KONI

eeKa Reģ.: 13.06.2005

Sveicinaati cieniitie!

Zinu, ka shis jautaajums ir bijis apspriests kaadaa no topikiem, bet vinju ir tik daudz.....

Esmu iegaadaajis savam 9k "zirdzinjus" nu man ir jautaajums cik stiprus juus vinjus skruuveejat - pa prieksheejiem vis skaidrs varees vinjus peec izjuutaam piedziit, bet kaa ir ar pakaljeejajiem? Un vel viens jautaajiens kaa mainaas 9k amiishi, vai ir veerts pasham njemties vai nav? Ceru ka nedusmosiet par jauna topica iesaakshanu!

 
1 2 3 4
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Liec iekshaa vinjus ar taadiem uzstaadiijumiem, kaadi jau ir! Tas ir sameeraa optimaali. Tad jau peec izjuutaam sapratiisi, ko peec tam dariit, tb vajag cietaakus vai miikstaakus.

Ar mainju nekaa ekstraordinaara nav. mainaas taapat, kaa parasti amiishi! Instrukcijai jaabuut iepakojumaa!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Piekritu Arnijam - pec manas pieredzes ari - originalie iestatijumi visoptmalakie

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

paldies pa info. Varbuut man kaads var apskaidrot taadu interesantu lietu. Maneejais 9k ir 2.0T, bet vis paareejais ir AERO (sliekshnji, salons, bamperi un ir arii zemaaks nekaa parastie 9k).

Vot tagad es nevaru saprast kas tas pa "konstruktoru" man ir traapijies. Ja man vaig kaadas detaljas no piekares tad man ir AERO vai parasts 2.0T, vai arii AERO ir tikai savaadaakas atsperes. Saab 9000 1994g. 2.0T AERO?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

un jaa - starp citu - vismaz KONI Sport (dzeltenajiem) origjinaalie iestaadiijumi noziimee vismiikstaakie amiishi ...

pasham joprojaam staav originaalie reguleejumi, bet kad nomainiishu atsperes, tad skatiishos vai vajag griezt cietaaku vai nee, jo tagad uz atsperu reekjina ir paaraak miiksta mashiina

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Tā regulēšana nemaz nav domāta lai kruķītu cietāk - mīkstāk kā patīkās, bet gan lai laika gaitā pārāk mīksts kad paliek, varētu piegriezt stingrāk. Jaunam griežot cietāku viņi ļoti ātri nolietosies. Ja grib cietāk - jāpērk cietāks modelis, nevis "jāpieregulē".

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

eeKa rakstījaaldies pa info. Varbuut man kaads var apskaidrot taadu interesantu lietu. Maneejais 9k ir 2.0T, bet vis paareejais ir AERO (sliekshnji, salons, bamperi un ir arii zemaaks nekaa parastie 9k).

Vot tagad es nevaru saprast kas tas pa "konstruktoru" man ir traapijies. Ja man vaig kaadas detaljas no piekares tad man ir AERO vai parasts 2.0T, vai arii AERO ir tikai savaadaakas atsperes. Saab 9000 1994g. 2.0T AERO?

Parbaudi VIN#, iespejams ka tev ir mainits motors. VIN# aero motors ir apzimets ar "R" un tas nozime B234R motoru ar 2.3 litriem un HOT. Ja tev stav "R" burts, tad zini, ka motors ir mainits, bet auto ir aero.

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

VIN Decoders izdeva:

VIN: YS3CH65N7S1004260

Manufacturer: Saab Automobile AB

Product line: SAAB 9000

Body type: 5-door CS (9000)

Gear box: 5-Speed Manual

Engine type: B204L - 2.0L turbo with intercooler

Model year: 1995

Assembly plant: Trollhattan, Sweden, line A

Serial number: 004260

Control symbol: Passed

SRS: Model range IV, Driver's and passenger airbag, AERO.

Taaka vis ir kaa no rupnicas.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Jocigi, sadu AERO vel nebiju manijis, bet ja VIN decoderis saka ka tas ir aero, tad laikam ari ir.Iespejams, ka tas ir kads spec pasutijums.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

eeKa rakstījaaldies pa info. Varbuut man kaads var apskaidrot taadu interesantu lietu. Maneejais 9k ir 2.0T, bet vis paareejais ir AERO (sliekshnji, salons, bamperi un ir arii zemaaks nekaa parastie 9k).

Vot tagad es nevaru saprast kas tas pa "konstruktoru" man ir traapijies. Ja man vaig kaadas detaljas no piekares tad man ir AERO vai parasts 2.0T, vai arii AERO ir tikai savaadaakas atsperes. Saab 9000 1994g. 2.0T AERO?

Mašīna nāk no Itāljas, vai ne? Tur AERO bija ar 2.0 motoriem. Speciāli Itālijas tirgum.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

ZZ, man kauns par tevi, ka nezini tādas lietas.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:Tā regulēšana nemaz nav domāta lai kruķītu cietāk - mīkstāk kā patīkās, bet gan lai laika gaitā pārāk mīksts kad paliek, varētu piegriezt stingrāk. Jaunam griežot cietāku viņi ļoti ātri nolietosies. Ja grib cietāk - jāpērk cietāks modelis, nevis "jāpieregulē".

mulkis!

Cietaakus par KONI Sport KONI nerazho un pashi vinji saka, ka sportiskaakai braukshanai var pagriezt cietaakus, bet pa ielu braukshanai miikstaakus ...

(tapeec jau tas klokjis ir lai no augshas reguleetu )

par to nolietoshanos un taas miikstumu - var arii taa dariit - kad paliek pa miikstu, tad pagriezh cietaaku, bet ne jau taadeelj buutu izdomaata tik eerta reguleeshana, lai vinjus peec 70 000 km 1 reizi pagrieztu

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:ZZ, man kauns par tevi, ka nezini tādas lietas.

UCUL !!! Neuzprasies Es visu zinat nevaru

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

nu tad man ar viens mulķa jautājums par KONI sport

- kā viņi jāregulē, vai griežot cik grib, vai tikai pilnu 1 apgriezienu ?

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko jus visi te nematies!

Viens telefona zvans uz Leinod Technics un visi jautajumi tiks atbildeti.

Leinod ir Koniparstavis Latvija.

Ja negribat zvanit uz Leinod, tad griezaties pie An2.

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Mašīna nāk no Itāljas, vai ne? Tur AERO bija ar 2.0 motoriem. Speciāli Itālijas tirgum.

Jaa autinjsh no itaalijas atnaaca pirms diviem gadiem, kad mans choms vinju panjeema atradaam salonaa vel itaalju liras bonusaa . Pirms 3ijiem meeneshiem vinjsh beidzot nonaaca manaa iipashumaa!

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Ar Koni ir tā,Golf3 kļuva no grabošas kastītes par komfortablu auto,bet aizmugures amortiņi pie -15C iesalst.Pa garantiju šajā gadījumā aizmirsti.Ja nojuks abi reizē samainīs tikai vienu(tik tiešām) kaut gan lielās ar mūža garantiju.Par to iesalšnu ir daudz sūdzību.Rallijā tur tikai pāris dopus,tālāk vari braukt sēnēs.Bet ja čuņčina būs ok,patiks

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

pinguin rakstīja:Tā regulēšana nemaz nav domāta lai kruķītu cietāk - mīkstāk kā patīkās, bet gan lai laika gaitā pārāk mīksts kad paliek, varētu piegriezt stingrāk. Jaunam griežot cietāku viņi ļoti ātri nolietosies. Ja grib cietāk - jāpērk cietāks modelis, nevis "jāpieregulē".

mulkis!

Cietaakus par KONI Sport KONI nerazho un pashi vinji saka, ka sportiskaakai braukshanai var pagriezt cietaakus, bet pa ielu braukshanai miikstaakus ...

(tapeec jau tas klokjis ir lai no augshas reguleetu )

par to nolietoshanos un taas miikstumu - var arii taa dariit - kad paliek pa miikstu, tad pagriezh cietaaku, bet ne jau taadeelj buutu izdomaata tik eerta reguleeshana, lai vinjus peec 70 000 km 1 reizi pagrieztu

Nevis lai 1 reiz pa 70 tūkst pagrieztu, bet lai noregulētu abus vienādi, un tāpēc ērti jātiek klāt. Bet vēlreiz saku lai varētu pigriezt stingrāk ja piem. viens ir kļuvis mīkstāks par otru, nevis lai nogrieztu uzreiz no iepakojuma izņemtus līdz galam un braukt "sporiski". Jā, latvijas tirgotāji saka ka tas domāts tam, jo tieši tādi kā tu to arī grib dzirdēt...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

viss jau buutu baigi forshi, ja vien tie pidarasi holandieshi, kas konjus razho, nekaveetu piegaades jau no juunija. ta vinjiem atvaljinaajums, ta noliktava nestraadaa, ta veel kaut kas, ta vienkaarshi neatved pasuutiito amortu.

liidz shim domaaju, ka itaali ir vieniigi kas shitaa chakareejas

ja shitaa turpinaasies, buus jaaliek sporta kajabas. tomeer 2x leetaaka taa padariishana un nedeeljas laikaa dabonama.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tagad visa Eiropa ir atvaljinaajumaa!

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 arba - vinjiem ir atdures - no viena gala liidz otram maneejiem ir 2 pilni apgriezienim bet var griezt cik grib (nav obligaati nekaadi noteikti graadi)

2 elf - konis jau principaa nav gruntij ... vairaak domaats asfaltam. gruntij ir jaanjem bilsteins bet anyway - gan jau ka pats zini, ka rallijaa ar konjiem un bilsteiniem neniekojas - vinjiem ir kudi niknaaki amiishi - gan jau pats zini kaadi

2 pinguin - taatad arii razhotaajs maalee acis ciet: No KONI lapas: "The minimum value (full soft setting) is the recommended factory setting. When your driving style requires so, you can easily tune the suspension by adjusting the dampers. This makes your car respond even better but in the same time may change the comfort level. Therefore, we advise to make adjustments in small steps (half a turn) at a time and, of course, in equal amounts left and right."

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja ir HOT, tad tas ir Itālu Aeroplāns

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Ar to mainju nav tik vienkaarshi.

Mana pieredze uz EX-9K 2.3HOT

Priekseejiem ideja vienkaarsha, njem originaalos SACHS statnjus griezham galus nost (KONI instrukcijaa viss ir rakstiic cik taalu), lejam saturu aaraa. Statnja apakshaa izurbjam caurumu un ievelkam ar skruuvi amiiti iekshaa statnii. Nu apmeeram taa man bija.

Savukaar ar pakaleejiem ir cakars, jo parasti apakseejaa skruuvee ieeedaas un atskruuveet nekaadi nevar. Karoch skruuveeju pats, klapeeju, visaadi izmeeginaajos - nekaa. Beigaas aizbraucu, tad veel uz Kalngali. Jamie atlaida visu pakaleejo tiltu valjaa un ar fleksi nogrieza skruuves un lika jaunas. Vo taadi man bija piiraagi. Taa ka lai veicaas.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

A incanti cik taadam Itaalju HOT ir zirgu?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

manajam 9k aizmugure stav standarta regulejums, prieksha mazliet pari pusei.

imho ir ok.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Es arī gribu Koņus , cik zinu , tad viņi pārvācās no Ulmaņa gatves.

Kādam ir infa , cik 9K 2,3 Hot 95 g. varētu maksāt komplekts?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti