Pārdodu džipu

shearer Reģ.: 27.06.2001
 
1 2 3 4 5
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

garuda: durik vinjai ir automatiska karba. vilcejs atradies

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: garuda: durik vinjai ir automatiska karba. vilcejs atradies

Sorry, Šīri, nenovērtēju. Automātam, šķiet, troses vietā bija jāpiedāvā kurbulis...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Es par to spamu/offtopic... Pareizāk sakot - PRET.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

up, spams ruljavoj

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

shearer rakstīja: up, spams ruljavoj

čemion, tu beidzot piedarbināji savu džipu

nepiedarbinaaju, es nebiju Riigaa. Vakara piedarbinaju, jaunu akji jau dabuuju...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

t.i. vakara piedarbinashu....

Garaisjanka Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: t.i. vakara piedarbinashu....

Cerība mirst pēdējā

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

shearer rakstīja: t.i. vakara piedarbinashu....

ceri vien, tagad ir jau lielāki mīnusi

Cerība - muļķa mierinājums..

Ar jauna akku iegādi, auto tirgus cena paaugstinās par Eur 200.. T.i tieši par 100%...

Šīri, nav sezona to džipu tirgot. Gaidi, kad laiks iesils un vajadzēs dubļos braukt.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Nav tik traki - es gaidu, kad tas auto darbosies un es biju gatavs to samainīt pret savējo - ja nē, tad es par ~1800 pārdodu savu Celica '92.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nav tik traki - es gaidu, kad tas auto darbosies un es biju gatavs to samainīt pret savējo - ja nē, tad es par ~1800 pārdodu savu Celica '92.

Ilgi nāksies gaidīt...

Es Tavā vietā būtu uzreiz piestartējis ar vadiem un miers. Nav man ticības, ka viņš nelec tikai akumulatora vainas dēļ...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nav tik traki - es gaidu, kad tas auto darbosies un es biju gatavs to samainīt pret savējo - ja nē, tad es par ~1800 pārdodu savu Celica '92.

nu ja cheinjdzjs notiksies , rekomendeeju SIA'' DIMEKSS'' , citaadi pakroc tekvielaa garanteec

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja: Nav tik traki - es gaidu, kad tas auto darbosies un es biju gatavs to samainīt pret savējo - ja nē, tad es par ~1800 pārdodu savu Celica '92.

un noperc no manim to dzhipu

bet ja nopietni, tad megjini labak notirgot savu celicu, jo situacija reala ir tada, ka ljoti daudzi interesejas pa to dzhipu un agri vai velu vinsh tiks pardots. tapec ja gribi to dzhipu un ja tochna vari notirgot pa 1800eiro savu ceilcu, tad pa 1850eiro jau tapat tev to dzhipu pardoshu. cenas jau vienmer ir runajamas saprata robezhas ari tad ja vinja ir daudz daudz zemaka nekaa videejaa...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

up

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: t.i. vakara piedarbinashu....

Vakars pagāja, kādi rezultāti?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bija sanācis tik liels interesentu pūlis, ka nevarēja tikt līdz džipam un padarbināt

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

laiks aaraa tik auksts,ka peec stundas ilgas meegjinaashanas piedarbinaat vinsh meta mieru

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shiiris ,vakaru pavadiijis bezceraa kurbuleedams, nu ir slims un pagalam , organisma t' ir maximaali iespeejama un nau speeka pazinjot par sakaavi

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Gāja darbināt džipu un laikam mēli pie aukstā motora būs piegrūdis, vot i netiek līdz kompim uzrakstīt kā gājis

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Gāja darbināt džipu un laikam mēli pie aukstā motora būs piegrūdis, vot i netiek līdz kompim uzrakstīt kā gājis

Viņš vēl jo projām tin šņori ar kardānu...

Aļjo, Red, kā tad palika ar sExploreri? Paņēmi? Gaidam atsauksmes.

P.S. Arī pats uz ko tādu skatos, tāpēc labāk mācos no svešām kļūdām..

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Laikam jau diils nenotika...

taa teikt saule lec, varde lec bet explorers nelec

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Ford Explorer

www.reklama.lv/...

viss griezhas braukshanas vaina. ir dazhi nenozimigi kasjaki, bet ta pa to cenu ir ok braucamais.

Viss griežas, braukšanas vaina - t.i. nebrauc.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

...ir dazhi nenozimigi kasjaki, bet ta pa to cenu ir ok braucamais.

Galvenais nenozīmīgais kasjaks ir tas ka nevar pielaist jau otro nedēļu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: ...ir dazhi nenozimigi kasjaki, bet ta pa to cenu ir ok braucamais.

Galvenais nenozīmīgais kasjaks ir tas ka nevar pielaist jau otro nedēļu

Vienkaarshi tas pielaideejs nevar pietiekoshi daudz izdzert, a pa nakti visu ko "pielaidis" iztek pa rusas caurumiem aaraaa.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: ...ir dazhi nenozimigi kasjaki, bet ta pa to cenu ir ok braucamais.

Galvenais nenozīmīgais kasjaks ir tas ka nevar pielaist jau otro nedēļu

Pazudis gan Redaktors, gan Shearer... Droši vienabi visu brīvo laiku veltī mēģinājumiem piedarbināt džipmašīnu, kuru varot pielaist kaut ar skrūvgriezi...

Šitam vāģim komplektā vajag nevis ziemas/vasaras riepas, bet gan evakuatoru...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Neesmu pazudis - par Shīri gan neko nezinu

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti