Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..67
uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Kas tas par kabrio, kas brauc ar ciet jumtu, lietus taču nelīst

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Ucul, bet kā tā var būt? Abi vecāki kārtīgi brauc ar BMW, bet dēls pēkšņi ne no šā ne no tā - SAAB?

Kaspich Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Jociigi! Aaraa 30 graadi, saule spiid, bet brauc ar jumtu...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

To Nezinite

Vienkārši viņi nevēlas sekot labam piemēram, tāpēc ziemā brauc uz 40 km/h un nezin, ka normālas mašīnas iet arī atrāk un nesametas katrā līkumā[addsig]

Chrysler Reģ.: 21.08.2001
0 0 Atbildēt

Bļ|n, vēl viens murmulis - nu brauc ar saviem cik tur līkumā, tikai atceries: ātri brauksi, lēni nesīs. Ar RWD atšķirībā no FWD ir JĀMĀK braukt, tad viss būs O.K. [addsig]

DrCross Reģ.: 16.10.2002
0 0 Atbildēt

Pēdējais pakaļas piedziņas auto bija AZLK, bet nedomāju ka BMW nerullē ziemā, īpaši ja ir bloķis tiltā. Tur ir interesantāka braukšana.[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Murmulis varbūt esi tu. Es nekad neesmu teicis, ka BMW ir slikta mašīna, bet tev to nesaprast[addsig]

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Atļaušos opēt Chrysler:

Arī ar FWD ir jāmāk braukt. Tiesa vieglāk ir iemācīties kontrolēt

FWD nekā RWD (tas mans subjektīvais viedoklis). Bez mācēšanas

līkumos (ar FWD arī uz taisnā) nēsās visus.

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To Chrysler: tu ar nospiestu bremzi zliidi kupenaa mees ar nospiestu gaazi velkam laukaa

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

Man arii likaas ka protu valdiit autinju uz ledus,bet nekaa......,labi

ka braucu ar 40km/h un pretii neviens nebrauca,un labi ka tuvumaa bija

maajas,kur mekleet paliigus,kuri izvelk no graaviisha.Otdelalsja ljohkim

izspugom.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

Nuuuu, Lablaix, jutu lidzi tev un tavam saabam. Man nesen gadijas lidziga shaiBe. Cerams, ka auto neapskadeji ljoti?

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

NEW;

Paldies, viss beidzaas labi,vieniigais kilometra stabs palika no manis

15m,ta ka labi,ka liidz vinjam netiku.Krakskjis kad uzseedos uz cela apmales gan bija baiss

,domaaju ka izpuuteejs nost ,karteris paarsists.....bet nekaa!!!!

Peec tam gan braucu ar 30km/h aptuveni 20 km liidz paraadijaas asfalts,jo

celsh bija ,preciizaak tas bija ledus celjsh.

Ka Tev iet ziemaa?Kads intereseejas par tavejo autinju?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ar mani ir ta, jo vairak braucu, jo saprotu ka braukt tomer nemaku.

Pedejais pieradijums bija 31.decembri. Braucu no Slokas pa Kalnciema soseju uz Kalnciema trasi. Baidijos un braucu 50-75 km/h. Pec paris stundam Kalnciema trase un pec vairakiem An2 padomiem izpratu savu aero labak un atpakal pa Kalnciema sosseju jau braucu bez bailem un uz 60-90 km/h.

Ta luk, tagad vismaz zinu ko gaidit no masinas uz ledus un ko gaidit tai braucot pa sniegu, ka sturet, iznemt likumus un ka apturet.

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

laikam buus jaiet pie An-2 kursos.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

Lablaiks: Nu es vel ta isti neesmu izreklamejis to, ka pardotu savu auto, jo isti pardot ari negribas, patiks jau man tas Saabs bezgala, pie tam, pagaidam Latvija ari nav alternativs piedavajums - 900tos turbo vai aero neviens nepiedava. Bet gan jau, kaut kad nomazgashu, sabildeshu un ielikshu ineta.

Bet ja kadam jau ir interese, u r welcome.

BTW Haris kaut ko bilda par pusasi, ko tev varetu vajadzet. Man tipa kaut kas tamlidzigs bagazhnieka metajas.

Kaspich Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Vel varu ieteikt nemeegjinaat mest auto saansliidee shaurajaas dziivojamo rajonu ielinjaas (it sevishkji, ja ir augstas apmales), tad var sanaakt kaa man sestdien vakaraa - disks saliekts un riepa no diska nost!

Tur, kur ielas plataakas, var kraameet skjeersaam...

Galvenais neapdraudeet citus satiksmes daliibniekus!

Nu ko tuvojas vakars! Lai labi ruuc...

Kaspich Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Vel varu ieteikt nemeegjinaat mest auto saansliidee shaurajaas dziivojamo rajonu ielinjaas (it sevishkji, ja ir augstas apmales), tad var sanaakt kaa man sestdien vakaraa - disks saliekts un riepa no diska nost!

Tur, kur ielas plataakas, var kraameet skjeersaam...

Galvenais neapdraudeet citus satiksmes daliibniekus!

Nu ko tuvojas vakars! Lai labi ruuc...

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

Vakar sapratu,ka akjis kuru pirku pirms 2 gadi jau vairs neder ziemas

apstaakljiem arii apnicis katru riitu iet un mineet pieleks vai nee.

Ekstremaali apstaaklji shonedeelj.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

vakar vakaraa papildinaaju elektroliita liimeni, peec korkjiem spriezhot, shii buus peedeejaa akja ziema, a cik jau aiz muguras, nezinu, netiku mainiijis, nu shoriit raadiija -22graadi un 11V, pieshkjiilaas kaa naziitis[addsig]

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Lablaixx: nu man jau trešo gadu Bosh silver kalpo bez uzlādes.[addsig]

foobar Reģ.: 25.04.2002
0 0 Atbildēt

Par tiem RWD/FWD - visu izskjir riepas, ja ir normaalas riepas, tad pa taisno neaizies, ja buus suudiigas tad vareesi spiest cik gribi taapat pa taisno ies....

Lablaixx Reģ.: 08.10.2002
0 0 Atbildēt

Bet man ir FORCE,vispaar meesls der tikai vasarai.Manam darbakoleegim shii

pati Force nokalpoja veel mazaak.Saveejo izvilku ilgaak, taapeec ka pa briizam palaadeeju

,tachu peedeejaa menesha laikaa jau 4 reizes, nu jau apniik.Nepeerciet

Forces,kaut arii zviedru razojums tomeer meesls!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

gr

Es sievas Audjikam Bosch Silver vakar piebeidzu gan pipejot gan velkot - bet tas gan nav akja nopelns - autinsh konsekventi neskjilas kadu citu iemeslu delj Shodien vilkshu araa ladeet.

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Redz kur adresiite kuraa var izlasiit kaadeelj saab lieto prieksheejo piedzinju (angliski) http://www.saabnet.com/tsn/models/1984/pr2.html

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ir Baren, nav nekādu sūdzību. Ar pirmo nobraucu 3 gadus pat neapskatījos, kāds līmenis, pārdevu kopā ar autuņu. Tagadējai mašīnai arī ieliku Baren, sūdzēties nevar. Aimirsu cik tur gadu ir garantija + vēl reizi gadā pie viņiem pa velti var pārbaudīt aķa stāvokli. Patīk apkalpošana, kad pie aķa maiņas pārbauda arī kā lādē ģenerators. Es esmu tikai par Baren. [addsig]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..67
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti