CHR 300C

quattro Reģ.: 17.06.2001

Kāds lieto ar??? Ko var pastāstīt.... ?? Itkā esot MEGA problemas ar ritošo daļu... ????

 
1 2 3
jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja: pabraucu ar 5.7 hemi. Likās, ka bremžu nav...

Tam eksemplāram ar kuru tu brauci varbūt arī nebija bremžu

Es arī kādu laiku pabraucu ar 5.7 hemi(paņēmu nomā). Pirmajā bremzēšanas reizē blakusēdētājs gandrīz izlidoja cauri stiklam, jo manam autiņam ir krietni cietāks bremžu pedālis.

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Man ir bijushi divi Intrepi ar 2,7 L dzineejiem, bet .... Esmu priciigs, kam nav sho auto. Pirmam , kuru paardevu - peec 2 meneshiem jaunajam saimniekam nobira H2O suuknis. Diemzheel H2O suuknis ir iemonteets dzineeja, un, ja sulo udens suuknis tad dzineeja dzeseeshanas schidrums nonaak eljja. Taa kaa regulaari ir jaaseko vai eljaa na emulsija. Arii unikaali ir tas, ka H2o pievada dzineeja kjeede, kura ir tik gara un peec 120 juudzeem taa ir jaamaina.

Taatad- elja peec razhotaaja noteiktaa ir jamaina ik peec 5000km!!, bet fitrs peec 10 000km.

Lai paildzinaatu dzineeja muuzhu kameer kjeedes nav gaajushas pa gaisu- nomainja. VEELAMS PIRKT KJEEZHU MAINJAS KITU- tur ir gan spriegotaaji, mierinaataaji, bliives, zobrati un 3 kjeedes. Kaa arii jaiegaadaajas H2O suuknis un vaarstu vaaku bliives.

Bez remonta detalju venas Latvijaa- 700LS!

Taa kaa es paardevu savu peedeejo Intrepid 2,7 pirms dzineeja remota tad man ir palicis- kjeezhu kits Ls260 un H2O SUUKNIS 60Ls...

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Surr rakstīja: Erm, CHR dramatiski atšķiras no Lincolna - chr`i vairak ir tā kā pielāgoti Eiropas standartiem - nav vairs dīvāns, bet tāpat amerikāniskums laužās ārā. Nu hz, man piemēram patīk - bet nu gaumes jautājums.

Par 2.7 motoriem - nebija tur tāda niansīte par so motoru dramatiski mazo resursu un ķēdi zobsiksnas vietā, un tieši šie iemesli nepadarīja 2.7 par ļaunāko murgu ta īpasniekiem?

Un kā ir ar 2.5 motoriem tie arī tik švaki?

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

jautājums ne gluži par tēmu- Chrysler Voyager 2.4 benzīnniex- ir ok? ir doma iepirkt jaunu; analogas komplektācijas dīzelis par 5kE dārgāx saprotu, ka jautājums drīzāk voyagerclub.lv būtu postējams, bet ja nu tomēr..

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Atvars rakstīja: Man ir bijushi divi Intrepi ar 2,7 L dzineejiem, bet .... Esmu priciigs, kam nav sho auto. Pirmam , kuru paardevu - peec 2 meneshiem jaunajam saimniekam nobira H2O suuknis. Diemzheel H2O suuknis ir iemonteets dzineeja, un, ja sulo udens suuknis tad dzineeja dzeseeshanas schidrums nonaak eljja. Taa kaa regulaari ir jaaseko vai eljaa na emulsija. Arii unikaali ir tas, ka H2o pievada dzineeja kjeede, kura ir tik gara un peec 120 juudzeem taa ir jaamaina.

Taatad- elja peec razhotaaja noteiktaa ir jamaina ik peec 5000km!!, bet fitrs peec 10 000km.

Lai paildzinaatu dzineeja muuzhu kameer kjeedes nav gaajushas pa gaisu- nomainja. VEELAMS PIRKT KJEEZHU MAINJAS KITU- tur ir gan spriegotaaji, mierinaataaji, bliives, zobrati un 3 kjeedes. Kaa arii jaiegaadaajas H2O suuknis un vaarstu vaaku bliives.

Bez remonta detalju venas Latvijaa- 700LS!

Taa kaa es paardevu savu peedeejo Intrepid 2,7 pirms dzineeja remota tad man ir palicis- kjeezhu kits Ls260 un H2O SUUKNIS 60Ls...

Es tak tev tā pieklājīgi teicu, ka šroti tie tavi interpidi

Surr Reģ.: 31.08.2006
0 0 Atbildēt

CyberGhost rakstīja : Un kā ir ar 2.5 motoriem tie arī tik švaki?

Ja domāji 3.5 - 3.5 itkā nav nekādas vainas, pašam ir . Viena niansīte gan ir - mainot zobsiksnu jamaina arī ūdens sūknis - līdz ar to pazīme, ka tuvojas zobsiksnas maiņa ir sulojošs ūdenssūknis . 1-reiz to esmu darījis, izmaksas gan nepateikšu - bet nav traģiskas patiesībā.

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja: jautājums ne gluži par tēmu- Chrysler Voyager 2.4 benzīnniex- ir ok? ir doma iepirkt jaunu; analogas komplektācijas dīzelis par 5kE dārgāx saprotu, ka jautājums drīzāk voyagerclub.lv būtu postējams, bet ja nu tomēr..

2.4 benzinnikam nav ne vainas. Bet ja ir doma brautk daudz, tad iesaku pametm 2.5 dīzeli. Būs gan degvielas ekonomija, gan lielāka bauda braukt.

2.4 benzīns ir rets putns mūsu valstī. 5 gados pārdoti vien kādi 7-9 gabali. Bet nu cilvēki brauc un nesūdzās.

Bet 5KEuro līzingā u 5 gadiem ir nieks.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Par 300c runājot,biju te dikti sacerējies,ka ņemšu un braukšu bet izbraucu tādu mazu testiņu un...neiepatikās,ar visu 3.5 gaitā tāds pakūtrs,varbūt tapēc,ka maz braukts,ar piepi trubāsitkā 2005.gada ar 23kkm nobraukumu bet piekares ričagi tādi aprūsējuši,ja nu vienīgi salons gandrīz derīgs bet arī ar neīstām plastmasām.Vobšem ņe riba ņe mjaso,nepaņēmu.

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

1.Vai ir 300C AWD sedans?? vai tikai garajiem???

2. kā ir ar priekšējo resti, vai tur visādas drazas netiek iekšā (uz radiatoru)??

3. vai Eiropā tiek ražoti 300C?

tanks

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nez ka tas HEMI iet ?

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja: 1.Vai ir 300C AWD sedans?? vai tikai garajiem???

2. kā ir ar priekšējo resti, vai tur visādas drazas netiek iekšā (uz radiatoru)??

3. vai Eiropā tiek ražoti 300C?

tanks

1. Eiropai 300C Sedan AWD nerazho

2. Ar rezhgi un drazam problemu nebija - bet ja gribi uzliks smalkaku rezhgi

3. Kophs 2005.gada Eiropa tirgotos 300C razho Grazaa - Austrija, turpat kur Gr.Cherokee, Voyager/Gr.Voyager, MB ML klasi un BMW X serijas

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

ja pareizi saprotu tad eiropas varianti ir ar 2,7 l dzinēju, bet asv 3,5 un tie ir pieejami arī AWD versijā sedaam

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

..un vai AWD strādā visu laiku, vai kā lielākai daļai auto AWD ieslēdzas izslīdēšanas brīdi?

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Normalos apstākļos automašīnai velkošie ir pakaļējie riteņi.

Nepieciešamības gadījuma pieslēdzās priekšjie riteņi. Bat arī šajā situācija vairāk jaudas un momenta tiek novirzīti uz pakaļējiem riteņiem.

Ja auto būtu lielāks klīrens - būtu džips. bet nu arī 3.5 un 5.7HEMI jaudas pietiek lai šķūrēt sniegu.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti