Omega gļuko

Rikardo Reģ.: 19.09.2006

Vai kāds man varētu palīdzēt noskaidrot kas varētu būt pa vainu 1995.gada 2.5td Omegai.Iedarbinot dzinēju tas kādu laiku strādā un pēc tam ņem un noslāpst bet noslāpst uzreiz it kā izslēgtu aizdedzi.Aizdomas krīt uz elektromagnētisko vārstu sūknim vai imobilaizeru.Varbūt kāds zin kā var atrubīt imobilaizeru?

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

norauj vadus

Oglracis Reģ.: 18.06.2006
0 0 Atbildēt

Te tikai tolmets var palidzet

Melnais_Muuks Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Visticamaak, ka pie vainas ir tukshgaitas vaarsts jaunsmaksaa 140 Ls, restaureets no GM ap 90 veel ietekums paarbaudiit, vai vados nav iemeties zaljais. Dzineejs ir ecotec?

Rikardo rakstīja: Vai kāds man varētu palīdzēt noskaidrot kas varētu būt pa vainu 1995.gada 2.5td Omegai.Iedarbinot dzinēju tas kādu laiku strādā un pēc tam ņem un noslāpst bet noslāpst uzreiz it kā izslēgtu aizdedzi.Aizdomas krīt uz elektromagnētisko vārstu sūknim vai imobilaizeru.Varbūt kāds zin kā var atrubīt imobilaizeru?

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Nē,dzinējs ir parastais.Pagaidām nesaprotu par kādu vārstu tu runā bet es domāju ka tā drīzāk varētu būt signalizācija jo viņš noslāpst momentāli bet pēc tam atkal aiziet.Tu gadījumā nezini kur viņam varētu atrasties signalizācijai vadības bloks?

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

Signalizācijas vadības bloks var būt jebkur! Tam nav defoltas vietas, ja vien tā nav rūpnīcas signalizācija, taču visbiežāk tos iemudrī kautkur zem paneļa.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kāds ecotec BMW dīzelim???

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Kad grib,rūc,kad negrib,nerūc. Mašīna ar raksturu.

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

sūknis pizdrick, bmw motors izceļās ar sūkņiem, tas tev labu naudiņu maksās.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

saule lec, varde lec, bet opelis nelec

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Vai kāds man varētu palīdzēt noskaidrot kas varētu būt pa vainu 1995.gada 2.5td Omegai.Iedarbinot dzinēju tas kādu laiku strādā un pēc tam ņem un noslāpst bet noslāpst uzreiz it kā izslēgtu aizdedzi.Aizdomas krīt uz elektromagnētisko vārstu sūknim vai imobilaizeru.Varbūt kāds zin kā var atrubīt imobilaizeru?

ja būtu imobilaizers tad vaidzētu mirgot dzeltenajai lampiņai,varbūt signalizācija.

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: saule lec, varde lec, bet opelis nelec

kas tev tie par bardainiem jokiem?cilveeks teica-noslaapst, nevis nelec,tirlinj.

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

i613 rakstīja:

nomiks rakstīja: saule lec, varde lec, bet opelis nelec

kas tev tie par bardainiem jokiem?cilveeks teica-noslaapst, nevis nelec,tirlinj.

bet viņš minēja imubilaizeru!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: saule lec, varde lec, bet opelis nelec

šajā gadījumā nelec bēmēvē

prasi edžulim kāpēc

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nomiks rakstīja: saule lec, varde lec, bet opelis nelec

šajā gadījumā nelec bēmēvē

prasi edžulim kāpēc

Viņš noteikti zinās un ar lielāko prieku sataisīs problēmu ielienot motorā no izpūtēja!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti