LAbas cenas intercooleram?!

hatebreed Reģ.: 10.11.2003

Interesē cik varētu maksāt Intercoolers prieksh 2001. gada vectras 2.0DTI, kas vispār LAtvijā/Rīgā tos piedāvā par normāliem cipariem?!

 
janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: Interesē cik varētu maksāt Intercoolers prieksh 2001. gada vectras 2.0DTI, kas vispār LAtvijā/Rīgā tos piedāvā par normāliem cipariem?!

Brauc tik uz ADAM AUTO un nečakarējies.

Tā ir aktuāla problēma visiem Opel dizeļiem. Tur tu nopirksi vismaz ar garantīju.

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Ar ko tad tas intercoolers tik aktuāls tiem dīzeļiem ?

janitis9 rakstīja:

hatebreed rakstīja: Interesē cik varētu maksāt Intercoolers prieksh 2001. gada vectras 2.0DTI, kas vispār LAtvijā/Rīgā tos piedāvā par normāliem cipariem?!

Brauc tik uz ADAM AUTO un nečakarējies.

Tā ir aktuāla problēma visiem Opel dizeļiem. Tur tu nopirksi vismaz ar garantīju.

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

nuja Adam auto, cik zvaniiju, tad 250 LVL, bet no citiem kantoriem arii ar garantiju pa LVL 130 var dabuut, tad kaapeec paarmaksaat, zinot, ka auttirgotaaji maximaali vaaraas....

Bija doma iekljauties ~ LVL 100, mosh kaads var piedaavaat?!

Un tieshaam , vai tieshaam tik aktuaalaa proba Opeljiem?!

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

truba vienā rokā, otra roka uz peles un browseejam pa sludinājumiem un zvanam. I viss.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: Interesē cik varētu maksāt Intercoolers prieksh 2001. gada vectras 2.0DTI, kas vispār LAtvijā/Rīgā tos piedāvā par normāliem cipariem?!

KAs viņam noticis? Vai labošanas iespējas neesi izskatījis?

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dīzeļcentrā teica, ka esot sasists, un nedodot vajadziigo gaisu uz turbiinu, par remontu vinji teica, ka mazas izredzes....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Drukas kluda vai dizelcentra uzmetiens? Ka tev interkuleris var dot gaisu UZ turbinu, ja atrodas AIZ turbinas un dzese tas sakarseto gaisu?

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Nu pameklē kaut kur Braslas ielas rajonā, kaut kur tur Opeļus vairumā jauc.

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

VArēji jau DAniel Rēbus muti aizvērt, jo visi jau nevar būt izdrāzti "ģēniji". LAikam jau ka taisnība ir Šeenem, jo nejuutos baigais specs gaisa pluusmaas!

KAtraa zinjaa par Dizeljcentra teikto negribeetu striideeties, jo nebija jau taa ka vinji to konstateejot man piedaavaatu veikt remontu par LVL 300, tik pateica, ka mašīnas jaudas zudumos kā primārais vainas avots ir Intercoolers, kas iespējams arī tā varētu būt!!!

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

The function of the intercooler is to cool the air passing from the turbocharger to the inlet manifold (known as the inlet charge). It does this by passing the charge through a core similar to a radiator. The greater the surface area of the intercooler core, the greater the cooling effect on the charge.

Tad lūk , iepazīstoties ar šo apraxtu, saprotu to, ka manam vāģim nav jaudas jo gaiss no Turbiinas nāk neatdzesēts... tā lūk Rēbus!

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

VAi es kautkur teicu, ka man obligāti vajag garantiju, jo ir jau iespeeja ieberzties ar to taapat kaa ar Radiatoru, kursh moshka ir dauziits.....

JA vari man piedaavaat normaalas cenas intercooleri, atbilstoshi manai mashiinai, tad varam runaat!

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

VAi es kautkur teicu, ka man obligāti vajag garantiju, jo ir jau iespeeja ieberzties ar to taapat kaa ar Radiatoru, kursh moshka ir dauziits.....

JA vari man piedaavaat normaalas cenas intercooleri, atbilstoshi manai mashiinai, tad varam runaat!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dauzitam nevajadzetu radit problemas - mikroplaisas uz to mazo spiedienu un lielo gaisa plusmu ir nebutiskas. Nav jau skidruma vai kondicioniera radiatori, kur darba materials pazud. Bet par ellu doma nav zeme metama - vispar ella ir labs siltumizolators un ja nu turbina ir sakusi nedaudz sulot uz ieksu (t.i. uz iepludes pusi) radiators var but pilns ar ellu. Attiecigi turbina mazliet sliktak stradajosa (pagaidam mazliet), radiators vairs nedzese tik labi cik vajadzetu un degmaisijumam pa vidu jaucas ella - ieverojamam jaudas zudumam var pietikt pat ja katra vaina atseviski ir nemanama.

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

piedāvā vienu lietotu par LVL 60, kā lai zin, ka tas ir normāls, jo ar lietotu tieshi ir tā gjeela, ka negribu ieberzties, nav jau tā garantija vajadzīga, bet tomēr....

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

hatebreed rakstīja: piedāvā vienu lietotu par LVL 60, kā lai zin, ka tas ir normāls, jo ar lietotu tieshi ir tā gjeela, ka negribu ieberzties, nav jau tā garantija vajadzīga, bet tomēr....

Es tavā vietā noņemtu to pašu interkūleru nost, kas tev stāv virsū un apskatītu, kas pa vainu. Kāda jēga, ka nopirksi tadu pašu pa 60Ls. Rezultāta būsi pakāsis 60Ls. Domāju, ka tur tad ir jābūt tādam konkrētam cauruma un ar aci saredzamam, ja jau reiz zūd tas spiediens. Un ja vispār tur ir tā vaina meklējama. Man kaut kā neticās.

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Es tavā vietā noņemtu to pašu interkūleru nost, kas tev stāv virsū un apskatītu, kas pa vainu. Kāda jēga, ka nopirksi tadu pašu pa 60Ls. Rezultāta būsi pakāsis 60Ls. Domāju, ka tur tad ir jābūt tādam konkrētam cauruma un ar aci saredzamam, ja jau reiz zūd tas spiediens. Un ja vispār tur ir tā vaina meklējama. Man kaut kā neticās.

Vispār jau negribu izklausīties stulbs, jo varu salikt richuku no a-z un visas rumbas un gultnjus izjaukt, bet mashiinai kautkaa pasham negribas kjerties klaat, lai arii esmu radiatoru mainiijis!

Domaaju, ka Dizeljcentra cilveeks zin ko saka, ja liek mainiit Intercooleri, pat ne pie vinjiem bet pasham kautkur citur!

hatebreed Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Es tavā vietā noņemtu to pašu interkūleru nost, kas tev stāv virsū un apskatītu, kas pa vainu. Kāda jēga, ka nopirksi tadu pašu pa 60Ls. Rezultāta būsi pakāsis 60Ls. Domāju, ka tur tad ir jābūt tādam konkrētam cauruma un ar aci saredzamam, ja jau reiz zūd tas spiediens. Un ja vispār tur ir tā vaina meklējama. Man kaut kā neticās.

Vispār jau negribu izklausīties stulbs, jo varu salikt richuku no a-z un visas rumbas un gultnjus izjaukt, bet mashiinai kautkaa pasham negribas kjerties klaat, lai arii esmu radiatoru mainiijis!

Domaaju, ka Dizeljcentra cilveeks zin ko saka, ja liek mainiit Intercooleri, pat ne pie vinjiem bet pasham kautkur citur!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti