SLAVA RĪGAS ***** DOMEI

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
 
1 2
markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

akmens jāsviež arī ministrijas lauciņā. šamējie slinki izskatīt RD vēstuli. Kāds var iesviest karti? ar tām līnijām?

Reflektors Reģ.: 19.10.2002
0 0 Atbildēt

nav skaidra sistēma, kādēļ jāmaksā sestdienās, bet jāmaksā svētdienās. Vai nu jāmaksā tikai darbdienās (1-5), vai visās nedēļas dienās. Acīmredzot, lēmēju galvās valda haoss.

Uz ko virzīts maksas palielinājums ? t.s. "apsaimniekošanas izdevumi" palielinājušies ? Grib atslogot ielas ? Tad būtu jāievieš laika limits. Apkaro inflāciju ? Nekāda sakara.

Man kā centrā nestāvētājam būtu tiešām patīkami redzēt tautas protestu šajā sakarā. Galu galā, kautkādā Francijā lēmēji būtu atrāvušies prviliģēto stāvvietu satura demolšanu un svilināšanu (šito nevajag tulkot burtiski kā mudinājumu to uzreiz īstenot, tas ir piemērs).

Reflektors Reģ.: 19.10.2002
0 0 Atbildēt

vecuma neuzmanība: kādēļ jāmaksā sestdienās, bet NAV jāmaksā svētdienās.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

zdrastje. veco ziņu posterim.

topiks kaka,autor mudila.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

kapeec veco ziņu posterim ????

re kur tak datums = 25. maijs 2007 ... (TVNETā)

bet nu es gribu redzēt to papildzīmi, ja tagad ir divi āmuri un laiks, tad kas buus ar jauno kārtību ?

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Birk-P1MPI!!!...ja vēl laiku atpakaļ man par Tevi zlajebuč1j dakterīt bija neitrālas domas tad noskatoties pēdējo Dombura kunga raidījumu un lasot visādus-šādus mēslus es varu teikt,ka TU ESI suč1js potrahs!...

kirpuss Reģ.: 27.09.2002
0 0 Atbildēt

publisku sarkano līniju karti gan diez vai dabuut, pie tam taas tiek arii nemitiigi mainiitas, bet droshi varu apgalvot, ka riigas centraa sarkanaas liinijas parsvaraa iet pa namu fasaadeem +/-!

zhavoronoks Reģ.: 20.03.2007
0 0 Atbildēt

pārsvarā pa zemesgabalu robežām, nevis pa fasādēm pirmkārt. tas, ka puse no fasādēm sakrīt ar robežām, tas ir jau cits jautājums

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

cik man zināms, tad SLAVA nekad naf bijis rīgas domē, Viņš ir Džeks pats par sevi...

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Piekrītu! RDome - svoloči!

Visas satiksmes problēmas risina tik ar aizlieguma zīmju karināšanu un cenu celšanu. Pēc Vairoga pārvada atklāšanas, kurš pa 90% bija uzbūvēts krievu laikos, nekas cits būtisks Rīgā satiksmes jomā nav uzbūvēts/pārbūvēts.

Bet kur ir kaut ko veidojuši ir palicis vēl sliktāk (nokļūšana Ziepītī ir pilnīgs sviests jebkurā laikā)

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Stulbākais ir tas, ka nesen to jautājumu jau skatīja un nolēma, ka brīvdienās nebūs jāmaksā, pagaidīja kamēr viss apklusa un tad pa kluso sito projektu izbīdīja ārā.

Manuprāt seit ir privāto autostāvvietu lobijs, jo sestdienās Rīgā satiksme ir ļoti brīva un meirīgi ir vietas kur apstāties. Tagad pēc likuma pieņemšanas privātie varēs pacelt arī savas cenas un vēl būs papildus ieņēmumi brīvdienās.

Karoče polnij PE.

Jātaisa mums demostrācīja, tā kā to izdarīja Jelgavā, a to kasē naudu ka maz neliekās a pat galvenās rīgas ielas ir dranķīgā stāvoklī.

Ja tā meš parēķinām, tad par centrā iekasēto stāvvietu naudu varētu katru gadu visam centram asfaltu nomainīt.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

kad sāks spridzināt parking automātus ???

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nevajag spridzinaat

vajag uz ziimeem karinaat lielos melnos miskastes maisus

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

bļe, sen vajadzēja pacelt, un tā kārtigi !!!

ņe h u j aizd i r s t visu centru ar auto.

ja man vajag uz 5-15 min NORMĀLI apstāties lai iekrautu/izkrautu kravu vai ieietu veikalā, es to nevaru izdarīt, jo pilns centrs ar lohiem, kuri pie tam vēl nejēdz braukt un taisa sastrēgumus.

tāda sajūta, ka tagad katrs kam nav slinkums pārvietojas ar auto.

jebkurā pilsētā civilizētā pasaulē centrs nav paredzēts jebkuram lohotronam lai pievizinātu savu pakaļu pie rakstāmgalda.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

jā - tam ir paredzēts sab. transports, kurš citās valstīs ir OK ...

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai tad Regulators neaizliedza ieviest maksu sestdienās?

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja: Vai tad Regulators neaizliedza ieviest maksu sestdienās?

Tātad RD pajāt uz regulatoru.

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

Jātaisa mums demostrācīja, tā kā to izdarīja Jelgavā, a to kasē naudu ka maz neliekās a pat galvenās rīgas ielas ir dranķīgā stāvoklī.

Ja tā meš parēķinām, tad par centrā iekasēto stāvvietu naudu varētu katru gadu visam centram asfaltu nomainīt.

sen nav būts tai rajonā - stāvvieta pie Okupācijas muzeja nav RD only? šlagbaumi? varētu piem svētdienas vakarā piedzīt to stāvvietu pilnu līdz lūpai, un logos lapiņas "paldies RD par izciliem panākumiem satiksmes orgnaizācijas jomā". ja kāds taisās līmēt plāksterus, uz priekšu, štrunts vien ir salīdzinājumā ar to, cik nākas atstāt maksas stāvvietās.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

evil_vinny rakstīja: sen nav būts tai rajonā - stāvvieta pie Okupācijas muzeja nav RD only? šlagbaumi? varētu piem svētdienas vakarā piedzīt to stāvvietu pilnu līdz lūpai, un logos lapiņas "paldies RD par izciliem panākumiem satiksmes orgnaizācijas jomā". ja kāds taisās līmēt plāksterus, uz priekšu, štrunts vien ir salīdzinājumā ar to, cik nākas atstāt maksas stāvvietās.

Neviens tev tur plāksterus nelīmēs, bet uz riteņa uzliks sarkano kedu, kuru nost dabūsi tikai samaksājot standarta stāvvietas tarifu trīskāršā apmērām.

p.s.

Ja kāds var noorganizēt kādu protesta akciju pret augstajām rīgas pašvaldības autostāvvietu cenām, esmu ar mieru piedalīties!

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

Man ļoti interesē, kā izskatīsies papildzīme, kas norādīs, ka sestdienā ir jāmaksā, bet svētdienā nav.

stogram Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad vini tas kedas vakara nenem nost???

evil_vinny Reģ.: 19.07.2004
0 0 Atbildēt

stogram rakstīja: Vai tad vini tas kedas vakara nenem nost???

nea, sen jau.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Surrr rakstīja: Man ļoti interesē, kā izskatīsies papildzīme, kas norādīs, ka sestdienā ir jāmaksā, bet svētdienā nav.

Man arī tas pat ļoti interesē.

Kāda izskatīsies zīme, kas izgatavota saskaņā ar valsts standartu un norādītu, ka tā ir maksas stāvvieta no pirmdienas līz sestdienai...

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Tā ir slepenā daļa no valstī izsludinātā inflācijas apkarošanas plānaDD

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Domes deputātiem varētu mašīnām riepas nolaist... Lai džeki pasvīst nedaudz... Cik atceros, R13 riepām 75 spiedieni = 1 atmosfēra... Lielākiem ripuļiem būs vairāk...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti