Astra g Dīzelim gaisa mērītājs

bralitis Reģ.: 09.02.2006

Izskatās ka varētu būt nosprādzis gaisa mērītājs, TO atgāzes pārsniedza normu 2 reizes, tāds pašvaks arī palicis. Kāds zin cik maksā pats mērītājs un darbs , izņemot Hansa auto tur praiss 180 ls par pašu verķi, varbūt kāds ir dabūjis kur lētāk.

 
Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Izskatās ka varētu būt nosprādzis gaisa mērītājs, TO atgāzes pārsniedza normu 2 reizes, tāds pašvaks arī palicis. Kāds zin cik maksā pats mērītājs un darbs , izņemot Hansa auto tur praiss 180 ls par pašu verķi, varbūt kāds ir dabūjis kur lētāk.

80-100 Ls mērītājs, nomaiņa 3 minūšu laikā ar flaķenēm un parasto skrūvgriezi.

info ir arii www.opelclub.lv forumā

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

Ulds rakstīja:

bralitis rakstīja: Izskatās ka varētu būt nosprādzis gaisa mērītājs, TO atgāzes pārsniedza normu 2 reizes, tāds pašvaks arī palicis. Kāds zin cik maksā pats mērītājs un darbs , izņemot Hansa auto tur praiss 180 ls par pašu verķi, varbūt kāds ir dabūjis kur lētāk.

80-100 Ls mērītājs, nomaiņa 3 minūšu laikā ar flaķenēm un parasto skrūvgriezi.

info ir arii www.opelclub.lv forumā

..un jaunu gaisa filtru ar pierēķini

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

OK, atradu Bosh par 69 Ls.

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: OK, atradu Bosh par 69 Ls.

nu vot, palicis veel leetaak, tik Gaisa filtru pamaini

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Hansa auto laikam vispār nečeko cenas, murgains tas viņu cipars.

Ulds rakstīja:

bralitis rakstīja: OK, atradu Bosh par 69 Ls.

nu vot, palicis veel leetaak, tik Gaisa filtru pamaini

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Hansa auto laikam vispār nečeko cenas, murgains tas viņu cipars.

Ulds rakstīja:

bralitis rakstīja: OK, atradu Bosh par 69 Ls.

nu vot, palicis veel leetaak, tik Gaisa filtru pamaini

tas visur tā, arī vācijā un austrijā, viņiem laikam riktīgi krutie mērītāji ar zelta daļām

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau tas pats Bosch ir, tikai opel kastītē.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: OK, atradu Bosh par 69 Ls.

Kur tu dabūji tik lēti? Kad es meklēju gadu atpakaļ man Iglitā Bosh piedāvāja par 120Ls un no-name par 60Ls.

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Uz čiekurkalna 2.līnijas, ja nemaldos nr. 41 ROLS SIA, pabraukt garām nevar, liels Bosch uzraksts jau spīd pa gabalu kreisajā pusē.

vilko rakstīja:

bralitis rakstīja: OK, atradu Bosh par 69 Ls.

Kur tu dabūji tik lēti? Kad es meklēju gadu atpakaļ man Iglitā Bosh piedāvāja par 120Ls un no-name par 60Ls.

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Vēl tikai vajadzētu atrast kur taisa diagnostiku pa lētāku praisu, savādāk Hansa auto 25 Ls, uz tās pašas Čiekurkalna ielas 35 Ls. Man šķiet tā ka pa dārgu, var būt zin kāds kur ir kas lētāks ?

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Vēl tikai vajadzētu atrast kur taisa diagnostiku pa lētāku praisu, savādāk Hansa auto 25 Ls, uz tās pašas Čiekurkalna ielas 35 Ls. Man šķiet tā ka pa dārgu, var būt zin kāds kur ir kas lētāks ?

vismaz no savas pieredzes zinu teikt, ka čierīša Rolī ir vērts maxāt. pateiks kā ir un kas ir, nevis zīlēs kafijas biezumos un raustīs plecus ...

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

bralitis rakstīja: Vēl tikai vajadzētu atrast kur taisa diagnostiku pa lētāku praisu, savādāk Hansa auto 25 Ls, uz tās pašas Čiekurkalna ielas 35 Ls. Man šķiet tā ka pa dārgu, var būt zin kāds kur ir kas lētāks ?

vismaz no savas pieredzes zinu teikt, ka čierīša Rolī ir vērts maxāt. pateiks kā ir un kas ir, nevis zīlēs kafijas biezumos un raustīs plecus ...

... atļaušos iebilst....

Mana un vēl dažu man zināmu cilvēku pieredze ir tiēši diametrāla - rOLIS ir pilnīgs bezsakars... bet laiks iet un varbūt cilvēki tur ir mainījušies un viss ir OK

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Gaisa mērītājs nu ir veiksmīgi iepirkts Rols sia cipars sanāca 66.7 Ls, tas priecē bet ir viens bet, Hansa auto diagnostikā parādija ka esot beigts turbīnas vakuma vārsts cipars pie šiem kaut kas ap 150 Ls ??? Ir varianti par cenām ? vispār kādas ir vārsta funkcijas, varbūt pofig var maukt tālāk, tikai pēc pāris nedēļām jāiet atkal uz skati, a iepriekšējā reizē baigais mākonis izgāja no trubas , neizlaida.

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Gaisa mērītājs nu ir veiksmīgi iepirkts Rols sia cipars sanāca 66.7 Ls, tas priecē bet ir viens bet, Hansa auto diagnostikā parādija ka esot beigts turbīnas vakuma vārsts cipars pie šiem kaut kas ap 150 Ls ??? Ir varianti par cenām ? vispār kādas ir vārsta funkcijas, varbūt pofig var maukt tālāk, tikai pēc pāris nedēļām jāiet atkal uz skati, a iepriekšējā reizē baigais mākonis izgāja no trubas , neizlaida.

a kā tas izpaužas ??? grab, klab, nav jaudas, vai tikai deg lampiņa???

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Da nekā tas neizpaužas, vismaz es neko nemanu, ja nebūtu jāiet uz skati pofig, bet ja no tā ir atkarīgas tās atgāzes tad gan. Tāpēc arī jautāju ko tas vārsts dod, kāds viņam princips ?

]Ulds rakstīja:

bralitis rakstīja: Gaisa mērītājs nu ir veiksmīgi iepirkts Rols sia cipars sanāca 66.7 Ls, tas priecē bet ir viens bet, Hansa auto diagnostikā parādija ka esot beigts turbīnas vakuma vārsts cipars pie šiem kaut kas ap 150 Ls ??? Ir varianti par cenām ? vispār kādas ir vārsta funkcijas, varbūt pofig var maukt tālāk, tikai pēc pāris nedēļām jāiet atkal uz skati, a iepriekšējā reizē baigais mākonis izgāja no trubas , neizlaida.

a kā tas izpaužas ??? grab, klab, nav jaudas, vai tikai deg lampiņa???

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Izskatās ka varētu būt nosprādzis gaisa mērītājs, TO atgāzes pārsniedza normu 2 reizes, tāds pašvaks arī palicis. Kāds zin cik maksā pats mērītājs un darbs , izņemot Hansa auto tur praiss 180 ls par pašu verķi, varbūt kāds ir dabūjis kur lētāk.

KAD DIIZELIM NOMIRST GAISA MEERIITAAJS TAD MOTORS PAARIET MISTISKAA AVAARIJAS REZHIIMAA. NEKAADAS LAMPINJAS NEDEG, BET TOTIES TIEK IEROBEZHOTI APGRIEZIENI UN LIIDZ AR TO AATRUMS. VW SHARAN IEROBEZHOJAAS LIIDZ KAADIEM 80KM/H UN MANUPRAAT ZAUDEEJA 1/2 NO JAUDAS. BET TAS VAR BUUT KATRAM RAZHOTAAJAM ATSHKJIRIIGI - KAA IEREGULEETS AVAARIJAS REZHIIMS. KARO4 NETIEK IEJAUKTA VAJADZIIGAA ZUPAS/GAISA ATTIECIIBA UN TAS ARII PIIII IZPLUUDES GAAZES.

snimrA Reģ.: 19.03.2006
0 0 Atbildēt

Vecīt, ja tev ir 2.0 dizelis tad pie vainas ir EGR vārsts, viņš ir apaudzis un nefunciklierē. Man ari bija atgāzes krietni virs normas. Tas ir tāds apaļš bundilītis uz ieplūdes kolektora. Jāatskrūvē divas skrūvītes un jāiztīra. www.opel-vectra.com/...

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Paldies, mēģināšu ko samontierēt.

snimrA rakstīja: Vecīt, ja tev ir 2.0 dizelis tad pie vainas ir EGR vārsts, viņš ir apaudzis un nefunciklierē. Man ari bija atgāzes krietni virs normas. Tas ir tāds apaļš bundilītis uz ieplūdes kolektora. Jāatskrūvē divas skrūvītes un jāiztīra. www.opel-vectra.com/...

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Ir labais, iztīriju, aizgāja, vispār dūmošanas nekādas.

bralitis rakstīja: Paldies, mēģināšu ko samontierēt.

snimrA rakstīja: Vecīt, ja tev ir 2.0 dizelis tad pie vainas ir EGR vārsts, viņš ir apaudzis un nefunciklierē. Man ari bija atgāzes krietni virs normas. Tas ir tāds apaļš bundilītis uz ieplūdes kolektora. Jāatskrūvē divas skrūvītes un jāiztīra. www.opel-vectra.com/...

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

vai 2001.gada Vectrai arī tāds pipuks ir, cik es zinu tad nē, varbūt citur jāmeklē?!

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: vai 2001.gada Vectrai arī tāds pipuks ir, cik es zinu tad nē, varbūt citur jāmeklē?!

ja tu domā AGR tad 2.0 DTi, Di un 1.7Dti tie ir vienādi, gan astrām gan vektrām. Tik 1,7 DTi tam grūtāk klāt tikt(vektrām laikam nav 1.7vispār)

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Šodien izgāju TO, kaut gan dūmainība tāpat bija virs normas, labi tik ka normāls džigits pārbaudītājs patrāpijās, pievēra vienu aci, : tip viss ok. Radās jautājums, kas varbūt ka dūms pa lielu ?

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Šodien izgāju TO, kaut gan dūmainība tāpat bija virs normas, labi tik ka normāls džigits pārbaudītājs patrāpijās, pievēra vienu aci, : tip viss ok. Radās jautājums, kas varbūt ka dūms pa lielu ?

Man bija tieši tā pati probza. Pirms brauc uz skati, izgriez motoriņu līdz sarkanai apgrizienu zonai tā regulārāk. var arī uz vietas stāvot izgāzēt un pēc 20x dūmainība būs OK. Vienkārši dīzeļmotoriem nepatīk mierīga dudināšana. Bez tam arī degvielas patēriņš samazināsies pēc tādas procedūras un arī mašīna kustēs labāk.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti