Nelec.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006

Man ir viena maza problēma varbūt kāds var palīdzēt!Tad kad bija -20 grādi mana 2.5 td Omega no rīta pieleca uzreiz,bet tad kad palika -12 no rīta vairs nevaru pielaist.Kad paņem un ievelk tad pielec momentāli.Kur ir problēma?Aķis ir gandrīz jauns.

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu domā pasildīt padusē datčiku un tad leks ?

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Es tagad tā padomāju un secināju:ja būtu noklājies kāds dačiks tad taču panelī vajadzētu iedegties CHECK ENGINE lampiņai, vai ne tā?

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Es tagad tā padomāju un secināju:ja būtu noklājies kāds dačiks tad taču panelī vajadzētu iedegties CHECK ENGINE lampiņai, vai ne tā?

Nu bet apskaties tāpat,kam tev lampiņa.

Domā ir arī tāda ' engine PizdauskaS '

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

A tas dačiks kas mēra tosola temp. viņš uz kvēlsveču releju arī kaut kā ietekmē?

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: A tas dačiks kas mēra tosola temp. viņš uz kvēlsveču releju arī kaut kā ietekmē?

jā viņš dod info kvēlsveču laika relejam, cik ilgi kvēlsvecēm jāsilst. Ja viņam liekas ka ir silts, kvēlsveces neieslēdzas, vai ieslēdzas uz pārāk īsu laiku.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

Rikardo rakstīja: A tas dačiks kas mēra tosola temp. viņš uz kvēlsveču releju arī kaut kā ietekmē?

jā viņš dod info kvēlsveču laika relejam, cik ilgi kvēlsvecēm jāsilst. Ja viņam liekas ka ir silts, kvēlsveces neieslēdzas, vai ieslēdzas uz pārāk īsu laiku.

Kaads laika relejs? Kveelsveceem laika relejs. Nu neesmu taadu uzparikti redzeejis. Var jau buut ka ir bet es nezinu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Kāds man var pateikt kur viņam atrodas tas āra gaisa temp. dačiks.Jo šorīt bija -4 un dabūju kārtīgi pagriezt lai pielaistu!

Nu veel jau var buut ka tev degvielai sisteemaa nav spiediena un kameer suuknis uzkachaa tikmeer nepiedarbojas bet taadiem simptomiem buutu jaabuut arii siltam motoram peec stundas staaveeshanas un vasaraa.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Viens meistars man teica ka uz svecēm netiek padots vajadzīgais spriegums!Ej nu tagad sazini vai tā var būt vai nē?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Rikardo rakstīja: Viens meistars man teica ka uz svecēm netiek padots vajadzīgais spriegums!Ej nu tagad sazini vai tā var būt vai nē?

Var buut. Var buut. Bet to var nomeeriit. Bet man ir aizdoma ka ar gaisa padevi vai degvielas padevi kaut kas nav riktiigi.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

pinguin rakstīja:

Rikardo rakstīja: A tas dačiks kas mēra tosola temp. viņš uz kvēlsveču releju arī kaut kā ietekmē?

jā viņš dod info kvēlsveču laika relejam, cik ilgi kvēlsvecēm jāsilst. Ja viņam liekas ka ir silts, kvēlsveces neieslēdzas, vai ieslēdzas uz pārāk īsu laiku.

Kaads laika relejs? Kveelsveceem laika relejs. Nu neesmu taadu uzparikti redzeejis. Var jau buut ka ir bet es nezinu.

Ir ir, kā tad savādāk viņas atslēgtos pēc noteikta laika.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

A kā lai to nomēra?Es jau esmu izbaudījis visu gaisa un degvielas padeves sistēmu un tur viss ir o.k.Un pie minimāla sala viņš lec pēc 2 apgriezieniem. Sveces man silst tikpat ilgi kā vienmēr.Bet vai viņas tanī laika posmā arī uzsilst līdz vajadzīgajai temp?Tāds ir jautājums...

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

a tev pēc tās trubiņas cauruma aiztaisīšanas vēl joprojām ir problēma?

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta ka joprojām problēma pastāv!Tagad izņēmu un izmērīju pretestību tam gaisa temp. devējam.Tas ir o.k.KO LAI VĒL DARA???????Sāku krist panikā...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja: Ir ir, kā tad savādāk viņas atslēgtos pēc noteikta laika.

Uzsilst, samazinaas pretestiiba, vot i relais knikt izrubaas.

A zhopeljam kaads deveejs gljuko - kursh nezinu. Deveejiem pie noteiktas temperatuuras ir noteikta pretestiba - katram sava. Kaads no deveejiem pie miinusiem dod nepareizu infu un sajauc smadzeni kompim.

Rikardo Reģ.: 19.09.2006
0 0 Atbildēt

jā tikai rodas tāds mazs jautājums-Kurš no viņiem ?

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

pārbaudi aukstam auto tajā brīdī kad nelec ar kontrolampu cik ilgi pie kvēlsvecēm pienāk strāva varbūt ka relejs pa ātru atslēdzas,šamajiem bmw tds motoriem bieži ir problēmas ar palaišanu vienīgi tas vairums gadījumos ir tieši siltiem

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti