diski Carismai

peka Reģ.: 07.02.2007

Gribētu lūgt padomu! Ja man ir 2002.gada Mitsubishi Carisma, un riepu izmērs R15 185/65, tad es nesaprotu kāda izmēra lietos diksus man jāpērk lai varētu nobraukt savas riepas?! Saprotu ka R15 bet par pārējiem parametriem nekā nesaprotu! Vai kāds varētu man paskaidrot par pārējo?

Paldies

 
peka Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

peka rakstīja: Gribētu lūgt padomu! Ja man ir 2002.gada Mitsubishi Carisma, un riepu izmērs R15 185/65, tad es nesaprotu kāda izmēra lietos diksus man jāpērk lai varētu nobraukt savas riepas?! Saprotu ka R15 bet par pārējiem parametriem nekā nesaprotu! Vai kāds varētu man paskaidrot par pārējo?

Paldies

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

peka rakstīja:

peka rakstīja: Gribētu lūgt padomu! Ja man ir 2002.gada Mitsubishi Carisma, un riepu izmērs R15 185/65, tad es nesaprotu kāda izmēra lietos diksus man jāpērk lai varētu nobraukt savas riepas?! Saprotu ka R15 bet par pārējiem parametriem nekā nesaprotu! Vai kāds varētu man paskaidrot par pārējo?

Paldies

Pamēģini uz R14 uzstūķēt tās tupeles. Ja neder, mēģini uz R16 vai uz R17.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

tak diskus peerkot lai paardeveejs paluurii peec tabulaam...

a ja no reklaamaam- tad izmanto UTFG sisteemu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

www.dalans.lv/...

Izvēlies marku un modeli, uzzināsi tagadējo disku izmērus.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

peka rakstīja: Gribētu lūgt padomu! Ja man ir 2002.gada Mitsubishi Carisma, un riepu izmērs R15 185/65, tad es nesaprotu kāda izmēra lietos diksus man jāpērk lai varētu nobraukt savas riepas?! Saprotu ka R15 bet par pārējiem parametriem nekā nesaprotu! Vai kāds varētu man paskaidrot par pārējo?

Paldies

tev ir nepieciešams disks ar šādiem izmēriem:

1. R15x6 vai 6.5(tas ir diska platums collās)

2. ET (iznesums) 45mm (rakstīts diska otrajā pusē kaut kur pie skrūvju caurumiem, šādi ET45), var būt līdz no 35 - 45, mazāk gan ne, lauzīs piekari. Īsumā jo ets ir mazāks, jo disks izskatās platāks, džipam var būt pat negatīvs.

3. Centra caurums no 67.1mm, var būt lielāks, tad disku tirgotāji piedāvā plastmasas starplikas

4. Skrūvju attālums 114.3mmx4(skrūvju skaits)

5. 5 skrūvju diskam rēķina pēc formuliņas (tas tā, nākotnei)

6. iespējams, ka vajadzēs garākas skrūves

7. par skādi nenāk uzlikt "sekretkas" skrūves vai uzgriežņi ar speciālas formas galviņu, tas lai sliktie neaines diskus...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti