā iesaku izvēlēties tieši car4rent
Labs @ 12.jūnijs 2006 22:56
Amolat WWW Autonomas Atz. 1 1 kom.
Ūnijas iela Tālr.: 7562346
Man bija vajadzīga piekabe, lai savu sporta auto nogādātu 4x4 sacensību vietā netālu no Rendas. Jau laicīgi pasūtīju divasu piekabi Ūnijas ielas kantorī. Tākā pagājušajā gadā pieredze bija pozitīva, tad šogad nepaklausīju kolēģu brīdinājumam, ka šis kantoris galīgi vairs neinteresējas par klientu apmierinātību. Tā nu piektdienas vakarā 17 ierados lai paņemtu piekabi. Noformēju papīrus. Pirmais pārsteigums bija, ka interneta lapā solītās cenas 28Ls vietā pieprasīja 40Ls. Manu aizrādījumu vienkārši noraidīja, jo web lapu neviens neesot aktualizējis apmēram gadu. OK, piekabi vajag maksāju. Pieliku piekabi pie auto un sāku pārbaudīt uguņus. Piekabes labās puses lukturis izrādījās SADAUZĪTS, nummura apgaismojums nestrādā. Devos uz kantori skaidroties - tūlīt atnāks elektriķis un sataisīs bija atbilde. Kad pēc stundas elektriķa vēl nebija, sāku manāmi uztraukties un darbinieki elektriķi beidzot atrada. Kad elektriķis sāka pa vadiem grābstīties izsita drošinātāju auto. Nav jau brīnums, jo vadi tai piekabei bija galīgi sapuvuši. Redzot, ka piekabi līdz pusnaktij diezvai kāds sataisīs paprasīju savu naudu atpakaļ un sestdien riskēšu doties uz sacensību vietu pats savā gaitā.
Iesaku visiem uzmanīties no šī piekabju nomas kantora. Es piekabi pasūtīju mēnesi iepriekš, bet tas nenozīmēja, ka kāds pārbaudīs vai šī piekabe ir tehniskā kārtībā, pirms tiek dota klientam.

eagle19
eagle19 @ 22.maijs 2006 9:31
Baltic motors Autoservisi Atz. 1 Pievienot komentāru
skanstes iela
Nodevu savu auto lai uztaisa diagnostiku problemai kam teoretiski jau zinaju vainu un velejos tikai apstiprinajumu. Elektrikim skaidri pastastiju kas ir jadara ar manu auto, jo savu auto parzinu samera labi un zinu ari ko var vinu diagnostikas (borta datora) iespejas. Vel sarunajam ar elektriki ka vins man zvanis ja velesies vaikt kaut ko iznemot diagnostiku. Pagaja vairakas stundas no ta briza kad atstaju masinu un kad pats beidzot saku zvanities un intreseties kas isti notiek un kadel tik ilgi (ieprieks pilna diagnostika aiznema 40min un soreiz bija javeic konkretas darbibas kas aiznem ne vairak ka to pasu laiku ja ne mazak). Izradijas ka elektrikis tomer ir izdarijis tiesi to ko es vinam ludzu bez manas piekrisanas nedarit. Protams pateicu paldies par darbu jo bija apstiprinajusas manas aizdomas par defektu. Vienigi rekinam tika pievienota summa par veiktajiem darbiem ko es biju vel pateicis ka nevajag darit bez manas piekrisanas. Auto savaca mana sieva un es stridejos ar servisu pa telefonu. Rezultata ar lielu neapmierinatibu, darbi par kuriem netiku bridinats tika nonemti no rekina. Bet sanemot masinu sievai esot teikt ka lai seit vairs neradoties un ka auto savadak tiks sadauzits un veiktas citas mulkibas.
Morale ir tada ka ne jau nauda seit ir izskirosais, pie kam rekins bija salidzinosi simbolisks, esmu pietiekami labi situets par kartigu darbu tomer ir jamaksa attiecigi, bet es principa pec negribeju maksat par to ko es vel pieteicu nedarit un kas tomer tika izdarits. Mulkigi ir tas ka servisa darbinieks neatzina ka bija informets par to kas konkreti vinam bija jadara. Ta ka atdodot savu auto sini servisa esiet uzmanigi, iespejams jums izdaris visadas nevajadzigas lietas par ko tiks piestaditi rekini.
Savukart servisa darbiniekiem ir jasaprot ka visu darbi kas nav saskanoti ar kientu ir uz vinu pasa rekina un tadus darbus nevajadzetu apmaksat. Ir servisi kur saskanosana notiek kaut vai pa telefonu, kas sini gadijuma bija jadara, darbiniekam tika atstats mans numurs ar lugumu zvanit pirms jebkada darbibam.
Vienigi zel ka pats nesavacu auto jo esmu slims, bet domaju ka pec izveselosanas iebrauksu paskatities uz to kadrinu kas manai sievai atlavas pateikt tadus tekstus.
Ta ka izdariet secinajums pasi.
raiders @ 18.maijs 2006 20:17
Autofavorīts Autoservisi Atz. 3 5 kom.
Pie Maximas Deglava
1)
2000.gads. Autiņam garantijas nobraukums beidzies, netālu no darba atvēries Autofavorīts. Regulārās apkopes un tehnisko apskašu nodrošināšana, apkalpiošana un termiņi - viss likās OK.

Bet ------ 2002. vai 2001. (īsti vairs neatceros). Tā kā ne pirmo gadu braucu ar Subaru Legacy vagonu, jau sen pierasts pagriezienus izņemt pietiekami strauji - nu kā jau ar pilnpiedziņu pienākas, bet straujākos pagriezienos pa labi, it īpaši ja aizmugurē smagāks pasažieris, aizmugurējais kreisais pieduras pie arkas. Arī taisnvirzienā brīžiem nav īsti pārliecinoši... Iepriekšminētajā 'favorītā" saņēmu atbildi, ka ne tā izmēra riepas uzmontētas. Te nu jāpiebilst, ka tieši pirms gada jaunus diskus (Zviedru dārgos) un riepas (Mischelin tā gada topa) tieši pie viņiem arī par bargu naudu pirku un montēju.

Nenoticēju un iegriezos pie garantijas perioda apkopes meistara Partner motorā. Nu Jums vajadzēja dzirdēt kā viņš lādējās par to, ka nēesmu pienācīgi apkopis atiņu - sveč u vadi salikti ne tie, ko rūpnīca rekomendē, ar svecēm tas pats un vēl šis tas, ko vairs neatceros, bet galvenais - piekare nolaista līdz pēdējam. Nu ko - nomainījām visu kas jāmaina, t.sk. sajūgu (nobraukums jau bija pāri 300 tkst.). Autiņš atkal uzvedās kā jaunībā. Tagad vēl uzticami kalpo jaunākiem ģimenes locekļiem...

2)
Bet tas nav viss
Punktu visam pielika š.g.aprīlī. Tā pati firma, tā pati adrese, tikai nu jau man jaunais Legacys Subariks Nu gadījās būt tajā vietā brīdī, kad uz nakti jādodas ārpus Rīgas un pazuda tuvā labā. Laiks nedaudz bija - domāju, nav ko pašam smērēties - iebrauks nomainīs lampiņu. Pēc šīs nomaiņas nobraucu 10 km, kad sāka smirdēt pēc deguma. Atslēdzu tuvos, aizvilkos līdz Grosauto Ulmaņa gatvē. Pēc īsa brīža meistari sauc iekšā rāda sakusušo lampiņu .... Nu tālāk nestāstīšu

Tāda lūk pieredze ar Autofavorītu.
Par galvenajiem večiem ar kuriem tur kontaktēju - cepure nost - gudri, laipni..., bet kas tie par murmuļpuikām, kas atrodas boksos un ķimerējas gar autiņu - zem katras kritikas
BHARDS @ 20.aprīlis 2006 13:37
DIVI auto Autodetaļu veikali Atz. 2 6 kom.
Nopirku miglas lukturi Audim C4.jau peerkot konstateeju ka china... prasu buus OKI? JAA LJOTI LABI ESOT! NEVIENS NESUUDZAS!

pagaaja pusgads(jo plaisas uzradaas oktobrii-rudenii),nu un shodien sacereejos nomainiit ! - censored- !!!

lampinju cokolaa normaali nostiprinaa nevar.Pappetot konstrukciju sapratu ka var veco lukturi izmantot par donoru.NOMAINIIJU. regulaacijas skruuve kjiinietim praktiski bez sliceeem skruuvgriezim!!! oki mainu arii to...

ATLIKA ielikt lukturi !!! IZKRIIT STIKLINSH !!! (nesapliisa)

normaali stiklinju ar "zobiem neizpleesiisi" !!! taapeec jau maina lukturi !

un tas nav pirmais gadiijums.

2. ieprieksh tika nopirkts pagrieziena lukturis,par cik uz vietas vinju ielika... pieveeru acis KA IISTI NEPAS !!! (var redzeet atskiriibu starp Hellu un china)

P.S. ja es prasu vai LABS un man ACIIS SKATOTIES SAKA KA IR LABS !!! ...chinas-censored- par to mana attieksme!!! jo es paskaidroju ka man vajag labu detalju !!! NU BUUTU NJEEMIS HELLU!!! kaut 2X daargaaku.
ursis @ 8.aprīlis 2006 20:02
SPS auto Autodetaļu veikali Atz. 7 1 kom.
teika Tālr.: 9613466
pats ņemu šajā firmā dažādas autodetaļas. parasti viņi pieved tās klāt pa taisno uz servisu, kur uz pacēlāja karājās pusizjauktā mašīna. vienmēr ir izvēle ņemt detaļas pa lēto, vai paņemt čut dārgākas varbūt ne ķīnā ražotas lietas.
žēl tikai, ka nestrādā vakaros, tāpēc nav 10.
Pirmais @ 7.aprīlis 2006 18:01
Sono auto WWW Autoservisi Atz. 8 5 kom.
Kurbada 4 Tālr.: 7504496
Pieteicos uz bezmaksas diagnostiku akcijas laikā. (Info te: http://www.alfaclub.lv/sono.gif )

Pasākums ilga aptuveni pusotru stundu.

Gaidīju, ka man iesniegs megasarakstu, kura kopsumma pārsniegs auto vērtību (10 gadus veca Alfa 155), tomēr biju patīkami pārsteigts. Principā atrada sīkumus, par kuriem nojautu / biju informēts iepriekš - motora spilvens ieplaisājis, pakaļējie bremžu kluči iet uz beigām, stabilizatora atsaites, vēl pāris sīkumi.

Turklāt neviens no šiem kreņķiem netika pasniegts kā dizāsters - drīzāk - ja ir brīdis - iebrauciet, nomainīsim!

Rezerves daļas ved iekšā paši - gad stock, gan neorģinālās.

Servisa darba izcenojumi ~17 lati stundā, bet cik noprotu sarunājamas visādas atlaides, un ja kaut kas tiek darīts darba avienošanas kārtībā, laiks nesummējas.

Pats patīkamākais - kad biju beidzis sarunas ar servisa ļaudīm un gāju ārā pakaļ mašīnai, atklāju, ka auto ir arī nomazgāts :)
Master_D @ 6.aprīlis 2006 14:09

Lasītākie raksti

Jaunie raksti