megane

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Ko saka par megane 2,o atmosferiskis dizelis , 30 000 km 5 gadi cena 5000 LV, vai sapratiga cena

 
316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

6000 km gadā...prātīgi braukts , nav nojāts gan jau..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nav nojats, NAV!

vienkārši tāds dabā nemaz neeksistē

p.n.

vismaz sērijveidā tāds nekad nav bijis....

2litru dīzelis (2.0dCi 16v) megānēs parādījās tikai pagājušajā gadā

moš tu (vai no tevis) kautko slēp? līdz 99 gadam teorētiski varētu vēl būt 1.9D

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Ko saka par megane 2,o atmosferiskis dizelis , 30 000 km 5 gadi cena 5000 LV, vai sapratiga cena

Var taksh aizsutiit sms un parliecinaties par to nobraukumu katra ikgadeja teh. apskate. Prieksh dizelja smiekligs nobraukums. Tads varetu buut gada nobraukums.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

PIRMAIS tev varetu but taisniba uz to motora tilpumu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TO AUTO NETS vispar es pat brinos ,ka tik liels nobraukums , iet runa par zinamu cilv. Isumā == nopirka auto ,tad pēc īsa brīža jauns darbs ar darba auto .

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Spidometru var atgriezt atpakaļ,cena arī par lielu-eirīšos gan derētu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TO RLaguna***** par to spidometru esmu drošs , par cenu ,ja godigi vinš man nepiedavaja tik stastija ,ka taisas pirkt citu un šo par 5000 pardot ,naudinas nenoprecizēja ,un es ar nenoprecizēju. Skatoties SS.LV , tad latos priekš 5 gadi pa daudz ,bet priekš nobraukuma ?????

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: PIRMAIS tev varetu but taisniba uz to motora tilpumu

nevis varētu būt, bet MAN IR TAISNĪBA

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

2.0 vienkārši NAV.... ja tajā kastē ir tāds motors, tad jājautā no kurienes un kāpēc....

un ja tas IR 1.9D, tad viņam NAV pieci gadi (kopš ražošanas brīža), bet viiiiismaz septiņi

p.n.

tev ir šitā autiņa foto pieejams? kādas "ekstras" viņam ir uttt?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: TO RLaguna***** par to spidometru esmu drošs , par cenu ,ja godigi vinš man nepiedavaja tik stastija ,ka taisas pirkt citu un šo par 5000 pardot ,naudinas nenoprecizēja ,un es ar nenoprecizēju. Skatoties SS.LV , tad latos priekš 5 gadi pa daudz ,bet priekš nobraukuma ?????

Autiņu pērkot parasti pirmo skatās gadu,tad tehnisko stāvokli un navorotus,krāsu un pašu pēdējo noskrējienu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TO RLaguna *** saki jāspiež uz gadu ,sak baisi daudz veseli 5 .... ja domašu nemt varbut ta jadara tik viens minusssssssssss viņš man rads

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

navaroti tik el logi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

standartā no 99 gada (oficiāli aprīļa, bet reāli pāreja bija garāka) visām megānēm standartā ir 4 drošības spilveni un abs

ja tu saki, ka mašīnai ir 5 gadi, tad tai ir standartā jābūt arī \"bremžu asistentam\" (no 01 gada tas bija, tikai atmosfēriskie dīzeļi šajā gadā VAIRS NEBIJA)

līdz 99 gadam megānes purns izskatījās šitāds

www.reklama.lv/...

99-02(03)

www.reklama.lv/...

02-... (hečbeks)

03-... (pārējie)

www.reklama.lv/...

izlemt pirkt vai nepirkt no radinieka, tā ir tava paša izvēle, bet ja radinieks apzināti slēpj no tevis reālos faktus par to autiņu, tad būtu jāpadomā...

ir būtiska atšķirība, kura gada ražojums tā kaste ir, piereģistrēta viņa var arī būt vēlāk, bet ražota viņa pēdējo 5 gadu laikā visticamāk nav...

megānes tipiskā vaina - priekšas šķērsstabilizatora galu gumijas jāmaina katrā apkopē... bet tas ir lēti...

vēl viņiem ir atšķirība priekšas piekarē, kas uz āru izpaužas spējā (vai nespējā) uzlikt diskus, kas mazāki par 15\".... benzīnam 1.4 var uzlikt 14\" diskus (priekšā), bet 1.6 16v tikai 15\"

reālu nobraukumu var novērtēt (ja autiņš ir latvijā nesen) pēc stūres hidropastiprinātāja - ap 100k tam parasti parādās neliels mitrums.... nav mirstamā vaina, vēl kādus 200k varot nobraukt droši... (es savu pārdevu ar apmēram 170k)

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sveiks PIRMAIS . Novērtēju tavu vēlmi man palīdzēt. Tikai piebidisisu , vins jau man nepiedavaja ,tik ka starp citu ieminejas .ka šo pārdos un pirks citu . un es spiceju ausis vai verts . Braucis viņš patiesi maz nbrukums 100 % ticams,Vai kaites šajos 5gadi un 30 000 km iedzīvotas , patiesību no vinA negaidu , jo var jau pacensties (man kolēģa dradzene nokava sajugu jau pēc 1 500 km)

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Sveiks PIRMAIS . Novērtēju tavu vēlmi man palīdzēt. Tikai piebidisisu , vins jau man nepiedavaja ,tik ka starp citu ieminejas .ka šo pārdos un pirks citu . un es spiceju ausis vai verts . Braucis viņš patiesi maz nbrukums 100 % ticams,Vai kaites šajos 5gadi un 30 000 km iedzīvotas , patiesību no vinA negaidu , jo var jau pacensties (man kolēģa dradzene nokava sajugu jau pēc 1 500 km)

piemēram izstāsīšu par vienas paziņas auto. peugeot206 dīzelis. mašīna piederēja sievietei. nobraukums 3gadu laikā bija 18000(pa Rīgas centru pamatā, dažreiz līdz Jūrmlai). un ne reizi(!) nebija veikta eļļas maiņa vai apkope,jo tas tak jādara tikai pēc 20k km.

tā kā, ja tas noskrējiens ir reāls, tad vairāk papēti cik bieži ir mainīta eļļa. jo jebkurš auto izgatavotājs rekomendē to darīt vismaz reizi gadā.

tā kā domā vai ir ērts pirkt auto, kas 5 gados ir knapi "iebraukts". es pats tādu neņemtu točno, jo auto domāts braukšanai.

kā piemērs tam ir mans auto, kas gadā noskrien ap 40k km. un nesūdzos par tā tehnisko stāvokli, kaut arī dzirdēts daudz slikta par šo modeli.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Labāk pērc no manis Avensi

www.iauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

atklāti sakot nobraukums izskatās nereāli mazs dīzelim.... bet nu tas tavā paša ziņā

jaudas tam motoram varētu būt kādi zirdziņi 60-65... līdz ar to īpaši ātri paskriet jau nu nesanāks.

pieļauj, ka reālais patēriņš pilsētā varētu brīvi pārsniegt 10 litrus... uz šosejas piecītī ierakstīsies...

ja nebūs bijusi sista, rūsas nebūs - viņai būtu jābūt cinkotai

jauns visticamāk nemaksāja īpaši vairāk par 8000ls

rezumējums - es personīgi par 5000EUR viņu nepirktu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tā viņiem vajag-tiem,kas pērk reņus Tāds liktenis.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti