Pārdodu džipu

shearer Reģ.: 27.06.2001
 
1 2 3 4 5
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

shearer rakstīja: aizmirsu pirakstit ka iespejama ari mainja.

Kādas iespējas pret Terrano I, 1990??? Benzīns bez gāzes.

Vāģis 'sēdies un brauc', svaiga TA. Tik signalizācija noklājās Z-svētkos. Tā ir jāmaina vai arī jārēķinās ar nestrādājošu 'centrālo'.

garuda atsuti man bildes uz hellsings@inbox.lv

nu intereses pec gribu redzet ko tu man tur piedava.

kaut gan redaktora variants izklausas realaks, jo tapat ja pardoshu ford, tad mana damite tiks pie jauna auto. bet varbut vinja pat varetu rulet ar 1.6 celicu. tas ari nav slikts variants.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

turi muti jampampinj!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: turi muti jampampinj!

Neviens nedrīkstēja zināt?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es nesaprotu kas tiem cilvekiem ir. man ik pa laikam zvana, shodien laikam kadi 5ci jau ir piezvanijushi. parsvara no laukiem. visi diic lai es braucu pie vinjiem atradit to dzhipu pilnigi saspiedushies, taka man darit nebutu ko...

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: es nesaprotu kas tiem cilvekiem ir. man ik pa laikam zvana, shodien laikam kadi 5ci jau ir piezvanijushi. parsvara no laukiem. visi diic lai es braucu pie vinjiem atradit to dzhipu pilnigi saspiedushies, taka man darit nebutu ko...

Pacel cenu, nezvanīs

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

garuda rakstīja:

shearer rakstīja: aizmirsu pirakstit ka iespejama ari mainja.

Kādas iespējas pret Terrano I, 1990??? Benzīns bez gāzes.

Vāģis 'sēdies un brauc', svaiga TA. Tik signalizācija noklājās Z-svētkos. Tā ir jāmaina vai arī jārēķinās ar nestrādājošu 'centrālo'.

garuda atsuti man bildes uz hellsings@inbox.lv

nu intereses pec gribu redzet ko tu man tur piedava.

kaut gan redaktora variants izklausas realaks, jo tapat ja pardoshu ford, tad mana damite tiks pie jauna auto. bet varbut vinja pat varetu rulet ar 1.6 celicu. tas ari nav slikts variants.

Man ir tik viena bilde, to var redzēt galerijā. Tik drīz vairāk nebūs.

Tad paliec labāk pie Celica. Nav tas auto dāmai domāts. Nav viņam STi uzlīmes...

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Nu mana draudzene tīri labprāt ar tādu braukājas (3,0 V6)

STi uzlīmes nav, toties ir EnergySuspension Polyurethane

garuda rakstīja:

Tad paliec labāk pie Celica. Nav tas auto dāmai domāts. Nav viņam STi uzlīmes...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

shearer rakstīja: es nesaprotu kas tiem cilvekiem ir. man ik pa laikam zvana, shodien laikam kadi 5ci jau ir piezvanijushi. parsvara no laukiem. visi diic lai es braucu pie vinjiem atradit to dzhipu pilnigi saspiedushies, taka man darit nebutu ko...

Pacel cenu, nezvanīs

tas galigi nav manaas interesees

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Ja kādam to auto vajag- lai pashi brauc un skatās.

shearer rakstīja: es nesaprotu kas tiem cilvekiem ir. man ik pa laikam zvana, shodien laikam kadi 5ci jau ir piezvanijushi. parsvara no laukiem. visi diic lai es braucu pie vinjiem atradit to dzhipu pilnigi saspiedushies, taka man darit nebutu ko...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Reku tev maiņas variants www.iauto.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

shearer rakstīja: es nesaprotu kas tiem cilvekiem ir. man ik pa laikam zvana, shodien laikam kadi 5ci jau ir piezvanijushi. parsvara no laukiem. visi diic lai es braucu pie vinjiem atradit to dzhipu pilnigi saspiedushies, taka man darit nebutu ko...

Tas tāpēc,ka tu pēc lauķa izskaties.

P.S. Tas-par to draugu,tas tiesa?

a tu izskaties pec paarkaltushas balerinas jefinj

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms un Reebuss arbi ir p.|.d.e.r.| ka tik kas ta pa dibena spraushanu vien domaa

a prikols shodien. tikko man zvana viena sieviete. izklausas ka atkal kautkur no dziljiem laukiem. shii prasa - tas ir dizelis? es saku ka nee, benziins. vinja man prasa, kads motors un cik eed. es shai protams saku 4 litri - nu daudz jau neeeed, kadi 12 litri pilseetaa shii man saka - oi, cik daudz. ja butu dizelits un estu 6 litri, tad mes gan noteikti pirktu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

SZ bet sieviete no laukiem tachu zvaniija, ko man vajadzeja vinjai taisnibu teikt? doma vinja zin patiesibu? vinja doma ka dzhips ar dizeli ed 6litrus uz 100km

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: mja......nu.......mērķis attaino līdzekļus?

nu logjiski ka attaisno. ir bijushi cilveki kas tic ka 1.6 benzinopelis ed 6 litrus pilseta, jo tas tachu opelis un pietam vel 1.6!!!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

up

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Uzraksti par to džipu vairāk info.

Kas viņam nav kārtībā, kas būs jādara?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: SZ bet sieviete no laukiem tachu zvaniija, ko man vajadzeja vinjai taisnibu teikt? doma vinja zin patiesibu? vinja doma ka dzhips ar dizeli ed 6litrus uz 100km

Nee nu no shii vismaz var saprast ka tas dampis veel vismaz ripo, tas nekas ka kaa benziina pateerinju dazjs labs uzdod elljas pateerinju uz 100km.

ja teiktu ka degvielu vispaar neeed, tad jau uzreiz buutu skaidrs ka tas verkjis pats nebrauc ir tikai velkams vai stumjams.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Uzraksti par to džipu vairāk info.

Kas viņam nav kārtībā, kas būs jādara?

nu nav Redaktor vinjam nekadas lielaas vainas.

sledzene aizdedzei ir psc. nu tjipa darbini kaut ar skruvgriezni.

kreisas puses slieksnis aprusejis. bet tur virsu ir uzlika, un dzhipam ir ramis, taka tas galigi pofig un atri brauksi tapat neviens neredzes.

man liekas ka nestrada kondishka. tagad auksts laiks, nevar isti pateikt, bet man tomer liekas ka nestrada. parejas ekstras viss straadaa.

nedeg apgaismojums dazham podzinjam salonaa.

es ar vinju ari uz cesim biju 2 needeljas nogales aizbraucis. nu normali viss itkaa, nekada vaina, ja neriitu tik daudz zupu varetu mierigi lietot ari ikdienaa.

aa vienam lukturim priekshejam ir plaisa un reflektors ir sarusejis.

salonaa nolauzts rokas balsts.

bet ta viss griezhas, sedies un brauc. karba sleedzaas teicami, salons nesachakarets, bremzes shancee labi, pats dzhips ari nav apskrapets un sabuktets. visi shkjidrumi iekshaa turaas, lec uz pirmo, motors strada ka bitite. pats biju ar vinju 2x uz cesim aizbraucis. dzhips ka dzhips. aizbrauksi vel nopulet busi pirmais dzheks ciemaa

bet tu atbrauc un apskaties! nav nekada vaina dzhipam, saku kaa ir, autinsh pat ljoti normaali saglabajies.

a tev tai celicai viss kartiba?

ai labak atbrauc vakara ciemos un pats parliecinies, pirms tam tikai uzzvani... Auto ir Iljgjuciemaa.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Redaktors rakstīja: Uzraksti par to džipu vairāk info.

Kas viņam nav kārtībā, kas būs jādara?

nu nav Redaktor vinjam nekadas lielaas vainas.

sledzene aizdedzei ir psc. nu tjipa darbini kaut ar skruvgriezni.

kreisas puses slieksnis aprusejis. bet tur virsu ir uzlika, un dzhipam ir ramis, taka tas galigi pofig un atri brauksi tapat neviens neredzes.

man liekas ka nestrada kondishka. tagad auksts laiks, nevar isti pateikt, bet man tomer liekas ka nestrada. parejas ekstras viss straadaa.

nedeg apgaismojums dazham podzinjam salonaa.

es ar vinju ari uz cesim biju 2 needeljas nogales aizbraucis. nu normali viss itkaa, nekada vaina, ja neriitu tik daudz zupu varetu mierigi lietot ari ikdienaa.

aa vienam lukturim priekshejam ir plaisa un reflektors ir sarusejis.

salonaa nolauzts rokas balsts.

bet ta viss griezhas, sedies un brauc. karba sleedzaas teicami, salons nesachakarets, bremzes shancee labi, pats dzhips ari nav apskrapets un sabuktets. visi shkjidrumi iekshaa turaas, lec uz pirmo, motors strada ka bitite. pats biju ar vinju 2x uz cesim aizbraucis. dzhips ka dzhips. aizbrauksi vel nopulet busi pirmais dzheks ciemaa

bet tu atbrauc un apskaties! nav nekada vaina dzhipam, saku kaa ir, autinsh pat ljoti normaali saglabajies.

a tev tai celicai viss kartiba?

ai labak atbrauc vakara ciemos un pats parliecinies, pirms tam tikai uzzvani... Auto ir Iljgjuciemaa.

Celicai arī gandrīz viss kārtībā.

Es, ja turpinātu ar Celicu braukt, mainītu pakaļējās bukses, jo grab... Viss pārējais ir apmēram OK. Tehnisko izgāja pati.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Aizbrauc uz Baronielas "Dimeks" uzlikt gāzi un varēsi arī ikdienā braukt

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Aizbrauc uz Baronielas "Dimeks" uzlikt gāzi un varēsi arī ikdienā braukt

man jau pasham ir pilnpiedzinjas subaru! man vajag skukjim kautkadu auto nopirkt, vinja man skaidri un gaishi pateica ka ar to lielo kasti nebrauks. vinjai redz vajagot mazu, ekonomisku un apalju.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Guzis rakstīja: Aizbrauc uz Baronielas "Dimeks" uzlikt gāzi un varēsi arī ikdienā braukt

man jau pasham ir pilnpiedzinjas subaru! man vajag skukjim kautkadu auto nopirkt, vinja man skaidri un gaishi pateica ka ar to lielo kasti nebrauks. vinjai redz vajagot mazu, ekonomisku un apalju.

Nu labi, pierunāji - mainamies. Meitenei kāreiz būs apaļa mīļa un ekonomiska mašīnīte.

A pa dienu nevar maiņas procesu izveikt, tikai vakarā un krēslas aizsegā?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

shearer rakstīja:

Guzis rakstīja: Aizbrauc uz Baronielas "Dimeks" uzlikt gāzi un varēsi arī ikdienā braukt

man jau pasham ir pilnpiedzinjas subaru! man vajag skukjim kautkadu auto nopirkt, vinja man skaidri un gaishi pateica ka ar to lielo kasti nebrauks. vinjai redz vajagot mazu, ekonomisku un apalju.

Nu labi, pierunāji - mainamies. Meitenei kāreiz būs apaļa mīļa un ekonomiska mašīnīte.

A pa dienu nevar maiņas procesu izveikt, tikai vakarā un krēslas aizsegā?

Turpmāk, izskatās, Redu būs jāmaklē 4x4 zonā

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Es jau sen gribēju 4x4 auto...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

shearer rakstīja:

Guzis rakstīja: Aizbrauc uz Baronielas "Dimeks" uzlikt gāzi un varēsi arī ikdienā braukt

man jau pasham ir pilnpiedzinjas subaru! man vajag skukjim kautkadu auto nopirkt, vinja man skaidri un gaishi pateica ka ar to lielo kasti nebrauks. vinjai redz vajagot mazu, ekonomisku un apalju.

Nu labi, pierunāji - mainamies. Meitenei kāreiz būs apaļa mīļa un ekonomiska mašīnīte.

A pa dienu nevar maiņas procesu izveikt, tikai vakarā un krēslas aizsegā?

protams ka var pa dienu. bet shodien jau vairs brivu nevaru dabut. bet riitaa varam saskrieties. riitdien tieku valjaa sakot ar 12.00. isteniba jau tu pat varetu piebraukt pie manis ciemos uz darbu, tu jau zini kur tas ir shodien es esmu ar sabiedrisko, rita tad varu uz darbu ar dzhipu atbraukt, tad tev nebus jabrauc uz Iljgjuciemu.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti