4x4 izvēle

rurks Reģ.: 03.05.2006

Vēlos iegadāties īstu apvidus auto, protams jaunu. Rezultātā apstājos pie Patrol, vēl alternatīva bija Defenders. Domat brīvdienas aktīvi apgūt Latviju, atmetu visādus pusrāmja konstrukcijas, tāpat neatkarīgās piekares. Izbraucu ar abiem , noklausījos pārdevēju referātus un domāju ka Patrol. Vai tā varētu būt ?

 
1 2 3
viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

tātad tomēr gejs ...

Gribēji iepazīties

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

to Viagrim. Pārdevējs laikam bija Renārs, bet visu sačakarēja kā rakstīju cits, manuprāt ,garīgi nelīdzsvarots. Tā kā tiešām šonedēļ citur iepirkšu.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

rurks rakstīja: to Viagrim. Pārdevējs laikam bija Renārs, bet visu sačakarēja kā rakstīju cits, manuprāt ,garīgi nelīdzsvarots. Tā kā tiešām šonedēļ citur iepirkšu.

Tā varētu būt, nu žēl, ka uz manis neuzrāvies

Un ja arī tomēr izvēlētos pie mums, diemžēl Patrol būs tikai pēc 2 mēnēšiem, kaut kā pēkšņi izķēra visus.

Kātrā ziņā apsveicu ar pirkumu, laba izvēle, vienīgi drošības pēc pārbaudi vai ir divi akumulatori un papildus krāsniņa zem priekšējiem beņķiem priekš pasažieriem, lai nav ievests no sazinkurienes

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Atgriežoties pie topika sākumā minētā, iz savas pieredzes teikšu tā - nevajag mīzt no automāta, vajag mīzt no sūdīgām riepām.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es jau neapgalvoju, ka automāts nekam neder, vienkārši konkrētajā situācijā mani automāts nepārliecināja un, kā jau teicu, varbūt tikai pierašanas vaina.

Bet piekritīsiet, ka no iesēšanās vieglāk tikt ārā ar manuālo?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Es jau neapgalvoju, ka automāts nekam neder, vienkārši konkrētajā situācijā mani automāts nepārliecināja un, kā jau teicu, varbūt tikai pierašanas vaina.

Bet piekritīsiet, ka no iesēšanās vieglāk tikt ārā ar manuālo?

Ar vieglo un parketnieku varbūt. Bet ja strādā bloķi un pazeminātie tad po kāda kārba.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Mana pieredze ir balstīta praktiski uz viegliem un parketniekiem. Viatru, kam ir pazeminātie, pilnvērtīgi nebija vajadzības izmēģināt, jo vienmēr tiku ārā bez visiem pazeminātajiem

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: ir gan starpība ...

piekrītu, kaut vai tas, ka pa robiem vari mētāt (tas nomierina ), vienīgi a/t labi, ja iesēdies un viens pats, vari draivā atstāt izkāpt laukā uzpīpēt, pastumt, pavilkt

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Mana pieredze ir balstīta praktiski uz viegliem un parketniekiem. Viatru, kam ir pazeminātie, pilnvērtīgi nebija vajadzības izmēģināt, jo vienmēr tiku ārā bez visiem pazeminātajiem

Viatru, Vitaru vai ar Viagru???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Uggga rakstīja: Mana pieredze ir balstīta praktiski uz viegliem un parketniekiem. Viatru, kam ir pazeminātie, pilnvērtīgi nebija vajadzības izmēģināt, jo vienmēr tiku ārā bez visiem pazeminātajiem

Viatru, Vitaru vai ar Viagru???

Pirksti līki Vitaru, tas kurš Suzuki

apy Reģ.: 10.04.2006
0 0 Atbildēt

es gaidu jauno outlanderu, kursh vareetu buut peec 2viem meeneshiem un buushot outlander+pajero sport (pajero sport vairs it kaa nerazhoshot) nezinu, ko var gaidiit, bet jau tagad esmu pamatiigi nosliecies uz to pusi...

www.japanesecarfans.com/...

man tikai nav nemazākās nojausmas kas tagad skaitīsies - parketnieks, vai varēs arī normāli sēnēs laist?kādam ir kāda info?

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

Sēnēs laist var arī ar jebkuru parketnieku, bet ja gribēsi dabūt īsto beku , tad vajag īsto arī auto. Kaut gan ir jau tādi pusparketnieki ar kuriem var tikt pietiekoši tālu. Pašreizējais outlanders daudziem nepatika - tērē benzīnu padaudz, servisā dārgs.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

apy rakstīja: es gaidu jauno outlanderu, kursh vareetu buut peec 2viem meeneshiem un buushot outlander+pajero sport (pajero sport vairs it kaa nerazhoshot) nezinu, ko var gaidiit, bet jau tagad esmu pamatiigi nosliecies uz to pusi...

www.japanesecarfans.com/...

man tikai nav nemazākās nojausmas kas tagad skaitīsies - parketnieks, vai varēs arī normāli sēnēs laist?kādam ir kāda info?

Pa radio reklāmu dzirdēju, ka būs jaunais Outlanders, bet kad, nepiefiksēju.

apy Reģ.: 10.04.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

apy rakstīja: es gaidu jauno outlanderu, kursh vareetu buut peec 2viem meeneshiem un buushot outlander+pajero sport (pajero sport vairs it kaa nerazhoshot) nezinu, ko var gaidiit, bet jau tagad esmu pamatiigi nosliecies uz to pusi...

www.japanesecarfans.com/...

man tikai nav nemazākās nojausmas kas tagad skaitīsies - parketnieks, vai varēs arī normāli sēnēs laist?kādam ir kāda info?

Pa radio reklāmu dzirdēju, ka būs jaunais Outlanders, bet kad, nepiefiksēju.

nu es salonaa runaaju, vnk gribas jau taga zinaat kas nez tas buus pa aparaatu - parketa kakjis, kuram bail pat no lietus, vai riiktiigs miskastnieks, kurs lien ku grib, bet vnmeer atgriezhas

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

apy rakstīja: es gaidu jauno outlanderu, kursh vareetu buut peec 2viem meeneshiem un buushot outlander+pajero sport (pajero sport vairs it kaa nerazhoshot) nezinu, ko var gaidiit, bet jau tagad esmu pamatiigi nosliecies uz to pusi...

www.japanesecarfans.com/...

man tikai nav nemazākās nojausmas kas tagad skaitīsies - parketnieks, vai varēs arī normāli sēnēs laist?kādam ir kāda info?

Līdzīgs jaunajam Nissanam (šī gan ir datorilustrācija, oficiālu foto nav), bet pārdošanā jau būs Martā

www.drive.ru/...

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

P.S. būs pat dīzelis automāts, bet tas gan tikai ap nākamā gada beigām, bet parastais automāts būs CVT, ja esat ko dzirdējuši par tādu (ir Nissan Murano, Honda Jazz)

apy Reģ.: 10.04.2006
0 0 Atbildēt

ir ir liidziiigs...

deadtet Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

A kapeec ne Mitsubishi Pajero? Ir jau modeliitis pavecojis, bet nekaada vaina.... vizinos nu jau 6 meeneshus esmu apmierinaats, pilniibaa, ar kvalitaati.Vietas pietiek visai gjimenei, izmaksas gan nezinu noripojis ir tikai 44000km. manaa lietoshanas laikaa 14000km. Domaaju izliidiis turpat kur PAtrolis.

rurks Reģ.: 03.05.2006
0 0 Atbildēt

Pajero nav tāpēc ka:1) tūlīt būs jauns modelis, 2) spāniski(protu šo valodu) principā nozīmē onānists.

TO -Viagrim. Kāpēc Tu izliecies , ka esi baigais nissan speciālists , ja nav pat jaunā modeļa bilde. Tiešām laikam esi no tā paša kantora kas man , nu jau nepārdeva auto.

apy Reģ.: 10.04.2006
0 0 Atbildēt

pajeers labs...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

snow rakstīja:

viagris rakstīja: Nevaru būt objektīvs, jo pats Nissanus tirgoju, taču tie, kas brauc ar Patrol ir apmierināti, kaut gan to pašu teiks arī Land Cruiser īpašnieki, bet cenu starpība liela.

Vai Tevi informēja, ka Patrol nedaudz mainīsies? Proti būs dzinējs ar Common Rail injection un kruīzkontrole (līdz šim nebija pieejama oriģinālā). Nāks klāt ap 10zs un loģiski spriežot būs arī ekonomiskāks, bet tas būs tikai no decembra ražojuma- tātad iekš LV viņš būtu tik Februāra beigās.

Ja nu tomēr pirksi Patrol, varbūt dod ziņu 29137145

Ko sak par Nissan Pathfinder? Jauno modeli protams.

Skatoties no kāda redzes loka vajag un ar ko salīdzina un ko cilvēks sagaida no šādas mašīnas. Pajautā labāk par kādu citu modeli, jo par Pathfinderu netā izteikties negribas, pērc labāk Patrol

ir doma nomainit auto uz 7vietigu tadel radas interese par Patrol. kas mainijies 2007gada modeli salidzinot ar 2004gada begas feislifteto?

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Patrols labākā izvēle Tas vismaz ir džips.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Dzinējam pielikts Common Rail's (EURO 4, jauda tā pati )

Izmests 2din 6CD, ielikts 1 CD 1 din+DVD ar NAVI disku, bez TV, protams.

Uzlikts oriģinālais kruīzs, bet man domāt, ka iekš DE vienmēr ir bijis tāpat kā NAVI, tikai igauņu bāleliņi LV nedeva.

Var dabūt arī iekš LV 5 vietīgu, nevis tikai 7 vietīgu.

Tas laikam arī viss.

No vienas puses diemžēl, bet no otras puses, vienīgais tāds pilnīgs bezceļnieks vien ir palicis. Nezinu tik, kas būs jaunajam 100tajam.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Dzinējam pielikts Common Rail's (EURO 4, jauda tā pati )

Izmests 2din 6CD, ielikts 1 CD 1 din+DVD ar NAVI disku, bez TV, protams.

Uzlikts oriģinālais kruīzs, bet man domāt, ka iekš DE vienmēr ir bijis tāpat kā NAVI, tikai igauņu bāleliņi LV nedeva.

Var dabūt arī iekš LV 5 vietīgu, nevis tikai 7 vietīgu.

Tas laikam arī viss.

No vienas puses diemžēl, bet no otras puses, vienīgais tāds pilnīgs bezceļnieks vien ir palicis. Nezinu tik, kas būs jaunajam 100tajam.

ta jau principa nekadu izmainju. a kas tas pa 100to?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

doma LC ?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti