Elektronikas interešu pulciņš

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..34
Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Raimis, kā jau ļoti gudrs zinātnieks, droši vien zina tās sistēmas darbību,kura modernajiem tankiem stobru notur noteiktā leņķī . Tas ir - tanksists izvēlas mērķi , ievada koordinātas un tanks, braucot kaut pa apli un pa pakalniem, stobru vienmēr turēs notēmētu uz ievadīto mērķi. Labi, tur ir dārgas tehnoloģijas, ir milzīgā ātrumā rotējošs aparāts, kurš vienmēr noturēs vertikāli pret Zemes centru, tādējādi nodrošinot horizontālo līmeni. Bet kā tiek nodrošināta pagriešanās?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ir gan nevarēšu atbildēt deksteram, tagad stāstīšu par lampiņu raugi- turm ir tāds kvēldiegs un tas sasilst un spīd - nu, atbildēju?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ja un kurinatajs vinu sasilda TECa

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

jā, dekster, kā darbgaldiem tiek nodrošināta pagriešanās, skrūves pārvietošana par noteiktu attālumu - kā?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tas jau tev jaatbild raimi.Nu tad ka???Es gribu zinat.Tikai latviski ludzu nevis no googles parkopejot ar interfeisiem un sazin kadiem tur klaudzieniem vel

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: jā, dekster, kā darbgaldiem tiek nodrošināta pagriešanās, skrūves pārvietošana par noteiktu attālumu - kā?

Tu domā koordinātu darba galdus? Tu tādu tuvumā esi redzējis? Es esmu. Metāla lāzergriešanas aparātu esi redzējis? Es esmu. Nesāc man tagad stāstīt par kosmosa kuģu pozicionēšanu un nez ko vēl.....

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

čau, tukšā muca Raimi!

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Raimi, nep.is prātu, pasaki vai tu par samaksu vari uztaisīt tādu vadības bloku un cik tas maksās. Rīt varu piebraukt parunāt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Izlasiet tos materiālus.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Izlasiet tos materiālus.

Es taču teicu,ka tu esi vienkāršs dir.sējs un vari tikai gudri pļūtīt internetā. Es tev piedāvāju reālu darbu,kur tu varētu palīdzēt attīstīt ražošanu Latvijā ( kā pats visu laiku kladzini) . Tas kauss top pašu spēkiem no pašu pieredzes lai iegūtu kvalitatīvāku produktu ar lielāku pievienoto vērtību. Turpini vien te bezdēt,raimiit, bet te nu tu pierādīji,ka esi tiešām tikai un vienīgi tukša muca.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Raimi, bildes nav, ir ideja. Ekskavatora tornis ar strelu un kausu tās galā griežas ap savu asi. Attiecīgi kauss paliek vienmēr perpendikulāri strelas garenasij. Bet man vajag,lai kauss grosītos pie savoenojuma vietas un paliktu perpendikulārā stāvoklī pret ekskavatora garenasi. To,kā uztaisīt savienojumu, es zinu. Man vajag elektronisku vadību tam, lai tas process tiktu nodrošināts ar hidrauliku, elektrību-vienalga.

es gan stipri shaubos Dekster vai tev viss tas turees. bet ja vajag hidrauliku un tiri mehanismu tu varetu panjemt no jebkura greifera...

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

deksters rakstīja: Raimi, bildes nav, ir ideja. Ekskavatora tornis ar strelu un kausu tās galā griežas ap savu asi. Attiecīgi kauss paliek vienmēr perpendikulāri strelas garenasij. Bet man vajag,lai kauss grosītos pie savoenojuma vietas un paliktu perpendikulārā stāvoklī pret ekskavatora garenasi. To,kā uztaisīt savienojumu, es zinu. Man vajag elektronisku vadību tam, lai tas process tiktu nodrošināts ar hidrauliku, elektrību-vienalga.

es gan stipri shaubos Dekster vai tev viss tas turees. bet ja vajag hidrauliku un tiri mehanismu tu varetu panjemt no jebkura greifera...

Tas man ir, tur nav problēmu.Un greifera kausa piekabināšanas princiups par sevi ir ļurkains, kas man neder, man vajag uz cieto. Tā problēma ir tur,ka vajag smadzenes vai mehānismu,kas to kausu notur vienmēr perpendikulāri ekskavatoram un attiecīgi arī izraktajai vietai.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Protams, pagriešanai var izmantot rotatoru, bet rotators ir jādarbina ar roku un tas ir liels laika patēriņš-pagriezt strelu, nopozicionēt kausu vajadzīgajā leņķī... Tad, kad paplats kauss ir tieši pretī ekskavatoram, tad ir ok, tiklīdz torni pagriež uz vienu vai otru pusi, kauss pagriežas līdzi un rokot sāk veidot apli,kas man neder.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

deksters rakstīja: Raimi, bildes nav, ir ideja. Ekskavatora tornis ar strelu un kausu tās galā griežas ap savu asi. Attiecīgi kauss paliek vienmēr perpendikulāri strelas garenasij. Bet man vajag,lai kauss grosītos pie savoenojuma vietas un paliktu perpendikulārā stāvoklī pret ekskavatora garenasi. To,kā uztaisīt savienojumu, es zinu. Man vajag elektronisku vadību tam, lai tas process tiktu nodrošināts ar hidrauliku, elektrību-vienalga.

strelas galaa hidraulika tev ir?

Jā, ir. Bet tā darbinās atsevišķu sekciju tam kausam.

nez nez... vai tik tev neir jaaparokaas un jaapiemeklee kauchkas no jau esoshiem produktiem.. kaukaads graavjurachu uzpariktis gan ka ir a aizrauties ar vieteejo kuljibinu razjojumiem... peecaak saaksies... traktora izstarotais magneetiskais lauks traucees... transfokaalaas jonizaacijas pipelizators shkjiibs utt

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Kindzuli- te bij bik principa jautājums- ja Raimis ir tik varošs, tad viņš man būtu piedāvājis to lietu atrsisināt. Tagad mēs kopīgi pierādījām,ka Raimis ir tukšpauris un kakātājs miglā.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

Bet to kausa pagriešanu gan jau es kaut kā nebūt bez Raimja palīdzības uztaisīšu.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kindzuli- te bij bik principa jautājums- ja Raimis ir tik varošs, tad viņš man būtu piedāvājis to lietu atrsisināt. Tagad mēs kopīgi pierādījām,ka Raimis ir tukšpauris un kakātājs miglā.

nestaigaajiet miglaa.. tur raimis sakakaajis

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

dekster ko tu isti buve ta isti nesapratu???

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: dekster ko tu isti buve ta isti nesapratu???

Gaišāku nākotni...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Nekādi nevaru piekrist, vismaz Latvijā , nemaz nerunājot par jaunradi, pat pasules informācijas telpā jau pieejamie komercializētie tehniskie risinājumi nav saprotami un netiek lietoti. Vai Tā būtu mana vai Jūsu problēma, ka nesaprotat, par ko iet runa? ja palasītu augšminētās googles adreses, nonāktu pie ģeneratoriem ar spoli un kondensatoru, tad pie interferences sitieniem un metālmerklētaja principa, tad taču saprastu un lamāties nevajadzētu. Princips ir ļoti vienkāršs - ja viens ģenerators strāda ar frekvenci 50 kilohercu(50 000 svārstību sekundē, ārpus dzirdes robežas) un otra ar 50,1 kilohercu( kHz) frekvenci, tad sajaucot šos signalus, dabū 100Hz, kas ir tāda pazema dūkoņa. Ja vienam kontūram ( tas sastav no kondensatora un spoles) tuvina metālu, vai mainas vijumu attālums, tad frekvence mainās par , teiksim 10Hz, tad uz 50kHz fona tas ir tikai 1/5000 daļa bet no 100Hz ta ir desmitā daļa.

Tātad, ja kaut kāda nitinola vai bimetāla stieplīte ir kontūra sastāvdaļa un saslistot maina spooles induktivitāti vai kondesatoram starp platēm ir polietilēns, kas saslistot maina kondensatora ģeometriskos izmērus ( un kapacitāti), tad šo shēmu var principā izmantot.

Palasiet par tranzistoriem, ģeneratoriem utt.

Ja Latvijā butu, kas ražo kaut vai metināmos pusautomātus, kuri ar 300A 30% darbības laika maksa jau Ls800!!!!!! un kuru shēma vairumā gadījumu sastāv no transformatora, taisngrieža un gandrīz vai mašīnas stiklu tirītāja motorīša, kuram pieregulē spriemumu/ ātrumu un citas bez gala prastas ierīces, tad varbūt Deksters nebūtu to riepu uzsitis, par kuru vienā topikā cepās,jo valsts būtu bedres aizlējusi. Saskati sakarību?

Dafai raimi koļis kur ta ir tie linki. Savādāk sanāk tā ka tu vienkārši "mnogo naučnix slov znaješ". Kāda interference tas jefiņ ir no citas "operas". Kādi metālmeklētāja principa temperatūras devēji nu ritīgs dunduks tad jau ūdens vārīšanās temperatūra metāla un alumīnija katliņos kardināli atšķirsies vot fiziķis-elektroniķis. Toč raimi tu ir ritīgs anekdošu tēls, ja tu neko nelieto tad tev ir reālas problēmas, ja lieto tad laikam arī.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: dekster ko tu isti buve ta isti nesapratu???

Speciālu kausu kūdrai.

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

batka rakstīja: dekster ko tu isti buve ta isti nesapratu???

Gaišāku nākotni...

Izlaižot vidus posmu , tā ar sanāk.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

kads tur princips tam kausam bus ja vajag elektroniku.Kaut kas greiferim lidzigs???

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: kads tur princips tam kausam bus ja vajag elektroniku.Kaut kas greiferim lidzigs???

Ne, greiferim ne. Baigi sarežģīti pastāstīt te rakstot.

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti