stikli, kas skrāpējas

opelis Reģ.: 03.10.2005

Kaut kā neapdomīgi esmu izrīkojies ar auto priekšējo stiklu - sasalumu no rīta noskrāpēju ar ledus skrāpi un tagad viss logs ir sīkās švīkās. Jautājums, vai kādam ir pieredze švīku likvidēšanā? Vispār nesaprotu - savam darba vw ledu skrāpēju nost katru dienu un stikls uz to nereaģē , personīgajam auto ar to pašu skrāpi - uzreiz švīkas...

 
1 2 3
opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

opelis rakstīja: esmu mēģinājis arī tos atkausētājus, bet tie kā puņķi staipās pa stiklu. Skrāpis man ir metāla, ar to jau trīs ziemas katru rītu skrāpēju ledu VW Transporter stikliem un nekas nav redzams, bet Jettai jau pirmajā reizē švīkas..... secinājums, jo vecāks šrots, jo cietāki stikli.

Nešņauc puņķus burciņā. Un,ja šņauc, uzlīmē birciņu,lai pēc tam nesajūk. Ja sajūk,nežēlojies.

P.S. Es nezinu kā staipās puņķis pa stiklu,neesmu mēģinājis.

Tu kādu no savām burciņām attaisi un pamēģi, tad zināsi..idiņš ibio

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

noperc normalu atkausetaju nevis kkaut kadu huinu

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: noperc normalu atkausetaju nevis kkaut kadu huinu

kurš ir normāls atkausētājs?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

es izmantoju wurth točna labs

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Kaut kā neapdomīgi esmu izrīkojies ar auto priekšējo stiklu - sasalumu no rīta noskrāpēju ar ledus skrāpi un tagad viss logs ir sīkās švīkās. Jautājums, vai kādam ir pieredze švīku likvidēšanā? Vispār nesaprotu - savam darba vw ledu skrāpēju nost katru dienu un stikls uz to nereaģē , personīgajam auto ar to pašu skrāpi - uzreiz švīkas...

Stiklu var izslipeet uz Slokas ielas un tas maksaa ap 25 Ls. Ja mashiina nogajusi pa baani paris gadus, tad priekshejais stikls no akmentinjiem viss vienos puntos un to izslipeeja.

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

es izmantoju aeirosolu "De Icer". LV rakstās ka tas ir atledotājs. uzpūš uz stikla un ledus pārvēršas par ūdeni.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

opelis rakstīja: Kaut kā neapdomīgi esmu izrīkojies ar auto priekšējo stiklu - sasalumu no rīta noskrāpēju ar ledus skrāpi un tagad viss logs ir sīkās švīkās. Jautājums, vai kādam ir pieredze švīku likvidēšanā? Vispār nesaprotu - savam darba vw ledu skrāpēju nost katru dienu un stikls uz to nereaģē , personīgajam auto ar to pašu skrāpi - uzreiz švīkas...

Stiklu var izslipeet uz Slokas ielas un tas maksaa ap 25 Ls. Ja mashiina nogajusi pa baani paris gadus, tad priekshejais stikls no akmentinjiem viss vienos puntos un to izslipeeja.

Un tāds izslīpēts stikls ir vienos viļņos un strādā kā lēca,šķības acis paliks. Bet nu...pārdošani ta ne vainas,vai ne?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

batka rakstīja: noperc normalu atkausetaju nevis kkaut kadu huinu

kurš ir normāls atkausētājs?

Tak puņķi,pats rakstīji. Pamēģini ēzeļa puņķus,kaut kas tev tuvs un radniecīgs.

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

LOŠI

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: es izmantoju aeirosolu "De Icer". LV rakstās ka tas ir atledotājs. uzpūš uz stikla un ledus pārvēršas par ūdeni.

Vai izlasīji, kas uz bundžas rakstīts? Ka nedrīkst pieļaut tā nokļūšanu uz gumijas un krāsas? Un kā Tu to nodrošini?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Nezinu kā ir ar smalkām švīkam, bet dziļu ar akmeni vai ko tamlīdzīgu izsistu robu paziņam izpulēja par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību 20 Ls apmērā. Ja ir interese, tad rītdien varu uzjautāt, kur viņam veica šo procedūru.

Ir intrese,ja vari uzjautā? Rītdiena jau pienākusi

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Bucefals rakstīja: Nezinu kā ir ar smalkām švīkam, bet dziļu ar akmeni vai ko tamlīdzīgu izsistu robu paziņam izpulēja par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību 20 Ls apmērā. Ja ir interese, tad rītdien varu uzjautāt, kur viņam veica šo procedūru.

Ir intrese,ja vari uzjautā? Rītdiena jau pienākusi

Tiko kā painteresējos. Man tas paziņa sāka stāstīt, ka pulēšana tur ir tikai pēdējais štrihs visā tai procedūrā.

Kantoris esot šitais, un cena pēdējo reizi esot nokritusies līdz 12 Ls.

www.zl.lv/...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Iesaku paņemt 100to smilšpapīru un uzmatēt visu stiklu! Tad toč švīkas neredzēs

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

nenodrošinu! ja arī ri trāpījis uz krāsas tad nekas slikts nav noticis. ar gumijām vispār problēmu nav. vismaz nav stikls jāmaitā un jāskrāpē, tā ka pirksti atsalst.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

bralitis rakstīja: Visu laiku lietoju dzelzs skrāpi un nekādas vainas neredzu

TDI rakstīja: Teu mans padoms vairs nepaliidzees , bet citiem iesaku stiklu skraapeet 'pa spalvai' - liekuma virzienaa , resp. 'loboviku' no saana uz saanu , saanu logus ( paarsvaraa ) no augshas uz leju . Un nekadaa gadiijumaa ne ar dzelzs skraapi ( ir maniiti lielveikalos ;( )

tad pameegjini ar dzelzs birsti , buus fantastiks rezultaats

Ar smilšpapīru labāk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja:

markss rakstīja:

Bucefals rakstīja: Nezinu kā ir ar smalkām švīkam, bet dziļu ar akmeni vai ko tamlīdzīgu izsistu robu paziņam izpulēja par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību 20 Ls apmērā. Ja ir interese, tad rītdien varu uzjautāt, kur viņam veica šo procedūru.

Ir intrese,ja vari uzjautā? Rītdiena jau pienākusi

Tiko kā painteresējos. Man tas paziņa sāka stāstīt, ka pulēšana tur ir tikai pēdējais štrihs visā tai procedūrā.

Kantoris esot šitais, un cena pēdējo reizi esot nokritusies līdz 12 Ls.

www.zl.lv/...

Man šis jautājums tagad ir kļuvis aktuāls - trāpīja pa vējstiklu akmens un iesita apmēram milimetru platu un divus milimetrus garu robu stiklā. Vieta tāda nejauka - taisni priekšā skatam. Laikam šī firma varētu līdzēt to punktu dabūt laukā, vai ne?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

VWfans rakstīja:

................ Vieta tāda nejauka - taisni priekšā skatam. .......

Skaties uz citurieni, ja skatam kaut kas priekšā.

Uz citurieni nevar, jo jāskatās pārsvarā tuvāko 50-100-200 metru perspektīvā...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kasko tokš ira ???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: kasko tokš ira ???

Nav. Līzings jau gandrīz pusotru gadu kā nomaksāts.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kasko tokš ira ???

Nav. Līzings jau gandrīz pusotru gadu kā nomaksāts.

nu tad esi vienkaršaks

un sāc pierast valstī krīze jāsip zantīms

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

VWfans rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kasko tokš ira ???

Nav. Līzings jau gandrīz pusotru gadu kā nomaksāts.

nu tad esi vienkaršaks

un sāc pierast valstī krīze jāsip zantīms

Tāpēc jau es pamazām prātoju, vai mainīt visu stiklu par 70-100 latiem vai arī ir kāds lētāks risinājums.

www.stikli.lv/...

www.autostikli.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

stikli.lv -letie leisu stikli + rupšš darps , tripleks.lv -līdzīgi , kvalitatīvi bij darīts Senču ielā pie nestes -bet neatminos kas tas par kantori bij , visadā ziņā ne krāsu kuzavam sasipa , ne muldingus utt. karoč tur bij o.k.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Man šis jautājums tagad ir kļuvis aktuāls - trāpīja pa vējstiklu akmens un iesita apmēram milimetru platu un divus milimetrus garu robu stiklā. Vieta tāda nejauka - taisni priekšā skatam. Laikam šī firma varētu līdzēt to punktu dabūt laukā, vai ne?

Kautkad gadus 6 atpakalj lidzigas hernjas taisiju darba auto - maksaja man tas laikam 10 Ls (moshk ari letak neatceros)-aiznjema apmeram 15minutes (ari neatceros, bet nebija ilgi) rezultaataa nebij nekads defekts stiklam. Kaa ir tagad nezinu.

p.s. tas nebija Riigaa

Pabrowsee pa ss.lv vai reklamu, gan jau ka nodarbojas masteri-flomasteri ar sho rupalu veel.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS

x_rays

Paldies!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Bucefals rakstīja:

markss rakstīja:

Bucefals rakstīja: Nezinu kā ir ar smalkām švīkam, bet dziļu ar akmeni vai ko tamlīdzīgu izsistu robu paziņam izpulēja par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību 20 Ls apmērā. Ja ir interese, tad rītdien varu uzjautāt, kur viņam veica šo procedūru.

Ir intrese,ja vari uzjautā? Rītdiena jau pienākusi

Tiko kā painteresējos. Man tas paziņa sāka stāstīt, ka pulēšana tur ir tikai pēdējais štrihs visā tai procedūrā.

Kantoris esot šitais, un cena pēdējo reizi esot nokritusies līdz 12 Ls.

www.zl.lv/...

Man šis jautājums tagad ir kļuvis aktuāls - trāpīja pa vējstiklu akmens un iesita apmēram milimetru platu un divus milimetrus garu robu stiklā. Vieta tāda nejauka - taisni priekšā skatam. Laikam šī firma varētu līdzēt to punktu dabūt laukā, vai ne?

man it kā pret tevi nav iebildumu...

bet ja galīgi traucē - atstāj kopā ar atslēgām... pieļauju, ka kopā ar defektiem aiznesīs...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti