3 no 8 uzraujas uz dīzeli .

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Skatījos šovu ""Skrējiens pēc miljona"" kur amerikāņi sacenšas ceļôjumā apkārt pasaulei un 3 no 8 komandām pamanījās ieliet dīzeļvāģim benžu un viena no tām dēļ kavēšanās izkrita no šova. Laikam jau laiciņš paies, kamēr amerikāņi sapratīs, ka ar dīzeli arī brauc vieglās mašīnas.

 
1 2
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

ja par āmurkāņiem un viņu dzīves uztveri runājam, tad gribētos piebilst, ka mēs jau viņus varam noD cik tik uziet. tā pat šiem dzīves līmenis ir stingri augstāks par mūsējo un tas riktīgi kaitina (vismaz mani). nu un ka šis ir totāls zābaks un nerubī kur Francija novietota. toties šim nav jādzīvo dzīvoklī kur uz 1 cilv. sanāk 15kvm, viņam nemaksā 1.5Ls/stundā par atbildīgu darbu lielā uzņēmumā... es labāk vidēji stulps āmurkānis nekā pavisam nabadzīgs latvietis...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: ja par āmurkāņiem un viņu dzīves uztveri runājam, tad gribētos piebilst, ka mēs jau viņus varam noD cik tik uziet. tā pat šiem dzīves līmenis ir stingri augstāks par mūsējo un tas riktīgi kaitina (vismaz mani). nu un ka šis ir totāls zābaks un nerubī kur Francija novietota. toties šim nav jādzīvo dzīvoklī kur uz 1 cilv. sanāk 15kvm, viņam nemaksā 1.5Ls/stundā par atbildīgu darbu lielā uzņēmumā... es labāk vidēji stulps āmurkānis nekā pavisam nabadzīgs latvietis...

Toties viņi ir truli. Vari pievienoties.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: ja par āmurkāņiem un viņu dzīves uztveri runājam, tad gribētos piebilst, ka mēs jau viņus varam noD cik tik uziet. tā pat šiem dzīves līmenis ir stingri augstāks par mūsējo un tas riktīgi kaitina (vismaz mani). nu un ka šis ir totāls zābaks un nerubī kur Francija novietota. toties šim nav jādzīvo dzīvoklī kur uz 1 cilv. sanāk 15kvm, viņam nemaksā 1.5Ls/stundā par atbildīgu darbu lielā uzņēmumā... es labāk vidēji stulps āmurkānis nekā pavisam nabadzīgs latvietis...

Kravaa koferus un dodies taalajaas-zilajaas. Vai cjura raustaas ?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: ...

nu un ja arii paaris litri ir netiisaam iegaajusi...diizelim pie kaajas, ...

Nu ar jaunajiem dīzeļiem tā gluži nav. Arī neliels daudzums benzīna bākā var dārgi izmaksāt.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: ...

nu un ja arii paaris litri ir netiisaam iegaajusi...diizelim pie kaajas, ...

Nu ar jaunajiem dīzeļiem tā gluži nav. Arī neliels daudzums benzīna bākā var dārgi izmaksāt.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

R0ze rakstīja:

nuhajs rakstīja:

nuhajs rakstīja: Šite tas pats ar subtitriem,labākai saprašanai.

cik malas trijstūrim? četras

www.youtube.com/...

Sūds par malām un sūds cik Eifeļu torņu....

Nu cilvēki īpaši nesatraucās pa vispasaules crapu u.c. figņu.. reizēm izsaka kaut kādu viedokli par iekšējām problēmām.. reizēm kādu nobumbo lai dabūtu jaunu naftas vadu..

Nav tākā letiņi kā pliki pa nātrēm perās (un viens otru ņem priekšā) un nespēj izskaidrot kur gālā viņiem rigibori tik traki augsti paliek un smejās un raud paši par to ko ievēl un nākošajā reizē kāpj akal grābeklim virsū utt utt

Ir tāds teiciens "Es ir dumš .. man ir labi"

nesaaksim diskuteet par USA politisko iekaartu vinjiem tur ir taads pats bardaks kaa pie mums, ja ne lielaaks...

Vini pasi saka, ka demokraatija buus uzvareejusi, ja par prezidentu tisk ieveeleeta melnaadaina sieviete ar lezbisku novirzi...

Un uz to iet....

kondoliza raisa!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

tam onkam vai nu iedaavaja vai iedeva kaadu pusgadu pabraukt ar Tuaregu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Iedeva

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: ja par āmurkāņiem un viņu dzīves uztveri runājam, tad gribētos piebilst, ka mēs jau viņus varam noD cik tik uziet. tā pat šiem dzīves līmenis ir stingri augstāks par mūsējo un tas riktīgi kaitina (vismaz mani). nu un ka šis ir totāls zābaks un nerubī kur Francija novietota. toties šim nav jādzīvo dzīvoklī kur uz 1 cilv. sanāk 15kvm, viņam nemaksā 1.5Ls/stundā par atbildīgu darbu lielā uzņēmumā... es labāk vidēji stulps āmurkānis nekā pavisam nabadzīgs latvietis...

Nja... Propogandu esi parklausijies. Paskaties kaut vai elementaras filmas un padoma lidzi - treilerparki dzivosanai viniem ir realitate. Eiropiesi tados dzivo tikai celojumu laika. Amerikanu idille - privatmaja un katram savs auto, neko nemaksa - tadas majas, ka cel vini, pat musu makleri nespetu notirgot. Auto - nu ja lielizmera vieteja razojuma "Dacia" (pec satura), vai lets japanis. Normalu auto nemaz ta visi neatlaujas. Un par 1.5 Ls/h liela uznemuma - kur tadus darbiniekus var atrast? Man ar vajadzetu.

Kad diskutejam par Alpe d'Huez, likies sapratigaks Bet ja, iznemot Sarenni, ari ta vieta ir miskaste. Pieredze jau bija interesanta, bet vairs tur neatgriezisos.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar pamatīgi izgāzos Jēkabpilī atceļā no Rīgas Nestē izdomāju uzpildīties (kā nekā uz 2 sant. litrā lētāk) Kolonka no abām pusēm bija aizņemta, piestāju pie Truck Diesel Izrādās tur tā pumpēšana iekšā notiek ar pavisam citu švunku , momentā pistoli šauj ārā, nomocījos pamatīgi, līdz "piepilināju" bāku virtuozi spaidīdams pisoles mēlīti

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

bet vispār, ja no 3 no 8, kur 1 pamana nobraucis pārsimt metrus gada laikā cipars paliek par 1 no 10, kurš neizbraucis pats pamana, tad šitadu progresu LV arī vajadzētu

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: bet vispār, ja no 3 no 8, kur 1 pamana nobraucis pārsimt metrus gada laikā cipars paliek par 1 no 10, kurš neizbraucis pats pamana, tad šitadu progresu LV arī vajadzētu

Latviski lūdzu varētu.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

vol rakstīja:

raimondsm rakstīja: bet vispār, ja no 3 no 8, kur 1 pamana nobraucis pārsimt metrus gada laikā cipars paliek par 1 no 10, kurš neizbraucis pats pamana, tad šitadu progresu LV arī vajadzētu

Latviski lūdzu varētu.

Tieši to pašu gribēju prasīt

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

kliks rakstīja: ja par āmurkāņiem un viņu dzīves uztveri runājam, tad gribētos piebilst, ka mēs jau viņus varam noD cik tik uziet. tā pat šiem dzīves līmenis ir stingri augstāks par mūsējo un tas riktīgi kaitina (vismaz mani). nu un ka šis ir totāls zābaks un nerubī kur Francija novietota. toties šim nav jādzīvo dzīvoklī kur uz 1 cilv. sanāk 15kvm, viņam nemaksā 1.5Ls/stundā par atbildīgu darbu lielā uzņēmumā... es labāk vidēji stulps āmurkānis nekā pavisam nabadzīgs latvietis...

Toties viņi ir truli. Vari pievienoties.

Ir ir tie USieši truli, ne velti Jevropas savienība cīnās ar viņiem trulumā. (Ekonomiskajā izaugsmē)

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Izgājšgad 3 uzrāvas uz dīzeli, ielēja benžu un aizbrauca, 1 pamanīja, pats nolēja degvielu pēc pārsimts metriem.

Šogad tikai 1 ielēja benžu dīzeļmašīnai un pārinieks pamanīja uzreiz jau pie benzīntanka.

Tātad amerikāņi progresē ātri.

(

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

vol rakstīja:

raimondsm rakstīja: bet vispār, ja no 3 no 8, kur 1 pamana nobraucis pārsimt metrus gada laikā cipars paliek par 1 no 10, kurš neizbraucis pats pamana, tad šitadu progresu LV arī vajadzētu

Latviski lūdzu varētu.

Tieši to pašu gribēju prasīt

Es ar,izlasīju un taisījos rakstīt Čigrī sagājis puisis.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: 1 pamanīja, pats nolēja degvielu pēc pārsimts metriem.

(

Kā viņš to pats izdarīja?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti