Paziņojums par nesamaksāto naudas sodu..

slaidais Reģ.: 25.11.2003
 
1 2
slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

slaidais rakstīja: Vakar saņēmu pa pastu 'ne'patīkamu pārsteigumu-Paziņojums par nesamaksāto naudas sodu, par stāvēšanu neatļautā vietā, no Gaujas ielas, no Kārtības policijas. Uzreiz varu pateikt,ka aizliegtajā (takšu zonā) zonā stāvēju, apmēram 5 minūtes. Jauki, protams, ka ceļu policija tik operatīvi soda smagos "likumpārkāpējus", bet žēl, ka nepieciešamības gadījumā to nekad nav.

Tas nu tā..Vainīgs,stāvēju..Bet kur kvīts? Skaidri zinu,ka tās nebija.Bet zinu, ka atnākot atpakaļ, krustojuma pretējā pusē bija noparkojusies CP patruļmašīna.Tātad sanāk,ka CP, ieraugot pārkāpumu,konkrēti par neatļautu auto novietošanu, var pierakstīt reģ.nr. un atsūtīt man kvīti pa pastu?

Var jau būt, ka tas ir normaal un notiekaas visu laiku, bet nu tomeer. Kaut kā nebiju par šitādām štellēm dzirdējis...

Iespējams, ka viņi pie loga pielika otro eks., bet to vējš aizpūta. Ir redzēti gadījumi, kad nav kārtīgi dokuments nostiprināts, tāpēc vējš tos purina.

Man pašam ar reiz gadījās, ka atnāca šāds dokuments. Tā kā norādītajā vietā mēdzu likt auto un atļauts tas nebija, samaksāju....

Pārliecināties protams, vari prasot iepazīties ar foto...

Nu jāprasa, lai parāda bildi..

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Lai apstrīdēju piemēroto sodu augstākā iestādē vai pēc tam pārsūdzētu tiesā, nav jāmaksā pat valsts nodeva. Tik cik pāpīrs, aploksne, ierakstīta vēstule un tinte...Nez par kādām izmaksām ir runa?

Lai pierādītu nevainību (tieši par to runā Ronalds_) būs vajadzīga vismaz ekspertīze

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

_PN_ rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Nu šeit strādā tā pati nevainības prezumcija. Kamēr nav pierādījumu par pretējo - esi nevainīgs.

Ja policijai nav pierādījumu par tavu nepareizu stāvēšanu - nav nekāda pamata sodam!!! Tātad ja nav fočenes - sods uzlikts nepamatoti (nez kādi vel viņiem būs pierādījumi.....)

Tad vari ņemt atvaļinājumu, vazāties pa tiesām un par savu naudu pierādīt nevainīgumu.

Lai apstrīdēju piemēroto sodu augstākā iestādē vai pēc tam pārsūdzētu tiesā, nav jāmaksā pat valsts nodeva. Tik cik pāpīrs, aploksne, ierakstīta vēstule un tinte...Nez par kādām izmaksām ir runa?

Vai ta par pieteikumu par lietas ierosināšanu administratīvajā tiesā nav valsts nodeva,apm. 10Ls??

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Lai apstrīdēju piemēroto sodu augstākā iestādē vai pēc tam pārsūdzētu tiesā, nav jāmaksā pat valsts nodeva. Tik cik pāpīrs, aploksne, ierakstīta vēstule un tinte...Nez par kādām izmaksām ir runa?

Lai pierādītu nevainību (tieši par to runā Ronalds_) būs vajadzīga vismaz ekspertīze

Meklēs pa Rīgu mana auto riepu nospiedumus?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

slaidais rakstīja:

Napalms rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Lai apstrīdēju piemēroto sodu augstākā iestādē vai pēc tam pārsūdzētu tiesā, nav jāmaksā pat valsts nodeva. Tik cik pāpīrs, aploksne, ierakstīta vēstule un tinte...Nez par kādām izmaksām ir runa?

Lai pierādītu nevainību (tieši par to runā Ronalds_) būs vajadzīga vismaz ekspertīze

Meklēs pa Rīgu mana auto riepu nospiedumus?

O, nē vecīt, lai noskaidrotu Tavu nevainību (nevis nevainīgumu) viņi meklēs kaut ko citu un ne jau Rīgas ielās

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

slaidais rakstīja:

Vai ta par pieteikumu par lietas ierosināšanu administratīvajā tiesā nav valsts nodeva,apm. 10Ls??

Tak viņš nav tiesā jāpārsūdz , bet visdrīzāk kaut kādam PP priekšniekam. Tiesā varēs pēc tam, ja būs vēlme.

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

slaidais rakstīja:

Napalms rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Lai apstrīdēju piemēroto sodu augstākā iestādē vai pēc tam pārsūdzētu tiesā, nav jāmaksā pat valsts nodeva. Tik cik pāpīrs, aploksne, ierakstīta vēstule un tinte...Nez par kādām izmaksām ir runa?

Lai pierādītu nevainību (tieši par to runā Ronalds_) būs vajadzīga vismaz ekspertīze

Meklēs pa Rīgu mana auto riepu nospiedumus?

O, nē vecīt, lai noskaidrotu Tavu nevainību (nevis nevainīgumu) viņi meklēs kaut ko citu un ne jau Rīgas ielās

wtf???

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

slaidais rakstīja:

wtf???

Nevainība ir bioloģiska kategorija (tipa celka vai nē)

nevainīgums ir juridiska kategorija (tipa pārkāpi CSN vai nē)

Es vienkārši uzjautrinos, kad cilvēki šos jēdzienus jauc

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

slaidais rakstīja:

Vai ta par pieteikumu par lietas ierosināšanu administratīvajā tiesā nav valsts nodeva,apm. 10Ls??

Tak viņš nav tiesā jāpārsūdz , bet visdrīzāk kaut kādam PP priekšniekam. Tiesā varēs pēc tam, ja būs vēlme.

Nē, nu tas skaidrs, ka tas papīrels uzreiz nav jāpārsūdz..Es domāju, tad, ja atsūtīs atteikumu, par lēmuma atcelšanu.Tad uz tiesu

slaidais Reģ.: 25.11.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

slaidais rakstīja:

wtf???

Nevainība ir bioloģiska kategorija (tipa celka vai nē)

nevainīgums ir juridiska kategorija (tipa pārkāpi CSN vai nē)

Es vienkārši uzjautrinos, kad cilvēki šos jēdzienus jauc

A, nu skaidrs...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

slaidais rakstīja:

Nē, nu tas skaidrs, ka tas papīrels uzreiz nav jāpārsūdz..Es domāju, tad, ja atsūtīs atteikumu, par lēmuma atcelšanu.Tad uz tiesu

Tur jāskatās kāda viņiem tā struktūra, moš virs tā priekšnieka ir vēl augstāks priekšnieks (nepārzinu PP organizatorisko struktūru) kam apstrīdēt. Jebkurā gadījumā lēmumā būs noteikti rakstīts, kur vai kam tieši šo lēmumu var apstrīdēt/pārsūdzēt.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

kolumbs rakstīja:

Lai apstrīdēju piemēroto sodu augstākā iestādē vai pēc tam pārsūdzētu tiesā, nav jāmaksā pat valsts nodeva. Tik cik pāpīrs, aploksne, ierakstīta vēstule un tinte...Nez par kādām izmaksām ir runa?

Lai pierādītu nevainību (tieši par to runā Ronalds_) būs vajadzīga vismaz ekspertīze

arī ierēcu m(par sevi)

Es domāju ar ārsta slēdzienu būs pietiekami

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

10 LVL ir valsts nodeva iesniedzot tiesā pieteikumu, bet administratīvo pārkāpumu lietas ir izņēmums. Par tām valsts nodeva nav jāmaksā.

Jā, protams, papriekšu apstrīd augstākā iestādē vai augstākai amatpersonai un tad tikai pārsūdz tiesā.

Ekspertīzi var lūgt veikt policijai. Ja tā atsakās to darīt, taisi par saviem līdzekļiem. Ja tev izrādās taisnība, ekspertīzes izdevumus var pietiesāt no policijas.

Ja ekspertīze vajadzīga tiesā - tiesa nozīmē ekspertīzi un valsts par to maksā.

Pagaidām nepārliecinājāt, ka pārsūdzēt lēmumu par soda piemērošanu ir dārgi...

J

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

par tām takšu stāvvietām Rīgā ir sviesc - esmu dzirdējis ka tur vel valda JUMTS ,kuram takši maksā par vietu un laikam jau poliči palīdz tiem

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

aha, protams, ka var sodīt un likt sodus bez foto tikai, tad ar to pierādīšanu ir kā ir jeb kā jau te daži minēja, ka faktiski pierādījmu nasta tiek pārnesta uz policiju un ,kamēr tā nepierāda pretējo, vadītāju nevar atzīt par vainīgu. protams, cp vadoņi šādus argumentus neņems vērā (bet mēs jau atceramies kā tur diviem cp vadoņiem nesen sanāca ar tām motivācijām ).

_PN_ rakstīja:

JJJ rakstīja: ir pilnīgi muļķīgi likt sodu cilvēkam, kura darbība nav radījusi nevienam nekādas negatīvas sekas. Vai apstājoties 3 naktī vietā, kur ir to aizliedz zīme, uz 5 minūtēm, kur nevienam nekādas problēmas nerada, arī būtu obligāti jāsoda? 'Vai apstājoties pie veikala, kad to redz policists un pēc 3 minūtēm iznākot ārā arī jāsagaida "kvīts" par to, ka neesi uzraksītjis apstāšanās laiku, jo to prasa papildzīme P apzīmējumam (policmens taču redz, ka tu apstājies un nestāvi visu dienu)? Ir prātā vairākas šādas bezjēdzīgas situācijas, kad dažiem gribas parādīt savu varu.

Otrkārt, runājot par būtību - ja vēlies strīdēties - aizej uz apskaties administratīvo lietu - vai tajā ir foto ar tavu auto vai nav! un piefiksē visus lietas materiālus - tos policijai tev ir jāparāda obligāti, jo tev ir tiesības iepazīties ar lietas materiāliem jebkurā procesa stadijā. ja kāds kaut ko nerāda, visur pretī liec papīru un lūdz to fiksēt, var izmantot arī tādas ierīces, kā diktafons mobilajā telefonā utt. tas palīdz. ja būs foto, kur stāvi neatļautā vietā, tad viiss - vari beigt cīņu. ja ne, tad vari uzskatīt, ka policijai nav pierādījumu un sods ir jāatceļ.

Sodīt var arī bez foto. Kaut vai gadījumus, kad to izdara CP vadītāja klātbūtnē.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti