pārdod BMW 323Ti ///M 12.03.98.

KM Reģ.: 03.01.2004
 
KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

nekas nav krutjits! ss.lv sajaucu noskrejienu.

melni griezti naak kaa ///M opcija

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

griezti rullē

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es arī uzreiz neiebraucu, kas tur melns griezts - saules vai?

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Es arī uzreiz neiebraucu, kas tur melns griezts - saules vai?

Apsildāms ir 1/2 ādas salons - tobiš puse no ādas salona ir apsildāma, otrā pusē - kamčatka ..vasarā zūpā

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: Tikko no Vācijas! viens īpašnieks! oriģināls noskreējiens 270000 km.

ss.ss.lv/...

negribu tevi apbedinaat, sajaukt tavas ceribu pilis, bet.... moz tikai kada blondine nopirks vai kads keks, kam pilnigi pokuj ar ko braukt, nu tipa- lai ir bmw, velams peec 96.g.un viss.

nothing personal, bet imo bmw compact vai tas ir e36 vai e46 ir vienk pzc kropliiigs auto. ir redzets, ka tadus apkarina ar n-tiem spoileriem un r18, kas arkas lauz aaraa uz e36, bet taa vai taa- sujkaa tas auto; skiet, neviens sevis cienos bmw useris tadu auto nepirks...

p.s. laba cena

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: [

ss.ss.lv/...

negribu tevi apbedinaat, sajaukt tavas ceribu pilis, bet.... moz tikai kada blondine nopirks vai kads keks, kam pilnigi pokuj ar ko braukt, nu tipa- lai ir bmw, velams peec 96.g.un viss.

nothing personal, bet imo bmw compact vai tas ir e36 vai e46 ir vienk pzc kropliiigs auto. ir redzets, ka tadus apkarina ar n-tiem spoileriem un r18, kas arkas lauz aaraa uz e36, bet taa vai taa- sujkaa tas auto; skiet, neviens sevis cienos bmw useris tadu auto nepirks...

p.s. laba cena

Es pat teiktu ka jebkursh sevi cienoshs cilveeks shaadu auto nepirks, bet nu lai veicas.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja:

negribu tevi apbedinaat, sajaukt tavas ceribu pilis, bet.... moz tikai kada blondine nopirks vai kads keks, kam pilnigi pokuj ar ko braukt, nu tipa- lai ir bmw, velams peec 96.g.un viss.

nothing personal, bet imo bmw compact vai tas ir e36 vai e46 ir vienk pzc kropliiigs auto. ir redzets, ka tadus apkarina ar n-tiem spoileriem un r18, kas arkas lauz aaraa uz e36, bet taa vai taa- sujkaa tas auto; skiet, neviens sevis cienos bmw useris tadu auto nepirks...

p.s. laba cena

Daudzi kompoti redzami ar bmwpower nakļejkām braukājot. Laikam pavisam neciena sevi bumeristi

p.s.

kompotus neaizstāvu, pašam nepatīk tā apcirstā tirsa.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

normāls ceņņiks par pusi no BMW... - gribat normālu - tas maksās x2 reizes vairāk un būs x2 lielāks....

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

normals tirgonis ne?!

www.bmwpower.lv/...

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: normals tirgonis ne?!

www.bmwpower.lv/...

nu jaa, ka saka spragt nost tas kompots ta uzreiz- sale

kaa saka- vsjo, vljip achkarik

z.about.com/...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

jaaa,ar pečku kaut kas atgadijas,bet tas jau pohuj,aizdzisu uz servisu un man salabos vinju.

runajot par patiku,protams, gaumes jautajums,bet ka gažamais ir diezgan labs

šīri - pn un ka sokas forda tirdznieciba??

domaju,ka nepardosi, ja nu vienigi nometisi ceun uz 700ls..vai ari auto nelec ?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

KM rakstīja: jaaa,ar pečku kaut kas atgadijas,bet tas jau *******,aizdzisu uz servisu un man salabos vinju.

runajot par patiku,protams, gaumes jautajums,bet ka gažamais ir diezgan labs

šīri - pn un ka sokas forda tirdznieciba??

domaju,ka nepardosi, ja nu vienigi nometisi ceun uz 700ls..vai ari auto nelec ?

Fordam jau ir jauns saimnieks.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

KM rakstīja: jaaa,ar pečku kaut kas atgadijas,bet tas jau *******,aizdzisu uz servisu un man salabos vinju.

runajot par patiku,protams, gaumes jautajums,bet ka gažamais ir diezgan labs

šīri - pn un ka sokas forda tirdznieciba??

domaju,ka nepardosi, ja nu vienigi nometisi ceun uz 700ls..vai ari auto nelec ?

Fordam jau ir jauns saimnieks.

jaa vakar Panoraamaa raadija , esot veel , bez shiira rulza ,daudz auto iepircis Tolmetam par prieku

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti