HA - Renault Megane Sport

knaukis Reģ.: 14.03.2005

HA

 
knaukis Reģ.: 14.03.2005
0 0 Atbildēt

BMW vs RENO

Kaut kas nesaprotams!!!

Šorīt normāli aptuveni 120 robežās, braucu uz darbu pa pleskaveni, paiet man garām Renis tāds pēc skata pasvaigs un jocīgs divdurvīgs.Vārdu sakot noķeru šo,tam aizmugurē uzraksts ar lieliem MEGANE un zem pakaļas luktura renualt sport. Ņirga parāva pirmā doma jāpačakarē tas "sporta" renis,eju garām nu 150,tas vel laipni palien malā vis kārtībā,nodomāju puikiņš noraustījās bet nifiga.Skatos spogulītī renim noraustās ksenoni laikam pārmet zemākā robā ,ko es davaj arī,nepaspēju paskatīties otreiz spogulī tas man blakām un iet garām,es minu bet tas tāpat iet prom.Nu tā līdz 230 uzvilku bet klāt netieku.Nodomāju nu i nafig viņu,nometu, un dārgā arī vel sāka protestēt.

Bet nu galvenais ne tur spoilerots vai savādāk tipa "sport" kā evo vai RS škoda utt. nu vārdu sakot atšķirīgs,bet nē,tāds jocīgs ielas kupejsedans.

Man E39 98g 535.

Ā,vēl man likās ka vispār tas piedevām bija dīzelis,jo vienā brīdī nogriezās melni dūmi un nosmirdēja pēc ikarusa.

Kāds arī ar tādu uti ir sastapies un kas tas vispār ir

Kopēts no tvnet.lv auto sadaļas.

Bembista vaimanas.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu esi slims braucējs pie stūres, un poteciāls slepkava, vai arī liels dirsē*s. Vari netaisnoties!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

līdzjūtības bmw vadītājam.

cik var saprast, krāniņš par kādiem 5cm sarāvās. būtu blakus mīļākā, nevis sieva, tad sarautos par kādiem 7-8cm.

cūkas tie renault piloti

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Sorry, teksts bija domāts bemberistam, ne pārpublicētājam!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a kas tur jauns??? tā megāne jau sen ir pieejama....

radīta renault sport nodaļā... tur gan tagad tur nopietnākas darbības notiek ap clio...

bet šitā megāne savulaik tika radīta lai brīvi izkostu gti golfu (nejaukt ar r32, to 3.2 litrīgo golu brīvi kož renault clio v6 )

no ārpueses to var atšķirt pēc buferiem un uzrakstiem renault sport

lācītim vēderā atširīga no parastās megānes, cita piekare, 2.0 16v benzīna turbomotors, knapajā versijā 225zirgi, 6 ātrumu nissan radītā ātrumkaste (tā pati, kas parastajā megānē)

knaukis Reģ.: 14.03.2005
0 0 Atbildēt

Ja ir iespēja palasi tvnet auto foruma sadaļā,tur jau vēl jautrāk paliek.

Tā ir megane coupe cabrio un dīzelis.

Nu pēc manas informācijas jauno Renualt 2,0 dci(150ZS) dīzeli varot uzčipot pat pāri 200ZS nekaitējot dzinējam,jo standartā rietumeiropas tirgum lagūnas piedāvā ar to pašu motoru( tikai cits vadības bloks) 175zs.No tā secinam ja čiptūnings piedāvā +30zs,tad tā arī varētu būt pāri 200zs.

Ja standarta 2,0dci ar 150zs motoram ir 340Nm griezes moments,tad tādam čipotam varētu būt ap 400Nm.Matemātika.

Nu tāds gana spēcīgs jau sanāk un nebūtu brīnumsm,ka 535. paliek ostīt dūmus ar saviem 320Nm griezes momentu.

grands_ Reģ.: 04.02.2007
0 0 Atbildēt

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

ir gan....230........

nenormalais

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Tāds ātrums nav prāta darbs!!!!! Ņemot vērā musu ceļus..........es nezinu kur tādu ātrumu var attīstīt! Pat lielās šosejas kas mums Latvijā ir .... pat ar 1,5 braukt ir ārkārtīgi bīstami!!!

Gājēji iet kur pagadās, sliktas apgasimojums naktīs un galvenais drausmīgs ceļa segums.

knaukis Reģ.: 14.03.2005
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Reno tikai pliks un nabags var noskriet bmw, un arī tādu pasūdīgāku. Ja saliks renī visus bmw navarotus, tas viņš sakritīs čupā jau atverot durvis.

Intresanti,kādi tad bmw ir navaroti,kādi nav reno.Liekas,ka reno varētu būt pat vairāk.

Man liekas tu no auto maz ko saproti,un neizslēdzu iespēju,ka esi pāķu lohs ar vecu bumbieri.

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

knaukis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Reno tikai pliks un nabags var noskriet bmw, un arī tādu pasūdīgāku. Ja saliks renī visus bmw navarotus, tas viņš sakritīs čupā jau atverot durvis.

Intresanti,kādi tad bmw ir navaroti,kādi nav reno.Liekas,ka reno varētu būt pat vairāk.

Man liekas tu no auto maz ko saproti,un neizslēdzu iespēju,ka esi pāķu lohs ar vecu bumbieri.

Var redzēt, ka īstais pāķu sūkātājs esi tu pats. Vismaz iesēdies bmw, lai saprastu, ka reno sūkā. Salīdzini kau tikai vadītāja beņķus un to regulēšanas un muguras masāžas iespējas.

Plēšas kā divi GAIĻI, kuram garāks KRĀNIŅŠ!!!! )

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

RE-VO rakstīja: Tāds ātrums nav prāta darbs!!!!! Ņemot vērā musu ceļus..........es nezinu kur tādu ātrumu var attīstīt! Pat lielās šosejas kas mums Latvijā ir .... pat ar 1,5 braukt ir ārkārtīgi bīstami!!!

Gājēji iet kur pagadās, sliktas apgasimojums naktīs un galvenais drausmīgs ceļa segums.

ja un tapec vajad samzanit max pielaujamo atrumu lidz 70 kmh

ar 150 patiešam ir bistami

knaukis Reģ.: 14.03.2005
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

knaukis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Reno tikai pliks un nabags var noskriet bmw, un arī tādu pasūdīgāku. Ja saliks renī visus bmw navarotus, tas viņš sakritīs čupā jau atverot durvis.

Intresanti,kādi tad bmw ir navaroti,kādi nav reno.Liekas,ka reno varētu būt pat vairāk.

Man liekas tu no auto maz ko saproti,un neizslēdzu iespēju,ka esi pāķu lohs ar vecu bumbieri.

Var redzēt, ka īstais pāķu sūkātājs esi tu pats. Vismaz iesēdies bmw, lai saprastu, ka reno sūkā. Salīdzini kau tikai vadītāja beņķus un to regulēšanas un muguras masāžas iespējas.

Nesaku,ka BMW sūds,pats esmu lietojis un atmiņas tikai tās labākās.

Bet ir vēl daudz dažādu automobīļu,kuri nav neko sliktāki,daži pat tehn. risinājumu ziņā pārāki.

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

RE-VO rakstīja: Tāds ātrums nav prāta darbs!!!!! Ņemot vērā musu ceļus..........es nezinu kur tādu ātrumu var attīstīt! Pat lielās šosejas kas mums Latvijā ir .... pat ar 1,5 braukt ir ārkārtīgi bīstami!!!

Gājēji iet kur pagadās, sliktas apgasimojums naktīs un galvenais drausmīgs ceļa segums.

ja un tapec vajad samzanit max pielaujamo atrumu lidz 70 kmh

ar 150 patiešam ir bistami

Arī tādi ...... atrodās, kuri 90 - 105 Km/h vietā velkas ar 70-80 km/h.... :/ Tie pat reizēm ir bīsatmāki un rada avārījas situācijas uz ceļiem. Vai arī tādi kuri velkas pa otro joslu, lai gan pirmā ir brīva!

knaukis Reģ.: 14.03.2005
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

knaukis rakstīja: daži pat tehn. risinājumu ziņā pārāki.

Tu ar to domāji Getzus, Reņus, Citronus utt

Jā es tieši biju domājis Getzus)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti