Volvo S70/V70 TDi automāts

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004

Ko tauta domā par Volvo S70 vai V70 un automātu? Ir doma iegādāties šādu Volvo kāda 1997-1999 gada. Palasiju tepat forumu un sadaļu lasītāju pieredze, bet par automātu neko īsti neatradu. Kā ir ar automātiem šiem Volvo, un kā ir ar pašiem Volvo un to dīzeļiem? Kur vislabāk pirms pirkšanas nodiagnosticēt? Kādas ir remontu izmaksas un cik bieži plīst/neplīst?

 
Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Ko neviena Volvo S70/V70 2.5TDi lietotāja nav?

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Bik ne pa tēmu bet...šie bija viens no variantiem, kad vajadzēja otru auto. Apaskatīju kādus padsmit, bet visi likās tādi saguruši. Ar vienu izbraucu gabaliņu (V70 dīzelis, tomāc)...likās paciets. Un kārba ar likās tāda domīga.

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu ar to automātu manam auto sanāca ieberziens uz Ls 700 un mēnesis ar lienētu auto ,jo pēkšņi pazuda "R". Bet nu tagad cerams atkal 250tk varēs braut bēdu nezinot.

A par 2,5tdi hvz, bet šķiet biki pa švaku šim auto, cita lieta jaunāks ar D5...

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

mašīna ļoti laba,bet ar tiem noskrējieniem tā ir kā ir,ja palaimēsies dabūt ar kādiem orģināliem 250000t/km,tad būs ok.motori stāv no audi,agregāts praktiski nenobraucams.man bija v70 automāts,tagad s70 manuāls,motorus abiem nočipoju iesaku.ritošā vienkārša.tanī cenu diapozonā gads un aprīkojums neko citu labāku nedabūsi

androidz Reģ.: 22.05.2007
0 0 Atbildēt

Es ir lietotājs S70 TDI, ar automātu 98-ā gada. Lietoju tikai vienu nedēļu, tāpēc neko daudz pastāstīt nemāku, bet jebkurā gadījumā, pirms pērc, taisi diagnostiku, īpaši lielu uzmanību pievēršot tieši automātam. Man ir ieberziens tieši ar automātu sanācis.

gastello Reģ.: 24.05.2003
1 0 Atbildēt

man automātam palika tikai R ,ieberziens uz 600lvl.

androidz Reģ.: 22.05.2007
0 0 Atbildēt

Es ceru ka tikšu sveikā ar muftas nomaiņu...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja: mašīna ļoti laba,bet ar tiem noskrējieniem tā ir kā ir,ja palaimēsies dabūt ar kādiem orģināliem 250000t/km,tad būs ok.motori stāv no audi,agregāts praktiski nenobraucams.man bija v70 automāts,tagad s70 manuāls,motorus abiem nočipoju iesaku.ritošā vienkārša.tanī cenu diapozonā gads un aprīkojums neko citu labāku nedabūsi

Par S70 diizela cenu sanaak saab 9-5 un nu Saab pret so volvo tomeer ir kaa diena pret nakti paaraakums visaas poziicijaaas, skanas izolaacija, komforts, dizains utt. Esmu braucisar abiem diviem taapeec varu saliidzinaat.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

gastello rakstīja: mašīna ļoti laba,bet ar tiem noskrējieniem tā ir kā ir,ja palaimēsies dabūt ar kādiem orģināliem 250000t/km,tad būs ok.motori stāv no audi,agregāts praktiski nenobraucams.man bija v70 automāts,tagad s70 manuāls,motorus abiem nočipoju iesaku.ritošā vienkārša.tanī cenu diapozonā gads un aprīkojums neko citu labāku nedabūsi

Par S70 diizela cenu sanaak saab 9-5 un nu Saab pret so volvo tomeer ir kaa diena pret nakti paaraakums visaas poziicijaaas, skanas izolaacija, komforts, dizains utt. Esmu braucisar abiem diviem taapeec varu saliidzinaat.

ja tu vari pateikt, ka sābs pret volvo ir kā diena pret nakti par labu sābam, tad skaidrs, ka tava viedokļa vērtība ir šķidras zirga kakas vērta.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

gastello rakstīja: mašīna ļoti laba,bet ar tiem noskrējieniem tā ir kā ir,ja palaimēsies dabūt ar kādiem orģināliem 250000t/km,tad būs ok.motori stāv no audi,agregāts praktiski nenobraucams.man bija v70 automāts,tagad s70 manuāls,motorus abiem nočipoju iesaku.ritošā vienkārša.tanī cenu diapozonā gads un aprīkojums neko citu labāku nedabūsi

Par S70 diizela cenu sanaak saab 9-5 un nu Saab pret so volvo tomeer ir kaa diena pret nakti paaraakums visaas poziicijaaas, skanas izolaacija, komforts, dizains utt. Esmu braucisar abiem diviem taapeec varu saliidzinaat.

pareizi saab sliktaaks

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti