Nelec.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006

Man ir viena maza problēma varbūt kāds var palīdzēt!Tad kad bija -20 grādi mana 2.5 td Omega no rīta pieleca uzreiz,bet tad kad palika -12 no rīta vairs nevaru pielaist.Kad paņem un ievelk tad pielec momentāli.Kur ir problēma?Aķis ir gandrīz jauns.

 
1 2
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Man ir viena maza problēma varbūt kāds var palīdzēt!Tad kad bija -20 grādi mana 2.5 td Omega no rīta pieleca uzreiz,bet tad kad palika -12 no rīta vairs nevaru pielaist.Kad paņem un ievelk tad pielec momentāli.Kur ir problēma?Aķis ir gandrīz jauns.

Motoru labi griež?

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Griež ļoti labi,bet nelec...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

opels nelec, atradis par ko satraukties

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: opels nelec, atradis par ko satraukties

starp citu opeli loti labi lec šajā ziemā. man benzinieks visu laika ok. ari drauga dizelis savukart dazam labam mitshubishi(99) un bmw (9 NELECA UN OPELIS DABUJA PIELIKT KROKODLUS, TA KA NEVAJAG OPELUS APDIRST...OPELI NO 97 GADA NAV VAIRS TIE PASI KAS AGRAK....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Saulje lec, varde ljec, opelj neljec.

Opelis te nji pri chom. Ir dafiga iespeeju kapeec nelec - saakot ar degvielas kvalitaati un filtru un beidzot ar āras temperaturas deveeju.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Motora masa Opelim ir vājais punkts bet ja griezh tad tam nevajadzetu buut par iemeslu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Galu galaa kvēlsveces nobeigushaas, filtrs ar drazu pilns, shprices nesmidzina bet cuuraa un visbanaalaakais - aizmirstaas sekretku atsleegt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kad peedeejo reizi mainiiji gaisa filtru?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

uupis rakstīja: Kad peedeejo reizi mainiiji gaisa filtru?

Nu un,zaķīt,pastāti tagad, kāds te sakars ar gaisa filtru?

Elementāri - pilns ar suu. Araa mitrums. Kad motors silts tad laizh gaisu cauri kad auksts ta suu sasalsts un degmaisiijums ir par treknu jo o2 nepietiek. Velkot gaiss filtraa brien ar spiedienu. Nu tas taa tiiri teoreetiski. No prakses zinu ka piedarbinaashanas probleemas diviem keksiem izbeidzaas ar gaisa filtra nomainju. Filtri bija apaugushi ar piepeem un suunaam un seeneem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Nu un tad kāpēc -20 lec, bet -12 ne? Pateoretizē.

Tapēc ka pe -12 vienmērs būs lielāks mitrums kā pie -25.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un ielas un ceļi sausāki pie -20 nekā pie -6. No ceļa tak ar mitrumu ceļ augšā.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ja tas filtrs būtu tik tālu aizidrsts ka nelec, tad viņš neietu vispār. Padomā cik gaisa vajadzīgs pielaišanai, un cik vajag braukšanai...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: ja tas filtrs būtu tik tālu aizidrsts ka nelec, tad viņš neietu vispār. Padomā cik gaisa vajadzīgs pielaišanai, un cik vajag braukšanai...

Es tak saku teoreetiski - vobshchem demagoģija.

A tu uzķēries.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja: Varbūt kā tai Lagūnai no blakus topika - zobene pušu, a jūs te pūderējat cilvim smadzenes ar filtriem.

Pirmais kas dizelim ir polarlapsa(kr.val.) tas ir degvielas filtrs. Un kā likums pārsvarā ziemā.

Nu bet ja tu pēc šiem aprakstītiem simptomiem nosaki ka zobene plīsusi nu tad es paklusēšu - jo neesmu tik gudrs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

zobene ir tikai bišķīt saplīsusi

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

a man po,man šogad ir 2,4 td Volvo tas gan i lec ,i lido,nu viena nelaime ed gan daudz ,pa šiem saliem ap 12 litri,

par to nelekšanu;varetu but ka noklajies sveču vadibas bloks,ka jau te teica temperuturas devejs,kurš nesledz sveces iekša jo domā ka arā vasara

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja: Šādu bojājumu atrašanu izveic paceļot haubi, nevis sēžot pie interneta.

Necepies guru.

Vakar pa dienu bija -6. tad arī ar vasaras dīzeli var maukt. Un ja naktī -12 tad vasaras dīzelis saiet tādā putrā ka filtrs jāskalo pēc katriem 3 km.

Dīzeļa standartproblēmas ziemā:

1. degviela.

2. degvielas filtrs

3. gaisa filtrs

4. kvēlsveces

5. smidzinātāji

Tālāk 100 un viena problēma var būt arī visiem pārējiem sākot ar gaisa mērītāju beidzot ar auksto lodējumu vadības platē.

JA CILVĒKS UZDOD JAUTĀJUMU INTERNETĀ TAD VIŅŠ CER SAŅEMT MUTISKU ATBILDI NEVIS CELT HAUBI UN REMONTĒT INTERNETĀ.

beidz pīpēt zālīti putraim un atgriezies reālajā pasaulē.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

putraims rakstīja: Varbūt kā tai Lagūnai no blakus topika - zobene pušu, a jūs te pūderējat cilvim smadzenes ar filtriem.

Šitas taču ir tavs teksts.

Nu tad pamēģini un ievelc mašīnu ar plīsušu zobeni. Vēlu veiksmi.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Kā tev ar to kvēlsveču lampiņu, ātri nodziest pēc aizdedzes ieslēgšanas? Cik ilgi dabū gaidīt, kamēr nodziest salīdzinājumā ar -20 ?

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Izlasot visu ko te sarakstījāt nonācu pie secinājuma ka šeit ir labi padomi un ir arī nederīgi.Par to zobeni -tas atkrīt uzreiz jo šim ir ķēde un ievelkot iet uzreiz.Pārbaudīju kvēlsveces un to releju-tas arī viss ir o.k. tāpat kā gaisa filtrs.Šodien nomainīju degvielas filtru un pamanīju atplūdes trubiņā apmēram 0.5mm mazu caurumu,kurš bija radies beržoties pret vārstu vāku,nomainīju arī trubiņu.Tā īsti nesapratu par to āra temp.dačiku-tas ir tas kas dod signālu uz kvēlsvēču releju?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kā tu zini kā tā ķēde tur ir ?

grāmatā izlasīji vai pats redzēji ?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Tā īsti nesapratu par to āra temp.dačiku-tas ir tas kas dod signālu uz kvēlsvēču releju?

Autinjiem ar ara temperaturas meeriitaaju ir kompensacija starteejot mashiinu aukstaa laikaa un braucot - kompis regulee degvielas padevi atkariibaa no aaraa temperatuuras.

Kveelsveceem ir vienkaarshs princips. Uzsilshana un pretestiiba. Nu kaut kaa taa.

Bet tavaa gadiijumaa ir vainiiga atpluudes truba kura rija gaisu. Droshi ka nomainot to arii raaviens uzlabojaas un gaazes pedaalis atsauciigaaks palicis.

Peeecis Reģ.: 03.03.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kā tu zini kā tā ķēde tur ir ?

grāmatā izlasīji vai pats redzēji ?

Tas taču ir BMW dīzeļmotors un ir skaidrs, ka tam ir ķēde!!!

bralitis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

viena no svecēm nefuričit

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Kāds man var pateikt kur viņam atrodas tas āra gaisa temp. dačiks.Jo šorīt bija -4 un dabūju kārtīgi pagriezt lai pielaistu!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti