nedaudz par MB !

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Es zinu, to, ka viņiem var baigi forši noraut šternu no kapota

 
1 2
Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

par to var arī atrauties

Pokuj. BMW vienalga pārāks

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Spams forewaaaa, Zigi

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

ar ko?

katram cilvēkam savas vajadzības

Visiem večiem ir viena pamatvajadzība - apziņa, ka viņam ir visgarākais. Bet tā kā daba lielu daļu veču ir apveltījusi ar samērā īsu, tad BMW kļūst aktuāls, jo vislabāk pagarina.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

zamaškas ne zamaškas, bet ja es būtu redzējis, kad man šoziem Šternu nolauza (pēc videokameras) viduskkolnieki-reperi, nekautrējoties būtu iekaustījis tā, lai vairāk pat doma tāda neienāktu.....

Zigi, vidusskolnieks var pagatīties tāds uz 120kg dzīvsvarā un zināmām cīkstoņa iemaņām

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā...sākās ponti. Šaus tagad pa tiem, kas zog sūda bleķi pa 17Ls...biš smieklīgi...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Izbraucu nesen ar S klases mersi. Ne pašu jauno, bet iepriekšējo. Patika.

Bet vienlaga džips tomēr labāks Patīk man apziņa, ka ir po*uj pa kurieni brauc, a mersis nav domāts neceļiem. Tā tomēr solīda mašīna, kurai nepiestāv dubļu slānis...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Napalms rakstīja: Izbraucu nesen ar S klases mersi. Ne pašu jauno, bet iepriekšējo. Patika. ...

a jaunais...jaunais......ehhh......jāsāk siekala slaucīt no galda.....

Tai iepriekšējai S klasei, manā skatījumā, pietrūka drusku krutuma, kāds bija W140 un ir raksturīgs visām BMW 7 sērijas paaudzēm. Viņš bija zolīds, bet tas arī viss. Jaunajam šis trūkums (ja to tā var saukt) ir novērsts.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: napalms, es runāju par vienu ašo vīru,kurš ir attāli pazīstams, kam jau otro reizi spoguļus noņēma no W140 , un kam tie maksā LVL 300 ..

tie tak ir elektriskie,apsildāmie, aptumšojošie utt....

Tu uzskati, ka ir adekvāti grohņīt cilvi dēļ 300 latiem? Manuprāt, nē. Probļēmas risināšanai ir apsargāta stajanka, kasko, jūtīgs siģene un beigu galā kaut vai lai pieskrūvē spoguli un aprauj skrūvēm galvas...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

ponti, ne ponti, pa cilvēku nešautu, bet ja noķertu, rokas salauztu... vai pirkstus... kā izsmēķi nodzēš...

Tā ir cita lieta. Sodam jābūt. Bet samērīgam.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Berežonnovo bog berežot

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Es saku to, ka sodam jābūt adekvātam nodarījumam. Visu cieņu austrumiem, bet dažās jomās viņi tomēr vēl ir aizķērušies viduslaikos.

Bet mēs novirzījāmies no meršiem

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

=Animācijas filmā "Simpsoni" Dr. Hilberts ar MB apvidus auto iebrāžas mājā un notriec ģimenes kaķi.

Tas nu gan mersim neķādu godu nedara

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

sanāca pabraukt ar 2004 gada S ... labs

Šaubu nav. Bet ja man būtu jāizvēlas starp 2004.gada S klasi un 7.sēriju...es nezinu, ko es izvēlētos. Šādam auto ir drusku jādod "paļci vejerom" sajūta (nepārproti, tikai, es nezinu kā savādāk to fīlingu nosaukt...pašapziņa varbūt)

BMW tās ir pārāk daudz, mersim pietrūkst.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: tam Sniekam vēl bija AMG optika un 18 collu AMG diski, skats-perfekts

Vot man personīgi krīt uz nerva tie, kas A8 uz bagažnieka liek spoileri vai 7 sērijai 22 collu diskus. Tie nav tie auto.

volvo Reģ.: 18.11.2004
0 0 Atbildēt

Lūdzu padomu. auto mersis E 2001g 3.2cdi. Kārbā pats mainīju eļļu un no kārbas sanāca noliet 2litrus. veikalā teica, ka ar muftu kopā saiet 9litri. servisos saka ka noliet varot 50%eļļas. tātad sanāk ka man ir jāpielej 4,5litri.tātad no tā izriet ka man kārbā līdz šim bija trūcis 2,5litri ? eļlas ščupa kārbai diemžēl nav. protams ka braukšu kaut kur lai kāds pārbauda,bet pagaidām var'būt kāds zin ko un kā tur īsti ir. ?

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

tiešām nebija naudas servisa apmeklējumam?

Kā tu rīsti ir? hvz vai kāds varēs pateikt. Jau kopš w202 merša, ščupa nav kārbām. Cilvēki brau cuz servisu un tur darās.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

te runa iet par automātu, cik saprotu...

Tur viss savādāk.

volvo Reģ.: 18.11.2004
0 0 Atbildēt

richy rakstīja: te runa iet par automātu, cik saprotu...

Tur viss savādāk.

Jā ,pareizi automāts. nekas sarežģīts tur nav lai pats nomainītu,tāpēc arī pats mainu. nu vēl ceru ka kāds atradīsies kurš kko zin precīzi

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Lūdzu padomu. auto mersis E 2001g 3.2cdi. Kārbā pats mainīju eļļu un no kārbas sanāca noliet 2litrus. veikalā teica, ka ar muftu kopā saiet 9litri. servisos saka ka noliet varot 50%eļļas. tātad sanāk ka man ir jāpielej 4,5litri.tātad no tā izriet ka man kārbā līdz šim bija trūcis 2,5litri ? eļlas ščupa kārbai diemžēl nav. protams ka braukšu kaut kur lai kāds pārbauda,bet pagaidām var'būt kāds zin ko un kā tur īsti ir. ?

--------------------------------

1. Atkariibaa no taa, kaa shii tipa kaarbaa risinaats hidrotransformatora novietojuma un taa blokjeeshanas vadiibas jautaajums, kaarbaa iet iekshaa 6.3 - 9.0 litri ATF.

2. Schupa neesamiiba liecina, ka kaarba jaapilda ar speciaalu ieriici, kura pati nosaka, kad ir diezgan, t.s. "kompjuuters'.

3. Shiim kaarbaam vajadziigs speciaals ATF, atbilstoshs vai, pareizaak sakot, ierakstiits "Zilajaa lapaas", lapas nr MB 236.10. Citi shkjidrumi neder. Viens no shkjidrumiem ir "Shell ATF 3403 / M115", mazumtirdznieciibaa normaali paardots netiek.

Taa ka domaa, ko tagad dariit

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Es zinu, to, ka viņiem var baigi forši noraut šternu no kapota

zigis uzpērk norautos šternus.... bet tam jābūt kvalitatīvi noņemtam

Melnais_Muuks Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

Ideots rakstīja:

par to var arī atrauties

Pokuj. BMW vienalga pārāks

Slapjajos sapņos??

volvo Reģ.: 18.11.2004
0 0 Atbildēt

mersim pie piepīpētāja atrodas tāda podziņa, kuru piespiežot it kā kaut ko ātrāk uzsilda.to pogu piespiežot kaut kāda dūkoņa motortelpā notiek, bet nekas īsti neuzsilst, kā tur īsti ir? un vēl motors baigi lēni uzsilst, termostatam vajadzētu būt ok, jo kad motors uzsilst, tad temp. visu laiku turās vienādi- nedaudz virs 80. 3.2 CDI.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

volvo rakstīja: mersim pie piepīpētāja atrodas tāda podziņa, kuru piespiežot it kā kaut ko ātrāk uzsilda.to pogu piespiežot kaut kāda dūkoņa motortelpā notiek, bet nekas īsti neuzsilst, kā tur īsti ir? un vēl motors baigi lēni uzsilst, termostatam vajadzētu būt ok, jo kad motors uzsilst, tad temp. visu laiku turās vienādi- nedaudz virs 80. 3.2 CDI.

Aizbrauc uz servisu!

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

volvo rakstīja: mersim pie piepīpētāja atrodas tāda podziņa, kuru piespiežot it kā kaut ko ātrāk uzsilda.to pogu piespiežot kaut kāda dūkoņa motortelpā notiek, bet nekas īsti neuzsilst, kā tur īsti ir? un vēl motors baigi lēni uzsilst, termostatam vajadzētu būt ok, jo kad motors uzsilst, tad temp. visu laiku turās vienādi- nedaudz virs 80. 3.2 CDI.

visus Tavus jautājumus ātrāk atbildēs te

www.mbclub.lv/...

Pēc Tava apraksta, sanāk, ka Tev tā ir REST poga

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

MB

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti