nozagts sarkanais blox :(:(:(

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

ja kādam lēti piedāvā, tad iespējams, tas ir manējais

****** *****

Dexteru lūdzu izteiktiesar tēmu un bez d** šanas par SAAB un SAABistiem !!!

Kur meklēt, ja vispār

 
1 2 3 4
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ka pz d ec bij ljoti rupji no TaBu puses aplocekljoties aiz shausmaam .

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

Piedod! Izklausiijaas tieshaam peec "Znatj ne znaju, no mnenije imeju !"

Nothing Personal

Ja palasiisies siikaak sapratiisi kas tas nau iisti uz mani attiecinaams.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Lasu un brīnos- kko tādu nebiju vēl dzirdējis! Vnk psc! Protams līdzjūtības, zinu šito sajūtu- man nepatika.

A kā tā? Atstāji auto pie mājas pa nakti un no rīta surprise? Viņiem tak pa priekšu bij jātiek salonā, vai salauza resti?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Lasu un brīnos- kko tādu nebiju vēl dzirdējis! Vnk psc! Protams līdzjūtības, zinu šito sajūtu- man nepatika.

A kā tā? Atstāji auto pie mājas pa nakti un no rīta surprise? Viņiem tak pa priekšu bij jātiek salonā, vai salauza resti?

resti... pēc tam haubi...

3 gadus turu pie mājas - šī ir pirmā reize kad kas tāds notiek..

tinis Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

krishus rakstīja: Lasu un brīnos- kko tādu nebiju vēl dzirdējis! Vnk psc! Protams līdzjūtības, zinu šito sajūtu- man nepatika.

A kā tā? Atstāji auto pie mājas pa nakti un no rīta surprise? Viņiem tak pa priekšu bij jātiek salonā, vai salauza resti?

resti... pēc tam haubi...

3 gadus turu pie mājas - šī ir pirmā reize kad kas tāds notiek..

nu un kasko?

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Kas tas ir vispār par tādu mistisko sarkano? Tā ar skaidrojuma nav...vadība kaut kāda?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

lai izprastu sābu uzbūves smalkumus vajag 2 augstākās un speciālu sertifikātu no tvaicenes, ka tu viņiem esi par traku

tikai tad ir lemts saprast visas ūberfīčas

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

krishus rakstīja: Lasu un brīnos- kko tādu nebiju vēl dzirdējis! Vnk psc! Protams līdzjūtības, zinu šito sajūtu- man nepatika.

A kā tā? Atstāji auto pie mājas pa nakti un no rīta surprise? Viņiem tak pa priekšu bij jātiek salonā, vai salauza resti?

resti... pēc tam haubi...

3 gadus turu pie mājas - šī ir pirmā reize kad kas tāds notiek..

pedāļus no di...as vajag tadiem izgriezt! Savu turu stāvvietā un naktīs gūļu mierīgi, bet ar iepriekšējo auto bija līdzīgi- durvju logs un maģīs....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kas tas ir vispār par tādu mistisko sarkano? Tā ar skaidrojuma nav...vadība kaut kāda?

Saarkanais bloks ir SAAB 9000 aizdedzes bloks. Tajā skrūvē sveces. Neremontējas. Jāmaina, ja kaut kas notiek, viss bloks.

SAAB zonā nosaukums nav jātulko, SAAB Kluba 5 g jubilejā klubam tika dāvināts "sarkanais bloks" pielāgots kā glāžu turētājs.. Jo kad viņš ir beigts, tad viņu var vienīgi vai nu nokrāsot un izmest.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

deksters rakstīja: Kas tas ir vispār par tādu mistisko sarkano? Tā ar skaidrojuma nav...vadība kaut kāda?

Saarkanais bloks ir SAAB 9000 aizdedzes bloks. Tajā skrūvē sveces. Neremontējas. Jāmaina, ja kaut kas notiek, viss bloks.

SAAB zonā nosaukums nav jātulko, SAAB Kluba 5 g jubilejā klubam tika dāvināts "sarkanais bloks" pielāgots kā glāžu turētājs.. Jo kad viņš ir beigts, tad viņu var vienīgi vai nu nokrāsot un izmest.

Vienkāršā valodā runājot - šķidrie svečvadi. (Ja man ir pareiza infa)

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja:

Nezinite rakstīja:

deksters rakstīja: Kas tas ir vispār par tādu mistisko sarkano? Tā ar skaidrojuma nav...vadība kaut kāda?

Saarkanais bloks ir SAAB 9000 aizdedzes bloks. Tajā skrūvē sveces. Neremontējas. Jāmaina, ja kaut kas notiek, viss bloks.

SAAB zonā nosaukums nav jātulko, SAAB Kluba 5 g jubilejā klubam tika dāvināts "sarkanais bloks" pielāgots kā glāžu turētājs.. Jo kad viņš ir beigts, tad viņu var vienīgi vai nu nokrāsot un izmest.

Vienkāršā valodā runājot - šķidrie svečvadi. (Ja man ir pareiza infa)

pamataa taa ir kaste ar kopaa samonteetaam lietaam, kas funkcionaali atbilst indukcijas spoleem, nu vo, un summa sanaak, ka uz katras sveces maucas indukcijas spole virsuu bez svechvada.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

aapsis rakstīja:

Eye rakstīja:

pamataa taa ir kaste ar kopaa samonteetaam lietaam, kas funkcionaali atbilst indukcijas spoleem, nu vo, un summa sanaak, ka uz katras sveces maucas indukcijas spole virsuu bez svechvada.

Nu jau skaidrāk.

Bet daži jautājumi:

1) Kādas ir šī bloka prioritātes pret citu auto ar "parasto" sistēmu?

2) Vai tur tomēr nebija kkāds sķidrums arī iekšā?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Cik zinu saab nav vienīgais ražotājs, kam ir šāda shēma, bet ir kāds bet. Lai tas bloks dzīvotu ilgi, ilgi klīst daudzmaz pamatots arguments, ka SAABmobīlim ir jāmaina aizdedzes sveces ar ļoti rūpīgu precizitāti. katrus 10 kkm, ja neko nejaucu, jo svecēm izdegot rodas nepieciešamība ģenerēt lielāku strāvaslādiņu, lai uzšķiltu špreaksteli. Un tad, ja tās sveces nemaina - tad blokam vienā brīdī apnīk strādāt pāri saviem spēkiem un tas saka - čau, adjē, uzneredzīti un kāpj ārā... , tiesa tad saimniekam ir

Ir gana daudz ražotāju, kas šādu indukcijas spoļu bloku uzražo gana izturīgu un/vai liek iekšā dzinējā platīna sveces, kas ļauj tās nemainīt pat 100 kkm. Tād gan tās platīnnieces ir jāmaina. Piemērs AR TS motoriem ir tāds bloks, kas dabrina 8 sveces un strādā kā šveices pulkstenis.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja: Apsveicu Nez ar "jaunu" "melno" bloku un chetraam dazhaadaam skruuveem

vai ta vienādu skrūvju pat nebija

nu labi - pieņemu apsveikumus - atradu arī resti vietā.. un kaucekli arī

PS no vakar vakara manas mājas pagalmā uz ur.lām šauj bez brīdinājuma un tieši paka.ļā !!!

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

dažādas skrūves - tas izklausās prātīgi.

Apsveikumi Nez sakara ar auto atgriešanos dzīvē.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Paldies par neordināro risinājumu!

aapsis Reģ.: 10.02.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Cik zinu saab nav vienīgais ražotājs, kam ir šāda shēma, bet ir kāds bet. Lai tas bloks dzīvotu ilgi, ilgi klīst daudzmaz pamatots arguments, ka SAABmobīlim ir jāmaina aizdedzes sveces ar ļoti rūpīgu precizitāti. katrus 10 kkm, ja neko nejaucu, jo svecēm izdegot rodas nepieciešamība ģenerēt lielāku strāvaslādiņu, lai uzšķiltu špreaksteli. Un tad, ja tās sveces nemaina - tad blokam vienā brīdī apnīk strādāt pāri saviem spēkiem un tas saka - čau, adjē, uzneredzīti un kāpj ārā... , tiesa tad saimniekam ir

Ir gana daudz ražotāju, kas šādu indukcijas spoļu bloku uzražo gana izturīgu un/vai liek iekšā dzinējā platīna sveces, kas ļauj tās nemainīt pat 100 kkm. Tād gan tās platīnnieces ir jāmaina. Piemērs AR TS motoriem ir tāds bloks, kas dabrina 8 sveces un strādā kā šveices pulkstenis.

tieshi taa, es sveces mainu ik pa 10k km, lai gan razhotaajs to taa nenosaka, bet dziives pieredze raada, ka taa ir gudraak, leetaak un labaak visiem platiinenes tur uz 60-80 k km.

shkjidrums tur ir tik, cik spoles eljlja.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu cik es saprotu, manam auto arī sveces ir mainītas "pēc pulksteņa" gan iepriekšējā īpašnieka, gan arī manā laikā. Tāpāec arī bloks darbojās bez probzām turpat vai 9 gadus.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: manējā, ja kas, bija pavisam jauna - nedēļu kā servisā apmainīta

Pirmā doma kas ienāk prātā, navodka ta no servisa kur nomainīja bloku!

Vai citiem apfenderētajiem nebija remonti tai pašā servī?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

hammers rakstīja: Apsveicu Nez ar "jaunu" "melno" bloku un chetraam dazhaadaam skruuveem

vai ta vienādu skrūvju pat nebija

nu labi - pieņemu apsveikumus - atradu arī resti vietā.. un kaucekli arī

PS no vakar vakara manas mājas pagalmā uz ur.lām šauj bez brīdinājuma un tieši paka.ļā !!!

Khe, tie kas nospēra ir p akaļas , tātad šaut var pa visu rumpi.

Baron spicē ūsu!!!!!

ziedoniz Reģ.: 11.10.2006
0 0 Atbildēt

Bloka priekšrocības ir lielāks elektriskais lādiņš, kas tiek pievadīts katrai svecei

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ziedoniz rakstīja: Bloka priekšrocības ir lielāks elektriskais lādiņš, kas tiek pievadīts katrai svecei

Mani iisteniiba "fascinee",jo taa ir ljooti vienkaarsha elektriska dalja, nav pat nekur nekaadas rotaacijas, berzes, netiirumu iekljushana arii pie kaajas - neka, kas vareetu reaali veidot nolietojumu. Vieniiigais ja nu tas drankjis nespeej temperatuuru iipashi labi panest ?!?! Bet tad tas ir konstruktiivs defekts ko SAABam vajadzeja prasties atsaukt un salabot.

Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Dzirdēju, ka tas, kas nobeidzē DI bloku, tās ir vai nu sliktas sveces, vai slikts sazemējums - resp. tajās vietās, kur tas bloks skrūvējas klāt pie dzinēja...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: Dzirdēju, ka tas, kas nobeidzē DI bloku, tās ir vai nu sliktas sveces, vai slikts sazemējums - resp. tajās vietās, kur tas bloks skrūvējas klāt pie dzinēja...

Tas man izklausaas padiivaini(par zemeejum, jeb -), bet tad atkal - es nepaarzinu kas vinjaa viss ir iegruusts iekshaa.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

?? Kas? Sazemējums?? Aizdedzes sistēmā??? Augstspriegumam???

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti