stikli, kas skrāpējas

opelis Reģ.: 03.10.2005

Kaut kā neapdomīgi esmu izrīkojies ar auto priekšējo stiklu - sasalumu no rīta noskrāpēju ar ledus skrāpi un tagad viss logs ir sīkās švīkās. Jautājums, vai kādam ir pieredze švīku likvidēšanā? Vispār nesaprotu - savam darba vw ledu skrāpēju nost katru dienu un stikls uz to nereaģē , personīgajam auto ar to pašu skrāpi - uzreiz švīkas...

 
1 2 3
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vajag mašīnu šad tad nomazgāt. Netīru stiklu,uz kura ir smilšu graudi,nedrīkst šitā tīrīt.

Man ir pieredze švīku likvidēšanā. Un plaisu arī. Nomainam stiklu un viss. Švīku liokvidators ibio...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Teu mans padoms vairs nepaliidzees , bet citiem iesaku stiklu skraapeet 'pa spalvai' - liekuma virzienaa , resp. 'loboviku' no saana uz saanu , saanu logus ( paarsvaraa ) no augshas uz leju . Un nekadaa gadiijumaa ne ar dzelzs skraapi ( ir maniiti lielveikalos ;( )

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Topika nosaukums labāk- Jānis,kurš skrāpē logus.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

nezinu, kas tie jums par stikliem Tiru un izpashu nepiefikseju, kada virziena, tachu nekadas shvikas neesmu manijis......

protams, tiriits tiek vacu shrotam, varbut tapec ?

maxxim Reģ.: 07.03.2003
0 0 Atbildēt

Kas jums tie par stikliem ??? Bija man gan e30 shrotmobiilis, gan ascona gan records, gan polo - skraapeeju visos virzienos (ar plastmasa-gumijas kasiikljiem) un nekas - nekaadaadas probljeemas !!!

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Visu laiku lietoju dzelzs skrāpi un nekādas vainas neredzu

TDI rakstīja: Teu mans padoms vairs nepaliidzees , bet citiem iesaku stiklu skraapeet 'pa spalvai' - liekuma virzienaa , resp. 'loboviku' no saana uz saanu , saanu logus ( paarsvaraa ) no augshas uz leju . Un nekadaa gadiijumaa ne ar dzelzs skraapi ( ir maniiti lielveikalos ;( )

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

lietoju to sskjiidumu, kas nokause ledu. un neko nevajag skraapet. vieniigi sniegu noslauciit.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Visu laiku lietoju dzelzs skrāpi un nekādas vainas neredzu

TDI rakstīja: Teu mans padoms vairs nepaliidzees , bet citiem iesaku stiklu skraapeet 'pa spalvai' - liekuma virzienaa , resp. 'loboviku' no saana uz saanu , saanu logus ( paarsvaraa ) no augshas uz leju . Un nekadaa gadiijumaa ne ar dzelzs skraapi ( ir maniiti lielveikalos ;( )

Tev brilles ir?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

priekš kam aklajiem brilles?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

bralitis rakstīja: Visu laiku lietoju dzelzs skrāpi un nekādas vainas neredzu

TDI rakstīja: Teu mans padoms vairs nepaliidzees , bet citiem iesaku stiklu skraapeet 'pa spalvai' - liekuma virzienaa , resp. 'loboviku' no saana uz saanu , saanu logus ( paarsvaraa ) no augshas uz leju . Un nekadaa gadiijumaa ne ar dzelzs skraapi ( ir maniiti lielveikalos ;( )

tad pameegjini ar dzelzs birsti , buus fantastiks rezultaats

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

"nezinu, kas tie jums par stikliem Tiru un izpashu nepiefikseju, kada virziena, tachu nekadas shvikas neesmu manijis......

protams, tiriits tiek vacu shrotam, varbut tapec ? "

Auto ir vācu, bet par šrotu to gan nevar nosaukt - 2006. gada VW.

"Statoilā" nopērkams stikla pulētājs, kura pamācībā rakstīts, ka likvidē līdz 0,5 mm dziļas švīkas, varbūt kāds ir mēģinājis. Raustos, ka pēc pulētāja pielietošanas točna dabūšu stiklu mainīt

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ak tad VW nuuu manam G4 visus stiklus paspeeju saskraapeet liidz uzzinaaju 'fiichu' par 'pareizo virzienu' , a prieksheejo , kuru nomainiiju deelj plaisas , vairs nerotaa shviikas

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Ak tad VW nuuu manam G4 visus stiklus paspeeju saskraapeet liidz uzzinaaju 'fiichu' par 'pareizo virzienu' , a prieksheejo , kuru nomainiiju deelj plaisas , vairs nerotaa shviikas

nu tad nezinu...es savam 94. gada MB shrota kupejai tiru ar skrapekli, kam ir metala malinja, jebkura vizriena it ka...stikls jau 2.ziemu normals ja nomazga tad vispar LAFFA

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu kā ir ar smalkām švīkam, bet dziļu ar akmeni vai ko tamlīdzīgu izsistu robu paziņam izpulēja par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību 20 Ls apmērā. Ja ir interese, tad rītdien varu uzjautāt, kur viņam veica šo procedūru.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

No pieredzes:

20 gadus vecam Opelim - švīkas varēja uztaisīt tikai ar metāla skrāpējamo - ar plastamasas nevarēja.

15 gadus vecs BMW - švīkas no plastmasas skrāpja neveidojās. Bet švīkas uz loga tikuntā bija.

Cilnīgi jauns citroen - švīkas veidojas arī no plastmasas skrāpja un logu tīrītājiem, tādēļ ledus skrāpi cenšos nelietot. Vot tā...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

švikas taisa plastmasas skrapis,ja ja plastmasas,vajg lietot tos kuriem ir ta misiņa škrapite .

plastmasā ieķeras smilšu graudiņi,un tie ar skrapē to stiklu,misiņā viņi nevar ieķerties jo viņš ir pa cietu

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: švikas taisa plastmasas skrapis,ja ja plastmasas,vajg lietot tos kuriem ir ta misiņa škrapite .

plastmasā ieķeras smilšu graudiņi,un tie ar skrapē to stiklu,misiņā viņi nevar ieķerties jo viņš ir pa cietu

ak tad tapec man neskrape, man naemlich ir misinja...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: švikas taisa plastmasas skrapis,ja ja plastmasas,vajg lietot tos kuriem ir ta misiņa škrapite .

plastmasā ieķeras smilšu graudiņi,un tie ar skrapē to stiklu,misiņā viņi nevar ieķerties jo viņš ir pa cietu

1. Smilšu graudiņi nav 'viņi' bet gan 'tie'

2. Es jau no sākuma to uzrakstīju,speciālist.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

eu 0,5mm šviku stikla likvidae.......blā pat no krasas tadu neizpulet jo metals jau cauri spid.Švikas ir no ta ka smalki smilšu graudiņi ir uz stikla.Švikas visslabak redzamas kad zema saule spid stikla.Neko tad nevar redzet.Es lietoju atkausetaju... ideali...

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

esmu mēģinājis arī tos atkausētājus, bet tie kā puņķi staipās pa stiklu. Skrāpis man ir metāla, ar to jau trīs ziemas katru rītu skrāpēju ledu VW Transporter stikliem un nekas nav redzams, bet Jettai jau pirmajā reizē švīkas..... secinājums, jo vecāks šrots, jo cietāki stikli.

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

1. Smilšu graudiņi nav 'viņi' bet gan 'tie'

2. Es jau no sākuma to uzrakstīju,speciālist.

Tās nav viņa švīkas, viņš tikai uzrakstīja!!!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja:

nuhajs rakstīja:

1. Smilšu graudiņi nav 'viņi' bet gan 'tie'

2. Es jau no sākuma to uzrakstīju,speciālist.

Tās nav viņa švīkas, viņš tikai uzrakstīja!!!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: esmu mēģinājis arī tos atkausētājus, bet tie kā puņķi staipās pa stiklu. Skrāpis man ir metāla, ar to jau trīs ziemas katru rītu skrāpēju ledu VW Transporter stikliem un nekas nav redzams, bet Jettai jau pirmajā reizē švīkas..... secinājums, jo vecāks šrots, jo cietāki stikli.

Nešņauc puņķus burciņā. Un,ja šņauc, uzlīmē birciņu,lai pēc tam nesajūk. Ja sajūk,nežēlojies.

P.S. Es nezinu kā staipās puņķis pa stiklu,neesmu mēģinājis.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

PUŅĶIS

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti