Lūgums pēc expertu viedokļa!

Olafsz Reģ.: 10.07.2003

Sveiki!

Diemzžēl laikam atkārtošos ar iepriekšējām tēmām- slinkums rakņāties pa lapām.... sorry.

Jautājums vnk- meklēju SAAB 9-5 ap 2000-o gadu. Kam jāpievērš uzmanība pie pirkšanas- t.i. kas SAAB ir sāpīgākās vietas tehniskajā lauciņā.

Iepiekš no sirds pateicos!!!

 
1 2 3 4 5
Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Aizdzen uz servisu un netaisi stulbas diskusijas!!?!?!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Ekspertus šeit būs grūti atrast, šeit pārsvarā ir autobraucēji, ja nu vienīgi Arnijs var ko vairāk pateikt, bet te būs dažas diskusijas

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

Pa vidu būs arī visādas drazas, bet kaut ko jau palasīt var. No personīgās pieredzes, galvenais lai \"sirsniņa\" pukst kārtīgi, pārējais sīkumi.

Un nevajag slinkot

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

a saapiigajaam vietaam peec pirkshanas nevar piebveersties, obligaati pirms vajag?/

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Bija autobildaa vienaa no ieprieksējiem NR. augusta vai septembra laikam. Pēc raksta izlasīšanas es atmetu domu par šī eksemplāra iepirkšanu

Probleemas ir daudz saakot ar turbiinu aizdedzes blokiem eļļas noplūdēm un ritošo daļu. Pēc 2000-2001 gada laikam mazkaak bet nu aniivej daargs prieks.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Bija autobildaa vienaa no ieprieksējiem NR. augusta vai septembra laikam. Pēc raksta izlasīšanas es atmetu domu par šī eksemplāra iepirkšanu

Probleemas ir daudz saakot ar turbiinu aizdedzes blokiem eļļas noplūdēm un ritošo daļu. Pēc 2000-2001 gada laikam mazkaak bet nu aniivej daargs prieks.

nah tad pārdevi lēto opeli ?

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Lai jau neteiktu vairāk 9-5 .... Saab jau tas pats opelis vien ir ....

Gudrie tirsēji var paklusēt .... tikko vienam 9-5 pus hadeni no kautkādiem popeļiem saliku ....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Lai jau neteiktu vairāk 9-5 .... Saab jau tas pats opelis vien ir ....

Gudrie tirsēji var paklusēt .... tikko vienam 9-5 pus hadeni no kautkādiem popeļiem saliku ....

corsa tas ir kaads saab modelis? 9-1 ?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

esi visu pareizi sapratis.. un opel meriva ir saab 9-6

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: esi visu pareizi sapratis.. un opel meriva ir saab 9-6

p.sec

Olafsz Reģ.: 10.07.2003
0 0 Atbildēt

TNX!!!!

Nu es i dikti gudraaks!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Lai jau neteiktu vairāk 9-5 .... Saab jau tas pats opelis vien ir ....

Gudrie tirsēji var paklusēt .... tikko vienam 9-5 pus hadeni no kautkādiem popeļiem saliku ....

Interesanti ko tu tur pārlasīji, noņēmi apskatījies un uzliki atpakaļ, bet naudiņu droši ka paņemi.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

turbopiile rakstīja: esi visu pareizi sapratis.. un opel meriva ir saab 9-6

p.sec

un pac krutākais ir 9-8 - uz opel senator bāzes..

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Mudaki .....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

a ko mudaki.. tagad vot es, piemeram, gaidu kādu krutāku opli parādāmies, jo tad uzreiz būs cerība arī kādu foršu sābu sgaidīt..

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Mudaki ir visi tie kunkstētāji , kas savus šrotus pa servisiem dzenā un nejēdz elementāras hadenes problēmas novērst paši .... bet tikai te gudri ka.kā un kunkst ka viss ir slikti ....

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Bija autobildaa vienaa no ieprieksējiem NR. augusta vai septembra laikam. Pēc raksta izlasīšanas es atmetu domu par šī eksemplāra iepirkšanu

Probleemas ir daudz saakot ar turbiinu aizdedzes blokiem eļļas noplūdēm un ritošo daļu. Pēc 2000-2001 gada laikam mazkaak bet nu aniivej daargs prieks.

Anyway,tev tikai Opels nav dārgs prieks.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: Bija autobildaa vienaa no ieprieksējiem NR. augusta vai septembra laikam. Pēc raksta izlasīšanas es atmetu domu par šī eksemplāra iepirkšanu

Probleemas ir daudz saakot ar turbiinu aizdedzes blokiem eļļas noplūdēm un ritošo daļu. Pēc 2000-2001 gada laikam mazkaak bet nu aniivej daargs prieks.

Un ANYWAY...lasi vairāk lētus žurnālus...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Mudaki ir visi tie kunkstētāji , kas savus šrotus pa servisiem dzenā un nejēdz elementāras hadenes problēmas novērst paši .... bet tikai te gudri ka.kā un kunkst ka viss ir slikti ....

Pim.pīt ! Tev makā vizītkartes ir? Nu ja ir ,tad nah tu viņas pats nedrukāji? Mājās krēslus arī pats taisīji? Un viskiju arī pats brūvē?

Pašol naxooj,latvietis praktiskais.

Priekš tam ir auto serviss,lai uz turieni brauktu un remontētu auto,nevis ziemas laikā pa zemi vārtītos. Īblis.

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja:

wvfans rakstīja: Mudaki ir visi tie kunkstētāji , kas savus šrotus pa servisiem dzenā un nejēdz elementāras hadenes problēmas novērst paši .... bet tikai te gudri ka.kā un kunkst ka viss ir slikti ....

Pim.pīt ! Tev makā vizītkartes ir? Nu ja ir ,tad nah tu viņas pats nedrukāji? Mājās krēslus arī pats taisīji? Un viskiju arī pats brūvē?

Pašol naxooj,latvietis praktiskais.

Priekš tam ir auto serviss,lai uz turieni brauktu un remontētu auto,nevis ziemas laikā pa zemi vārtītos. Īblis.

Tu ka.ku lāci nepļurksti .... ir man arī poligrāfiķa diploms-taka izgrauz ....

Atšķirībā no tevis-tizleņa arī krēslu varu salabot .... un lauku aliņu - uzbrūvēt ...

Atslābsti un neņem ļaunā .... man te sāk tirst virsū nu ta, lai iet atgrauž piržamo bebrim - saab 9-5 99" hadenes izmaksas un detaļu savietojamību labi pārzinu - protams šeit jau visi ir tik gudri un visiem servismenis ir dievs - cik pasaka tik jāmaksā .....

Man turpretīm ir savas iespējas ..... daudziem esu palīdzējis ....

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ja tā ir tava joma un tu tur esi profesionālis - visu cieņu.

Runa neiet par to.

Runa iet, ka programmētājam nav nepieciešamības iedziļināties auto uzbūvē, bet galdniekam - televizora uzbūvē, jo tas aizņem ievērojami vairāk laika un enerģijas, kā šo nozaru profesionāļu darbs. Pa to laiku, kuru tu pavadīsi remontējot savu auto, ja tu neizjūti vajadzību kardinali apgūt sava auto piekares detaļas, tu tam patērēsi daudz vairāk laika, tā vietā, lai samaksātu, un tānī laikā nopelnītu to piķi savā nozarē vēl ar uzviju.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Lai gan pats neesmu tizls...mācētu gan mēbeli uztaisīt,gan auto saremontēt,bet man tas nah nav jādara...Katrā nozarē savi spečoki.

Anyway,mans viedoklis.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Fartuks rakstīja: Lai gan pats neesmu tizls...mācētu gan mēbeli uztaisīt,gan auto saremontēt,bet man tas nah nav jādara...Katrā nozarē savi spečoki.

Anyway,mans viedoklis.

Mums ar tevi līdzīgs viedoklis...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Viedokļu apmaiņa...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Labi piekrītu ... katrai nozarei savs spečuks ....

Cik Rīgā ir servisi ar labiem spečokiem .... - 10-mit ... varbūt ....

Bet ko ta tie nespeceālisti lien savu rumaku apakšās un cenšas kautko saprast ... ???

Bet tāds ursis mazais kre.tī.niņš man nebrauks augumā .... Palasot viņa aprobežoto zināšanu klāstu citos forumos nau pat jēgas uz viņa tizlajiem postiem uzbraukt ...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti