Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..67
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

lpsriic!

man ziema saakaas jau vakar, tobish nedienas

kameer es taa ciitiigi sagaidiiju ziemau pirtinjaa, lidoniitii speleeja raadzinjsh, nu un no riita nenotiek nekas, izpeeleejis akji tukshu.

atklaajaas, ka signalizaacijai nav autonomas baroshanas, laikam jaabrauc lamaaties, kas taa par shtelli. stingri biju paarliecinaats, ka signalizzacijai ir savs akjis!

nu ne ko, palaadeeju akji un viss atkal rulle, shoriit arii ieteerpos naglaas, nu tomeer kaut kaa droshaak juutos uz celja

bizenajs

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Manējai naglas tomēr vajag - bieži braucu uz Baiļiem vai citām slēpju trasēm. Un kur nu vēl "barona" medību lauki!

nezinīte

Negausis Reģ.: 04.07.2002
0 0 Atbildēt

Ziemas riepas uzmetu jau sestdien bez jebkāda iepriekšēja nodoma un kāds prieks par to bija svētdien pamostoties. Radzes gan pēc 4 ziemām labi ja 1/4 daļa palikušās. Rīgā viņas nevajag, bet ja ziemas laikā jādodas ārpus Rīgas tad bez tām iztikt nevar. Protams ir arī bez radžu riepas kuras konkurē ar radzenēm tikai cena gan tām griestos.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Manam 9k ja piesklij aukstu un darbina nebraucot pat peec 5 minuteem salonaa nav iipashi silts - ja nobraucu kadus 500m kaut vai nesildot dzineeju atinsh silts. vai tas ir normali vai arii man jaadomaa ka termostats pa pieskari?[addsig]

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

To Kredoks:

Nu tā jau tas laikam SAABam ir - ja kaartiigi motoru neuzruucinaasi, pie siltuma netiksi! (Nu man ir tā pat. Tātad, secinājums viens - tukšgaitā kaut kā nesilst...)

P.S. Prasu trešo un pēdējo reizi - kur "iekšas"/"āras" flapa motoram vadi atrodas ???????

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Tur jau ta lieta, ka tukshgaitaa nesilst - man sievai ir veca quattro bundzele - pat pie -20 gradiem paaris minutes salona ir tashkenta - a manaa SAABaa tikai skujas un ziepes![addsig]

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Ievērtējiet bildes (tiesa gan maziņas) : http://www.iauto.lv/article.php?sid=2828&id=3

...interesanti kāpēc šo linku šeit nav ievietojis Redaktors, vai tad viņš nezin ka tādi skati šejieniešiem kā medusmaize...

Negausis Reģ.: 04.07.2002
0 0 Atbildēt

To Nufis:

To visu padarīšanu regulē 1 motoriņš. Izskrūvējot cimdu nodalījumu to var redzēt. Ja diagnostika ir OK, tad vaina varētu būt tajā visā plastmasas zobratu padarīšanā. Silutma vārsts ir zem kapota, zem plastmasas kura pie stikla, bet par konkrēto iekšas/āra vārsta dislokāciju grūti spriest. Visticamāk ka tas ir zem paneļa.

DrCross Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

To Kredoks:

Ar to silshanu 900 ir tā pat. Ja pastāv korķos kādu labu laiciņu, salonā paliek auksti. Neesmu sapratis kas tā par fišku???[addsig]

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Ha !

Izrādās ka vēl kādam tās pašas problēmas ar silšanu !!!

Varu nomierināt - nekas nelīdz ! Nomainīju tosolu , izmazgāju dzeses sitēmu , nomainiju radiatoru , termostatu , ūdens sūkni , vēl kautkādu tur drošības vārstu - kā nesilst tukšgaitā - tā nesilst .

Auto ir 900 93g .Galvenais , ka ar SAAB braucu sen , man ir bijuši daudzi vecāki SAAB - nevienam tāda problēma nebija .

DrCross Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Par silšanu.

To ka tā silšana nav atkarīga no termostata es esmu pārliecināts. Nez kāpēc stāvot tas tosols netiek dzīts uz kabīni?[addsig]

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Man šķiet ka šī problēma varētu būt saistīta nevis ar tosola beg gaisa padevi. Tas ir stavôt nav pietiekoša gaisa cirkulacija bet kad brauc tiek spiests iekša gaiss. Varbūt ka kļudos...Un vaina varētu būt piesērējis filtrs vai kāda probza ar ventilatoru.

Ed.

MrFoley Reģ.: 02.10.2002
0 0 Atbildēt

Jā. Man laikam ir palaimējies, ka ir papildus pečka, kas palīdz uzsildīt dzinēju un salonu. Siltais gais nāk pec minutes un mašīna uzsilst ļoti ātri. Kad iedarbini mašīnu viņa dūc, kā lidmašīnai turbīna, iekšā vispār neko nedzird.

Kam vēl ir tāda papildus krāsns. Kad pirku mašīnu, biju aizdzinis uz diagnostiku un prasīju, kas tas par otru izpūtēju tur vidū beidzas. Viņi teica, tūlīt noskaidrosim, izrādās papildus krāsns, ko uzstāda ziemeļu tirgum paredzētām mašīnām.

Prieks par tādas esamību.[addsig]

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Autonomaa apkure reaali rulleeee !

-----

MaD

wolf Reģ.: 21.06.2002
0 0 Atbildēt

Par ziemas riepām runājot, mans viedoklis, ka SAABam nu gan radzes nevajag - izlido nafig ārā un paliek stipri viduvējas (pēc saķeres īpašībām) sniega riepas. Bez tam radzes beidz veikt savas funkcijas pie apm. 70kmph. Tā kā īpašu jēgu neredzu. Vislabākās riepiņas uz doto brīdi ir, manuprāt, Michelin Maxi Ice 2, arī Kleber ledus ripuļiem pagājušā gada modelītim ir vērā ņemamas priekšrocības. Ir izmēģināts - super. Protams, jāskatās arī pēc maciņa biezuma, bet var arī smagi nokaulēt cenas. Piemēram, vasarenes Kleber Dynaxer caur pazīšanos dabūju par Ls 43, bet tā veikalā viņas maksāja ~ 70Ls.

Par to nesilšanu - man bija pavisam otrādi. Kamēr stāvēju uz vietas, ātri sasila, braucot temperatūra turējās pie zilās atzīmes. Protams, ka vainīgs bija termostats. Nezinu, jūsu gadījumā varbūt ir kāds gaisa burbulis dzes. sistēmā, kurš braucot, pie lielākiem apgriezieniem aizlien kaut kur tālāk, bet apstājoties nostājas atpakaļ (Varbūt arī stulba versija - nezinu).[addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Man šogad parādijusies tā pati problēma. Citus gadus mans 900 uzsila pa to laiku kamēr tīriju sniegu no jumta nost, tagad nekā. Nevaru saprast, kas par iemeslu. iesilst tikai tad, kad sāk braukt.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Vienīgais mīnuss Maxi Ice ir tas, ka asfaltu, kas mums parasti ir ziemā pilsētās un uz lielākajiem ceļiem, tās atrī nodrāžas, tāpēc ņēmu Ivalo

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Es rullet ar Pirelli Showsport, maniis kaa tad jammas uzvediisies pa ziemu. Arii iehavoju par sakariigu cenu (- 20%).

9k 2.3 HOT

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Nezinu cik man tur par tiem Ivalo bija mīnusa %, bet es 195/65 paņēmu pa 37 Ls gabalā

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Lai gan astronomiski vēl ir rudens, tomēr priecē fakts, ka Ziema nostiprina pozīcijas Droši, ka priecājās arī Volvo īpašnieki. Kvatras gaida sniegu Pārējie...[addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

uuuuuu nu i nafig shaadu ziemu! pusstundu ciiniijos ar puscentimetriigo ledus prezi, kuraa pa nakti iebaazts mans SAAB, tad neskatoties uz shipiem slidinaajos pa, paldies Dievam, tukshajaam Riigas ielaam un.... tas viss prieksh kakjiem, SAAB akal ir leduu

ir jau arii labaa fiicha, ar atsleegu neviens tagad nevar shviiku uzvilkt uz saaniem[addsig]

Green_Peace Reģ.: 13.04.2002
0 0 Atbildēt

Mja, mans audi no rita ari bija ieksh ledus apvalka, paskats diezgan interesants, bet nu kamer dabuju valja logus

Beidzot bija iespeja parliecinaties, ka quattro ziema ir super !!!

Visi knapi kustas, a es mierigi, bez stresa ... )

foobar Reģ.: 25.04.2002
0 0 Atbildēt

Es ar lisaam ziemeneem un bez quattro ar neslikti kustos...

Vajag tik gaazt...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Šodien biju SAAB pasažieris. Cepuri nost pilotam! Mani gan ar koku šodien pie stūres nebūtu dabūjuši - kur nu vēl uz Sabili.

Toties slēpot forši!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

shodien no rita braucu Talsi -Riga. Nesapratu vai celus maz kads tira ar vispar. Tirs ledus dazhas vietas sniegs virsu bet no gaisa krit lietus kas piesalst. Talsos vispar cela malas apstaties nevar nogrimst uzreiz.

1 2 3 4 5 6 7 ..67
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti