Elektronikas interešu pulciņš

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..34
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Ja es patiektu ka jaunakajiem dizeljdzinejiem tagad uzstada lambda zondes, interesanti, Deksters ari mani sauktu par lohu?

shiiri: pirms uzsaac sho teemu: parocies ruupiigaak pa netu.. mok naaks apgaismiiba ka taas NAV lambda zondes citaadi var gadiities ka tevi ne tikai nosauc par LOHU bet taads arii izraadies

P.S. kauchkas liidziigs i bet taas meera ne skaabekli .. bet NO2

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

pridurak es to mineeju tikai kaa piemeeru attieciibaa uz dekstera agresijas izpausmeem

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: pridurak es to mineeju tikai kaa piemeeru attieciibaa uz dekstera agresijas izpausmeem

Raimonds ir tavs brālis,ka tā satraukājies?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.spoki.lv/...

mierraa...zinaatnes spiideklji

a raimim jautaajiens... tev tieshaam nepietiek ar samuraja gaajieniem datuvee tur tak puikas prieciigi par taviem raxtinjiem.. nu vot i turpini

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

neesmu datuvē neko ne rakstījis, ne izgājis

par tiem MIG/MAG metināmiem pieminēju tāpēc, ka tehniski tie ir diezgan vienkārši, bet nezin kāpēc par bargu naudu jāpērk ne Latvijā ražoti. Un tā ir problēma, ja tos Latvijā neražo tik daudz, lai apgādātu vismaz savu tirgu. Un, ja tos ražotu, tad varbūt par nodokļiem ar kādu bedri uz varētu aizbērt.

Kāds vispār par tiem pusvadītājiem un ģeneratoriem no pēdējo komentu autoriem palasīja?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

shearer rakstīja: pridurak es to mineeju tikai kaa piemeeru attieciibaa uz dekstera agresijas izpausmeem

Raimonds ir tavs brālis,ka tā satraukājies?

nee nav. bet rekur tepat blakus topika vienam chalim neshance centralka, kapec tu tur neesi tikpat gudrs kaa sheit? moshka noceert kulakaa un atslabsti jefinj tas pats uz Raimondu attiecaas.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: neesmu datuvē neko ne rakstījis, ne izgājis

netirs ja

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

moshka noceert kulakaa un atslabsti jefinj

Savas nodarbes nereklamē, jau tā izklausies olas pārēdies,tagad vēl stāsti par savu kulakos ciršanu. Kas tad nu, tik tas vien tev spīd?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

moshka noceert kulakaa un atslabsti jefinj

Savas nodarbes nereklamē, jau tā izklausies olas pārēdies,tagad vēl stāsti par savu kulakos ciršanu. Kas tad nu, tik tas vien tev spīd?

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Šīri, kas tad nu, atkal kāds izkoda tavu superpepelacu,ka tik uzvilkts esi? Kurš tev nodarīja gauži?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais jau izteica minējumu, kāpēc fizika un elektronika dažiem asociējas ar TO.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Raimi, man vajag pozicionēšanas iekārtu ekskavatoram. Tu uzbūvēsi? Man vajag lai kauss pie strelas pagriešanas vienmēr atrodas perpendikulāri ekskavatora garenasij.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Raimi, man vajag pozicionēšanas iekārtu ekskavatoram. Tu uzbūvēsi? Man vajag lai kauss pie strelas pagriešanas vienmēr atrodas perpendikulāri ekskavatora garenasij.

iedomaajies pats peec kaa tas vareetu izskatiities ...

labaak lai izfunktieree kaa lai akermanim shipus (vai ko liidziigu) uzkabina... tjip lai pa maalainu kalninju lejaa nesliid pa ziemu gandriiz pillas biksinjas dabuuju kad sapratu ka to kjeezjaini nevar plakaniski salikt labi ka alkshnji priekshaa diikjim bija...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Nekas traks nevarētu būt. Raimis,kā jau varens spečuks, varētu izdomāt. Reāla štelle, raimi, parādi savas zināšanas.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

iepostējiet bildes kaut kur, lai var saprast, kas un kā

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

šitais bij par temu dekstera bagaram???

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: šitais bij par temu dekstera bagaram???

tas tak bija skaidrs,ka viņš var tikai kakāt. Tā stieple tiek uzkausēta ekskavatora kausu zobiem un kriežošajam nazim,lai nedilst tik strauji. Tas,šķiet, bija vienīgais, ko viņš saprata no ekskavatora

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Raimi, bildes nav, ir ideja. Ekskavatora tornis ar strelu un kausu tās galā griežas ap savu asi. Attiecīgi kauss paliek vienmēr perpendikulāri strelas garenasij. Bet man vajag,lai kauss grosītos pie savoenojuma vietas un paliktu perpendikulārā stāvoklī pret ekskavatora garenasi. To,kā uztaisīt savienojumu, es zinu. Man vajag elektronisku vadību tam, lai tas process tiktu nodrošināts ar hidrauliku, elektrību-vienalga.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Raimi, bildes nav, ir ideja. Ekskavatora tornis ar strelu un kausu tās galā griežas ap savu asi. Attiecīgi kauss paliek vienmēr perpendikulāri strelas garenasij. Bet man vajag,lai kauss grosītos pie savoenojuma vietas un paliktu perpendikulārā stāvoklī pret ekskavatora garenasi. To,kā uztaisīt savienojumu, es zinu. Man vajag elektronisku vadību tam, lai tas process tiktu nodrošināts ar hidrauliku, elektrību-vienalga.

strelas galaa hidraulika tev ir?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pokuj ir vai nav,vai raimis to var izdarit.Brinos ka raimim vel nav nobela premijas...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

batka rakstīja: šitais bij par temu dekstera bagaram???

tas tak bija skaidrs,ka viņš var tikai kakāt. Tā stieple tiek uzkausēta ekskavatora kausu zobiem un kriežošajam nazim,lai nedilst tik strauji. Tas,šķiet, bija vienīgais, ko viņš saprata no ekskavatora

kaut kāds īpatnējs stiliņš kā prasīt padomu visādu tur asu pagrieziena leņķa pozicinēšanai ir speciāli sensori un speciālas mikrenes, kurās to programmu var ielikt, tā kā nekakā un meklē

kā Tu, Dekster, maizi veikalā pērc- vispirms nosauc pārdevēju par vecu govi un tad saki, ko Tev vajag vai kā???

tam eksakvatoram es nezinu ne masu, ne izmērus, ne to, cik brīvas vietas hidraulikai, ne kāpostu, ko saimnieks gatavs ieguldīt, nu pilnīgi neko

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

deksters rakstīja: Raimi, bildes nav, ir ideja. Ekskavatora tornis ar strelu un kausu tās galā griežas ap savu asi. Attiecīgi kauss paliek vienmēr perpendikulāri strelas garenasij. Bet man vajag,lai kauss grosītos pie savoenojuma vietas un paliktu perpendikulārā stāvoklī pret ekskavatora garenasi. To,kā uztaisīt savienojumu, es zinu. Man vajag elektronisku vadību tam, lai tas process tiktu nodrošināts ar hidrauliku, elektrību-vienalga.

strelas galaa hidraulika tev ir?

Jā, ir. Bet tā darbinās atsevišķu sekciju tam kausam.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja:

deksters rakstīja:

batka rakstīja: šitais bij par temu dekstera bagaram???

tas tak bija skaidrs,ka viņš var tikai kakāt. Tā stieple tiek uzkausēta ekskavatora kausu zobiem un kriežošajam nazim,lai nedilst tik strauji. Tas,šķiet, bija vienīgais, ko viņš saprata no ekskavatora

kaut kāds īpatnējs stiliņš kā prasīt padomu visādu tur asu pagrieziena leņķa pozicinēšanai ir speciāli sensori un speciālas mikrenes, kurās to programmu var ielikt, tā kā nekakā un meklē

kā Tu, Dekster, maizi veikalā pērc- vispirms nosauc pārdevēju par vecu govi un tad saki, ko Tev vajag vai kā???

tam eksakvatoram es nezinu ne masu, ne izmērus, ne to, cik brīvas vietas hidraulikai, ne kāpostu, ko saimnieks gatavs ieguldīt, nu pilnīgi neko

: Nu re, tu tak nejēdz neko saprast. Kāda nahren saistība ar ekskavatora masu????? Es neprasu par hidrauliku, es prasu padomu Zinātniekam par to,kā uzrtaisīt šādu shēmu. To,kā es to kausu pagriezīšu,tas lai paliek manā ziņā. Izdomā kā nokontrolēt to,lai tiktu panākta perpendikulāra attiecība.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

atradis kam prasit par elektroniku,raimim pat nav poņas no ka spid lampina pie griestiem

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..34
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti