KONI

eeKa Reģ.: 13.06.2005

Sveicinaati cieniitie!

Zinu, ka shis jautaajums ir bijis apspriests kaadaa no topikiem, bet vinju ir tik daudz.....

Esmu iegaadaajis savam 9k "zirdzinjus" nu man ir jautaajums cik stiprus juus vinjus skruuveejat - pa prieksheejiem vis skaidrs varees vinjus peec izjuutaam piedziit, bet kaa ir ar pakaljeejajiem? Un vel viens jautaajiens kaa mainaas 9k amiishi, vai ir veerts pasham njemties vai nav? Ceru ka nedusmosiet par jauna topica iesaakshanu!

 
1 2 3 4
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

O! paldies!!!

cik nu no ta visa sapratu, tad gribētu dzeltenos.. nepazemina autiņu un nav pārak cieti.. a pārējais pēc apraksta ūberlabi..

ir kādam pieredze bijusi ar dzeltenajiem koni?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

GuntisG rakstīja: Pretrunīgas atsauksmes te par koni. Varbūt SAABisti var parekomendēt, kāda ražotāja amīšus likt 9k NG?

liec KONI, buus labi. turbopiile ar.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu a kurus???? dzeltenos vai sarkanos..? tagad palasīju uzmanīgak un sāk likties ka sarkanie ir universālāki.. tad laikam tos

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

un volvisti saka, ka arī atsperes jāmaina, tas ar obligāti un kādas atsperes

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: un volvisti saka, ka arī atsperes jāmaina, tas ar obligāti un kādas atsperes

rezultaats labaaks buus, taas jau arii ir "nogurushas" pa visiem gadiem. man ir dzeltenie konji. atsperes veel neesmu uzlicis, taas staav maajas un gaida savu kaartu.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: un volvisti saka, ka arī atsperes jāmaina, tas ar obligāti un kādas atsperes

Obligāti nav,īpaši sarkanajiem(kas paši par sevi būs arī krietni lētāki).

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu tad pasakiet, lūdzu, vienā teikumā atšķirību starp sarkanajiem un dzeltenajiem..

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Uzliku savan 9k NG dzeltenos koni pirms 1.5gada. Ir OK, bet aizmuguree prasaas uzreguleet cietaak un arii atsperes vaidzeetu nomainiit, jo ir gadijumi, kad pakalju izsit liidz atdurei . Vel pie viena interesee kaadas atsperes likt, varbuut kaads var ko ieteikt?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu kā ir ar sarkanajiem, bet dzeltenie vairāk paedzēti aktīvākai (sportiskākai ) braukšanai, un ja nebiedē, ka būs pa cietu, tad ir OK. Kad no aero piekares "pārsēdos" uz cs, likās vis tāds ļumīgs, tāpēc arī mainīju.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu vot.. to es arī ne pārāk gribu, nav man tam lācītim ne kā tāda vēderā, lai varetu pretendēt uz sportisku braukšanu.. vienkāºsi jūtu, ka aizmugures amortiņī iet uz beigām.. tapēc meklēju kaut ko puslīdz stabilu un ērtu..

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu vot.. to es arī ne pārāk gribu, nav man tam lācītim ne kā tāda vēderā, lai varetu pretendēt uz sportisku braukšanu.. vienkāºsi jūtu, ka aizmugures amortiņī iet uz beigām.. tapēc meklēju kaut ko puslīdz stabilu un ērtu..

Tad ņem sarkanos un viss OK.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Tad ņem dzeltenos un viss OK

GuntisG Reģ.: 29.03.2007
0 0 Atbildēt

Un kā ar tām atsperēm?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

paga paga.. tad ko un kāpec, pagaidam tikai no Hirsch kaut kāda analizejama atbilde..

P.S. vai tie amortiņi ir tik īapši, ka mainot aizmuguri būtu jāmaina arī priekša?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

GuntisG rakstīja: Un kā ar tām atsperēm?

3,5 gadus braucu ar vecajaam atspereem un KONI. shogad beidzot uzlikshu citas pederes, bet ne taadeelj, ka slikti buutu ar tagadeejaam, vioenkaarshi bik noseedinaashu to banduru.

GuntisG Reģ.: 29.03.2007
0 0 Atbildēt

Nu nez, es gan zemāku negribu, ta jau copēt nevarēs aizbraukt.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tikai nesmejieties.. bet vai ir iespējami tādi amortiņi, kas nav cieti pa bedrēm un grubuļiem braucot, bet pagriezienos, lai mašīna nešūpojas..

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: O! paldies!!!

cik nu no ta visa sapratu, tad gribētu dzeltenos.. nepazemina autiņu un nav pārak cieti.. a pārējais pēc apraksta ūberlabi..

ir kādam pieredze bijusi ar dzeltenajiem koni?

a kāds tad tolks likt citus amjus ja nepazemina un nepataisa cietu?? Nevaru ciest šitās biezpienveidīgās un ļumīgās mašīnas, tāpēc savu nosēdināju un uzliku cietos amīšus. Bet ja nekas nemainās, nakuj izmest naudu...?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tikai nesmejieties.. bet vai ir iespējami tādi amortiņi, kas nav cieti pa bedrēm un grubuļiem braucot, bet pagriezienos, lai mašīna nešūpojas..

Ir iespējami-piemēram,MB S-klasei vai BMW M-series-elektromagnētiski-hidrauliskie.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Tad ņem dzeltenos un viss OK

Jā,bet tad cena=x1,5.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

bija 9k dz.Koni un varu teikt labus vardus vien. tagad uzliku 3tonigam Tahoe un ari tie pashi labie vardi vien.

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Njā! Sābisti tik runā par labiem amortizātoriem, bet brauc ar o.e. Sarkanie ir eļļenieki, dzeltenie gāzenieki. Esmu braucis tikai ar sarkanajiem, nogrieztiem līdz galam. Auto bija ciets, līkumos gāzu ka traks. Atsperes ieteiktu mainīt uz pakāpi cietākām, jo standarta nespēj strādāt kopā ar Koni. Regulāri izsita. Nekad nelietojiet sēdinātās atperes ar standarta amīšiem. Izdursiet štokus caur haubi. Sarkanie KONI pirms likšanas ir "jāatgaiso", jo pastāv risks, ka guļot noliktavas plauktā tajos iekļuvis nedaudz gaisa. Garantija bija lielāka ja pirka visus 4 kopā.

maps Reģ.: 02.10.2002
0 0 Atbildēt

Tāā, 9-5 tika pie visiem koni, auto saķere ar ceļju izmainījusies uz labo pusi, lasa visus nelīdzenumus, bet pa risaam braucot vairs nav jūtama peldēšana. Dīvaini, bet defautie sachs bija ideālā kārtībā, arī amīšu stends neuzrādīja jūtamu nolietojumu, laikam pie vainas mūsu labie ceļi

ziedoniz Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tikai nesmejieties.. bet vai ir iespējami tādi amortiņi, kas nav cieti pa bedrēm un grubuļiem braucot, bet pagriezienos, lai mašīna nešūpojas..

Ja negriezīsi cietākus, tad būs tevis vēlamais efekts...

Man ir sarkanie uz 900 og, un aizmugure bija par mīkstu, tāpēc šogad uzgriezu uz MAX cietību (2) Priekšu arī laikam likšu uz 2

ziedoniz Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

Rudais rakstīja: Njā! Sābisti tik runā par labiem amortizātoriem, bet brauc ar o.e. Sarkanie ir eļļenieki, dzeltenie gāzenieki. Esmu braucis tikai ar sarkanajiem, nogrieztiem līdz galam. Auto bija ciets, līkumos gāzu ka traks. Atsperes ieteiktu mainīt uz pakāpi cietākām, jo standarta nespēj strādāt kopā ar Koni. Regulāri izsita. Nekad nelietojiet sēdinātās atperes ar standarta amīšiem. Izdursiet štokus caur haubi. Sarkanie KONI pirms likšanas ir "jāatgaiso", jo pastāv risks, ka guļot noliktavas plauktā tajos iekļuvis nedaudz gaisa. Garantija bija lielāka ja pirka visus 4 kopā.

Nu nezinu kādi sarkanie tie ir bijuši, bet KONI visi ir gāzes amortizatori

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti