Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
1 2 3 4 5 6 ..67
Eiger Reģ.: 02.07.2002
0 0 Atbildēt

Hehehehehehehehehehe Quattro laiks ir sācies!!!! [addsig]

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Quattro protams arī varēs ierullēt.

Haube Reģ.: 16.07.2002
0 0 Atbildēt

Es neiebraucu..Tu grrrrr te zimejies ka tev ir SAABs vai ko???[addsig]

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu kasiko , tikai mīkstie liek ziemenes , īsti džeki mauc ar vasarenēm visu ziemu !!!

Negausis Reģ.: 04.07.2002
0 0 Atbildēt

SAAB rullē baigi labi, jo niknāka ziema jo labāk Man vienmēr ir licies, ka mans auto ziemā iet labāk kā vasarā.

P.S. vakar vienu Mersi pie Spices palīdzēju iestumt

EDU Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

ta ir, ta ir, Negausi. mans ari svetdienas rita aiz Limbaziem bija parsteikc, bet neko, ari ar vasaras riepelem palidzejam izvilkt audi. un vel - patikami braukt, ja abs strada (ieprieksejam auto tas tikai uz papira bija ) un vispar, mes ar daargo par savu saab pec katra likuma fanojam arvien vairak ... nu jau 800 km nobraukti ....bez tiem 165k, kas Sveice

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

To Anonymous

Vakar ar tiem vasareņu maucējiem jau bija pilni meži. Pa mežu ja tā neko, bet kad tiek uz nobraukta sniega tā atkal atpakaļ mežā jābrauc. Var jau braukt ar ko grib, tikai žēl ka tādi idiņi citu mašīnas sasit un vēl cilvēki cieš.

Olex Reģ.: 09.08.2002
0 0 Atbildēt

Es vakar no riita, kad ieraudzīju laiku ārā momentā aizbraucu un nopirku normālas ziemenes. Tad savācāmies un ar džekiem nospolējām vecās tā, ka ņemot nost tur jau kordas lobījās nost. Pārmontēju tikai vakarā.

Bet nu kaifs drūmais.

P.S. Maybee kādu dragrace pa sniegu (tikai pieredzējušiem braucējiem), arī varētu būt gana jauks pasākums!!!

Vai arī uz rullīšiem šādā laikā, divas grupas: viena ar ziemenēm, otra ar vasaras slikiem(laiki atšķirās par 200%)[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Kurš tad būs tas eksperts, kas noteiks pieredz, vai tas pēc sejas un tiesību derīguma termiņa?

EDU Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

ne nu visu ziemu ar vasarenem toc tikai "Kamikadze la 2002" brauka ... visam ir savas robezas, bet sapratam???

btw, baigi incee kaukur pa ledainu un/vai sniegotu virsmu izgazt - maz pieredzes, ka prieksa pa tadu uzvedas. kas tur a tiem rullisiem?

Visu cienu.

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Tauta, HELP!!!

Man ir tāds nelāgs "čujs" (nejēgā svīst ciet) ka klimatkontrolei iekšējās cirkulācijas flaps nobloķējies (virzienā - "iekšējā cirkulācija". Ko darīt, kā pārbaudīt/labot.

P.S. Testu iziet normāli - ar "0" kļūdām!

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

NU ***** tas feisiņš gan turnebija paredzēts bet vienkārša iekava

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Cik zinu, ja salona filtrs ir netīrs ziemā tā arī nevar logu riktīgi dabūt vaļā, man tā bija vecajam, bet es to pārdevu aizvakar tā arī nenomainījis. Bet, ja pūšot svīst ciet vēl vairāk, tad varētu būt arī nopietnākas problēmas

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Me vispar uz ziemu njem aara to salona filtru, citaadi vins paliek mitrs un sviist nejeegaa . . .

melnix Reģ.: 01.08.2001
0 0 Atbildēt

Ziema tas ir cool!

Var pakaifot jau pie maziem ātrumiem!

Durvis gan šorīt bija neganti aizsalušas! būs jādomā par centralo atsleegu!

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Es vakar noklausotie prognozi visas gumijas iesmērēju un nebija problēmu dabūt vaļā, ja kas man SAAB termometrs rādīja -10. Tikai joks, ka centrālajai kaut kas bija iesalis vadītāja durvīm un tās neatslēdzās, domāju, ka aizsalušas, bet pārējās nāca vaļā viegli. Atsēdzu ar atslēgu un viss štokos.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

To melnix:

Un tu domaa ka centraalaa kaut ko atrisinaas....

Man arii ir centraalaa un sjoriit bij taa pat kaa uculz-am...

Nu jaa... vakar vakaraa nomazgaaju....

Nu vai kaads man par to flapu motorcjiku kaut ko pastaastiis vai ne?!?!

ro Reģ.: 14.06.2002
0 0 Atbildēt

njaa mans ar shoriit ar durviim mociijaas...biju paguvis jau aizmirst cik nepatiikams process..a pa to centraalo toch taisniiba..tas neko neatrisinaas..un auksts ar tai aparaataa lidz sasilst..vajadzees ar teejas termosinju skriet agrajos ziemas riitos :- [addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Man slēdzene nebija iesalusi slēdzās viegli, tikai centrālās relejs, bet tas laikam tāpēc, ka man ir sačakarēta slēdzene un nav tā dekoratīvi-aizsargājošā bleķīša, tā kā visādi mēsli, tai skaitā arī ūdens tiek iekšā durvīs. Vakar vēl braucu uz Valmieru no Rīgasun atpakaļ, mašīnai knapi krāsu varēja noteikt visa apledojusi, kā ledlauzis ziemeļpolā

talibans Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko! Sveicu visus ar ziemas sezonas saakshanos! Pats vakar arii atklaaju sezonu uz kaada lidlauka Ceesu rajonaa! Ziemas autoprieki ir klaat![addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ar veco mašīnu bija tāds gadījums ziemā. Ārā ap -20 visu dienu mašina stāvēja, knapi atlauzu blakussēdētāja durvis, bet tas slēdzenes mehānisms viss apsarmojis un nenak atpakaļ pēc attaisīšanas. Toties , ja nospiež pogu lai durvis būtu aizslēgtas un taisa ciet, tad tā lieta kaut kā fiksējas un durvis ir ciet. Es tā iekāpu, bet mājās vairs nevienas durvis vaļā nenāk, protams logi arī netaisās, no iekšpuses nevar arī izvikt to pogu, tikai nolauzu tos plastmasas knibuļus durvisīs. Sēžu pie mājas mašīnā un gāzēju, lai silst. Venīgais, kas nāca vālā bija bagāžnieks, caur kuru padevu atslēgu, lai no ārpuses atslēdz durvis, pirms tam tur sagrūžot iekšā visus iespējamos pretaizsalšanas līdzekļus un vēl ar sērkociņiem uzsildot. Bet vispār labs līdzeklis, ka dabūt vaļā aizsalušu slēdzeni ir vārošs ūdens, man čoms tā katru rītu ziemā dara, pats neesmu mēģinājis un par sekām neatbildu, bet 100% zinu, ka vasarā slēdzenes neaizsalst.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Šodien uzliku ziemas riepas manējās ir ar radzēm. Gribēju jau sestdien mainīt, bet Alfā atrunāja - vēl nedrīkstot (CSN). Šodien gan apmainīja bez vārda runas. Turp braucu spolējot - "kā pīle uz ledus" - atpakaļ forši - kā jau ziemā!

nezinīte no mājām

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Vai rindā pēc riepu maiņas nebija jāstāv, mans paziņa ar šo lietu nodarbojas, tak viņu vakar, kad oficiāli it kā nestrādā izsauca uz darbu un šis pilnu dienu norāva. Es šamajo apsveicu ar darba sezônas škšanos. Es pats ziemenes uzliku pagājušajā sestdienā, kad vēl rindu nebija, bet bez radzēm.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Delfi komentaros par zimas riepu teemu viens no CSDD teica ka jebkadas naglenes var likt sakot no 1.oktobra un javac nost lidz 1 apriilim. pats shoden metishuvirsuu naglas.[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Es naglas nelieku, jo nepatīk tā skaņa uz asfalta un galvenais, ka baigi maz pēc ziemas viņu tai riepā ir paicis, pie tam ja tā riktīgi rullē tad arī aizmugurējos var bez stikliem atstāt, ,bet uz ledus protams labāku variantu nav.

1 2 3 4 5 6 ..67
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti