Universāļu salīdzinājums?

tuncis Reģ.: 03.01.2003

Ir doma iegādāties auto ~ 2004/2005. gada - šobrīd skatos četrus variantus. Mazda 6, Honda Accord, Toyota Avensis un Subaru Legacy. Vai kādam ir bijusi pieredze ar šādiem universāļiem? Dodiet kādu padomu, paslavējiet vai nopeliet šos modeļus... Gribas auto, kur var brīvi iebāzt vismaz četrus cilvēkus, salikt piepūšamās laivas, somas, teltis, uzkraut uz jumta riteņus (slēpes utt.) un doties dzīvē. Džipu negribu - nav vajadzības pēc bezceļu tehnikas, un neatbilst ienākumu līmenim.

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

volvo

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu jā, Volvo V70 arī skatījos, liekas ļoti labs, bet attiecīgi arī dārgāks.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt
tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Krietni dārgāks. 27 000 eiro ir ļoti daudz. Pa 23 000 eiro jau var dabūt pilnīgi jaunu mazdu no salona. 2004 gada Mazda 6 var dabūt pa ~ 16 000 / 17 000 eur. Un pārējie arī palien zem 20 000, vairāk negribētos maksāt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es kā Hondu fans ieteiktu Accordu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bija cilveeki kuriem Honda nepatika, un paarseedaas uz Alfa Romeo ( sportiskaaks itkaa). Starp Toyotu un Hondu lielas starpiibas nebuus ekspluataacijaa, taa kaa jaanjem izskats vai motori kuri labaak patiik ( nu mosh veel servisa izmaksas un rindas ir veerts iechekot -Amservaa pagaidaam servisam ~1-2 nedeelju rinda), Mazda atkal ir diezgan leetaaka, un njemama ir tikai peedeejais atjaunotais modelis - tikushi gala ar dazjaadiem salona "grabuljiem".

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nu tad skaties, cik ilgi Tu ar vinu taisies braukt, un ck vinjam buus atlikusii veertiiba...

masdai stabili taa veertiiba kritiisies vairaak,un masda tomeer it kaa skaitaas klasi zemaaka....

ss.lv paariits xc 70 ar pilnpiedzinju ir....

notestee ieks musamotors, un ja jamie atziist par labu esam, graab ciet

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Es kā Hondu fans ieteiktu Accordu.

Un ja sīkāk - teiksim ir ar 2.0 motoru un ir ar 2.4 motoru. Cik es skatījos tad vidējais benzīna patēriņš atšķiras par ~ 2 litriem, toties modeļi ar 2.4 motoru jau automātiski nāk labākā komplektācijā. It kā 2.0 motors tērējot ~ 8.8 litrus. Vai tā ir? Un vai 2.0 motors var pavilkt, teiksim, tādu kārtīgi ar cilvēkiem un mantām piekrautu Accordu?

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nu tad skaties, cik ilgi Tu ar vinu taisies braukt, un ck vinjam buus atlikusii veertiiba...

masdai stabili taa veertiiba kritiisies vairaak,un masda tomeer it kaa skaitaas klasi zemaaka...

Mjā, es skatījos, ka Mazdas sanāk lētākās no visiem četriem. Bet 10 000 starpība tomēr ir par traku... Tur jau gandrīz vēl vienu auto var nopirkt. Vai nav tā, ka tāds pilnpiedziņas Volvo (vai jebkurš cits) ir pēc būtības izturīgāks, bet toties ja tā pilnpiedziņa pa mūsu bedrēm izbeidzas, tad remonts attiecīgi sanāk krietni sālītāks nekā bez pilnpiedziņas. Un vai vispār pilnpiedziņa vajadzīga, ja, teiksim, 90% dzīves auto pavada uz asfaltētiem ceļiem?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pavilkt var, bet eediis tikpat, cik 2,4 l motors

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Komforts vienīgi ir Chrysler Voyager Grand 2.8D ,pamēģini varbūt domas mainās

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Komforts vienīgi ir Chrysler Voyager Grand 2.8D ,pamēģini varbūt domas mainās

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Cik es sapratu, tad Tev vajag universaali un jumtu

Manupraat jebkurai no Tevis nosauktajaam markaam piekares remonts nebuus leets autorizeetaa servisaa...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Pavilkt var, bet eediis tikpat, cik 2,4 l motors

Par to nu gan es negribeetu piekrist, viss buus atkriigs kaa brauksi, bet nu protams no 2,0 "Type R" nesnaax.

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Cik es sapratu, tad Tev vajag universaali un jumtu

Manupraat jebkurai no Tevis nosauktajaam markaam piekares remonts nebuus leets autorizeetaa servisaa...

Tā jau ir gan.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Vai patiešām mašīnas izvēli nosaka kaimiņa rekomendācija ?

Auto taču pērk tapēc, ka viņs patīk, tapēc , ka pakaļa viņā labi jūtas.

Īpaši, ja runa iet par līdzīgiem auto.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Cik es sapratu, tad Tev vajag universaali un jumtu

Manupraat jebkurai no Tevis nosauktajaam markaam piekares remonts nebuus leets autorizeetaa servisaa...

Manupraat visaam shiim markaam piekares remonts nemaz tik beizji nebuus vajadziiigs, ja nav iipashi talantiigs uz salauzshanu piemrjos 20tkm. Coyotam piekare mieriigi aizvelk liidz 100-150tkm pa LV, vieniigi pilnajai maksimaalajaim komplektaacijai mazliet iespeejams mazaak - tomeer smagaaks.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

O atcereejos Mazdai bija viens gljuks ( mums darbaa taadus izmanto) vinjiem saliidzinoshi viegli var iedabuut akmentinju pie bremzju diska taadaa vietaa ka pats jams aaraa neizkritiis - a braucot ar auto liekas ka peec skanjas puse piekares ir "izgjeerbusies" pa reizinaataajiem. Protams pie virs 50 km/h troksnis pazuud, bet liidz tam ....

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Vai patiešām mašīnas izvēli nosaka kaimiņa rekomendācija ?

Auto taču pērk tapēc, ka viņs patīk, tapēc , ka pakaļa viņā labi jūtas.

Īpaši, ja runa iet par līdzīgiem auto.

Skaidrs, ka visi tiks aplūkoti un notestēti arī dzīvē. Šie auto liekas tik līdzīgi, ka gribējās pajautāt arī citu cilvēku viedokli - ja nu kādam no tiem ir kaut kādas ļoti slavējamas vai tieši otrādi - peļamas īpašības, ko tā uzreiz nevar pamanīt, bet kas parādās, teiksim, pēc gada ekspluatācijas?!

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Ja izvēlies Mazda 6, tad centies to pēc tam neremontēt M-Motorā, diezgan draņķīga attieksme tur ir kā pret klientu, tā arī pret mašīnu.

Garajs Reģ.: 05.09.2003
0 0 Atbildēt

Vienīgais ieteikums - pamēģini!

Kā Subaru piekritējs iesaku Legacy. Manam 2005.gada 2l motoram ar manuālo kārbu (automāts ir ekonomiskāks) vidējais ir 8,5. Pazīstu vienu, kam ir jaunais (no septembra lv) motors un 7,5 vid.

Nesen tika nomainīts viens Outback, kuram uz 250k un 4 gadiem remonta izmaksas (Partner only) pat nesasniedza ls 500. Apkopes ar nav tās dārgākās + rinda tikai 2-3 dienas.

Jebkurā gadījumā, galvenais ir izjūtas pēc izbrauciena. Nav vērts paņemt to, kas patīk kaimiņam vai iAuto spameriem un pēc tam nožēlot.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tuncis rakstīja:

Uggga rakstīja: Es kā Hondu fans ieteiktu Accordu.

Un ja sīkāk - teiksim ir ar 2.0 motoru un ir ar 2.4 motoru. Cik es skatījos tad vidējais benzīna patēriņš atšķiras par ~ 2 litriem, toties modeļi ar 2.4 motoru jau automātiski nāk labākā komplektācijā. It kā 2.0 motors tērējot ~ 8.8 litrus. Vai tā ir? Un vai 2.0 motors var pavilkt, teiksim, tādu kārtīgi ar cilvēkiem un mantām piekrautu Accordu?

Protams, 2.4 ies daudz labāk kā 2.0, bet arī ar 2.0 varēs pabraukt Vēl vari paskatīties dīzeli, tikai LV izvēle diezgan trūcīga (ne tikai dīzeļiem). Esmu braucis testa draucienu ar dīzeli - ja nezinātu, varētu arī nesaprast,ka dīzelis. Patēriņš pēc kompja neiebrauktam autiņam testa režīmos bija kaut kur ap 7.8l/100km. Mobilē dīzeli var dabūt sākot no 14,5kEUR www.mobile.de/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

P.S. Šajā nedēļas nogalē Bensonā atvērto durvju dienas. It kā jaunā CR-V prezentācija un testa braucieni. Kāds nav interesējies, ar citiem modeļiem arī bez pieraksta varēs vizināties kā pagāšgad?

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Komforts vienīgi ir Chrysler Voyager Grand 2.8D ,pamēģini varbūt domas mainās

Grand Voyager tāpat kā Town&Country jau ir miniveni. Ir jau gan ļoti ērtas amerikāņu mašīnas un gana lētas, bet gluži autobusu man tomēr nevajag. Un tad tie motori... Kaut kā skopā latvieša dvēsele, ieraugot aprakstā 3.3 litru motoru, uzreiz iekliedzas - BENZĪNS, CENAS, SANTĪMI!!!

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Garajs rakstīja: Vienīgais ieteikums - pamēģini!

Kā Subaru piekritējs iesaku Legacy.

Jebkurā gadījumā, galvenais ir izjūtas pēc izbrauciena. Nav vērts paņemt to, kas patīk kaimiņam vai iAuto spameriem un pēc tam nožēlot.

Starp citu, par Subaru. Ja es pareizi saprotu, tad Outback ir maziet augstāks Legacy, bet kas par zvēru ir Forester? Izskatās pēc džipa, bet visos meklētājos tas tiek pozicionēts kā universālis. Un, piemēram, pērkot jaunu Foresters ir lētāks par Outback unlaikam arī par Legacy. Kapēc auto, kas izskatās pēc džipa, bet it kā nav džips tiek tirgots lētāk nekā parasti universāļi? Kaut kāds neizdevies modelis?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti