Volvo S60 elektronika - navigācija u.c.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007

Sveiki! Esmu iegādājusies Volvo S60, bet ir dažas problēmas Ceru, ka varēsiet man palīdzēt izprast dažas lietas, kas saistītas ar šo (un varbūt ne tikai ar šo auto).

Tātad, man ir 2002. gada mašīniņa ar D5 motoru. Tas tā kā ātrumu nemazina, bet tā elektronika! Pirmkārt - borta kompī un līdzi nākušajā servisa grāmatiņā viss kaut kādā mistiskā valodā (iespējams, ka itāļu, neesmu pārliecināta). Kā var nomainīt valodu kompī?

Pielaižot auto, panelī iznāk mazais ekrāniņš (redzu TV3 un vēl dažus kanālus, bet švaki, it kā varot redzēt DVD, pašlaik neesmu pārbaudījusi), bet ne tur tā problēma. Kas jādara, lai šis ekrāns paliktu iekšā, panelī? Lai nelien laukā un nerāda savus mistiskos uzrakstus braukšanas laikā?!

Nākamnedēļ braucu uz Volvo centru, bet kamēr tik tālu neesmu tikusi... ko nozīmē panelī degošā dzeltenā izsaukuma zīme?

Vai uzinstalēt navigācijas disku ir vienkārši? Man viens paziņa solīja iedot DVD navigācijas disku, bet šaubos, vai tas man ko mainīs Kur to var uzinstalēt un cik tas varētu maksāt? Ja tur jau ir kaut kāda navigācija instalēta, vai to kaut kur un kaut kā var redzēt? Kāpēc man neko tur nerāda? Melns ekrāns un mistiski uzraksti par kaut kādu problēmu

Pašlaik laikam viss!

Jau tagad saku paldies par palīdzību!

 
1 2 3
krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

un tagad gaidi liidz pirmdienai!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Apsveicu ar S60 D5! Man tāds pats

Dzeltenā izsaukuma zīme panelī nozīme, ka kompī ir kāda ziņa priekš Tevis - ka vai nu servisa laiks pienācis, vai taml. Man to noņāma un probzas salaboja Alfa motors par garantiju. Valodu var nomainīt Mūsa Motors - nez kāpēc man liekas, cena ir 36 Ls.. varbūt kļūdos. Turpat var nopirkt arī manuāli un palasīties, ko katrs paziņojums nozīmē, kā darbojas navigācija un kā ar to tikt galā.

Ieeja www.volvoklubs.lv - tur ir vairākas diskusijas par S60 un kompju paziņojuiem - ir vērts palasīties.

Lai labi ripo!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

PS dzeltenā zīme, manuprāt nozīmē, ka ir informatīvs paziņojums. Ja ir kādas "ziepes", tad iedegas attiecīga sarkana lampiņa - eg elļas kanniņa, bremžu simbols vai tamlīdzīgi.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Visbiezjakais iemeslas dzeltenas izsaukuma zimites iedegshanai - nedeg kada lampinja lukturos, bet to visu var nolasit paspiezot pogu, kas ir uz kreisa "bomja" aiz stures.

Man S60 bija kompi vacu valoda. Musa Motors parlika uz anglju valodu laikam jau par tiem pashiem 30-40 latiem.

Volvininjo Reģ.: 12.05.2007
0 0 Atbildēt

Man ir S80, dzeltenaa izsaukuma zimite panela vidu iedegaas ja nedeg kaada no areejam lampam, bet man vinja visbiezak deg, kad beidzas logu mazgaajamais skidrums

Valodu var nomainit MMR vai autosignals... ap 45Ls laikam bij.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Paldies par atsaucību!

Kurā vietā jūs ieteiktu veikt Volvo diagnostiku? Kur sakarīgāki meistari un pieņemas cenas? Gribu, lai man visu pasaka, gan par ritošo, gan motoru, gan elektroniku

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Man borta kompī ir kaut kas par airbagiem rakstīts. Nesaprotu kas

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja: Man borta kompī ir kaut kas par airbagiem rakstīts. Nesaprotu kas

Klau,čalis/vīrelis/bērnu tēvs nav?

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Rururuu rakstīja: Man borta kompī ir kaut kas par airbagiem rakstīts. Nesaprotu kas

Klau,čalis/vīrelis/bērnu tēvs nav?

Domā, viņš by definition labāk zina valodas???

Bet, ja nopietni, jebkuru tekstu var iztulkot, izmantojot internetu. ieraksti tikai, kāds tad bija, pamēģināsim.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Rururuu rakstīja: Man borta kompī ir kaut kas par airbagiem rakstīts. Nesaprotu kas

Klau,čalis/vīrelis/bērnu tēvs nav?

Un, ko nu? Pieteiksies par kandidātu?

Kompī ir rakstīts: SISTEMA AIRBAG ASSISTENZA URG.

Vēl ir tāds teksts: 180 CHILOMETRI DI AUTONOMIA

Ja nu kāds atpazīst šo valodu un prot iztulkot, tad vēl viens nesaprotams vārds: VELOCITA

Nākamais jautājums - negrib strādāt pogas uz stūres (multistūres pogas rādžiņa un disku pārlikšanai, skaļuma regulēšanai), viendien bija ok, tad negāja, tad viendien gāja un nu atkal neiet! Varbūt kaut ko ne pa tēmu saspaidīju? Tās pogas var atslēgt un atkal pieslēgt? Varbūt kaut kur kontakts nav?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

protams rakstīja:

Rururuu rakstīja: Man borta kompī ir kaut kas par airbagiem rakstīts. Nesaprotu kas

Klau,čalis/vīrelis/bērnu tēvs nav?

Un, ko nu? Pieteiksies par kandidātu?

Varēt jau varužēl Tevis,jo izstās ka drapaks tāds pamocīts,sākumā noskaidro tā D5 reālo nobraukumu,tad arī virkne jautājumu paši par sevi atbildēsies

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

protams rakstīja:

Rururuu rakstīja: Man borta kompī ir kaut kas par airbagiem rakstīts. Nesaprotu kas

Klau,čalis/vīrelis/bērnu tēvs nav?

Un, ko nu? Pieteiksies par kandidātu?

Kompī ir rakstīts: SISTEMA AIRBAG ASSISTENZA URG.

Vēl ir tāds teksts: 180 CHILOMETRI DI AUTONOMIA

Ja nu kāds atpazīst šo valodu un prot iztulkot, tad vēl viens nesaprotams vārds: VELOCITA

Nākamais jautājums - negrib strādāt pogas uz stūres (multistūres pogas rādžiņa un disku pārlikšanai, skaļuma regulēšanai), viendien bija ok, tad negāja, tad viendien gāja un nu atkal neiet! Varbūt kaut ko ne pa tēmu saspaidīju? Tās pogas var atslēgt un atkal pieslēgt? Varbūt kaut kur kontakts nav?

SISTEMA AIRBAG ASSISTENZA URG.tulkojums uz angļu--

IT ARRANGES AIRBAG ATTENDANCE URG.

180 CHILOMETRI DI AUTONOMIA uz ang.----

180 KILOMETERS OF AUTONOMY

VELOCITA---SPEED

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

180 CHILOMETRI DI AUTONOMIA šitas vienkārši nozīmē, cik kilometrus vēl var nobraukt ar to degvielu, kas ir bākā.

SISTEMA AIRBAG ASSISTENZA URG. drošības spilveniem steidzami jāpievērš uzmanība, jāčeko t.i.

VELOCITA tas vienkārši ir ĀTRUMS.

Tas ir italiāniski. Bet izskatās, ka ar to borta datoru ir problēmas. Un ar citām sistēmām, droši vien, arī. Silti iesaku doties vien uz dārgo MM un savest kārtībā, pie viena nomainot valodu uz saprotamāku.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Paldies, paldies Tieši uz MM jāved?

Kas ar tām stūres pogām? Tas ar kompi saistīts? Jāteic, ka par remontiem dikti neuztraucos (par cik to visu bleķo iepriekšējais auto īpašnieks) tikai nepatīkam, ka tā...

Tas ir italiāniski.

Tā jau domāju

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 1 Atbildēt

Rururuu rakstīja: Paldies, paldies Tieši uz MM jāved?

Kas ar tām stūres pogām? Tas ar kompi saistīts? Jāteic, ka par remontiem dikti neuztraucos (par cik to visu bleķo iepriekšējais auto īpašnieks) tikai nepatīkam, ka tā...

Tas ir italiāniski.

Tā jau domāju

Vari vest(braukt) arī uz 'Signāls' Madonā,ja esi piemērotā attālumā-tur rindas nav tik lielas,arī cenas mazliet draudzīgākas.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Ehh... Madona drusku pa tālu. Esmu pieteikusies rindā uz MM. Kādas atsauksmes par šo te? Man veiks pilno diagnostiku un valodu nomainīs. Ap 90 Ls tas viss. Ceru, ka viņi uz savu galvu nesāks kaut ko ķimerēt un remontēt (kā nesen kaut kur te lasīju, bet tas laikam nebija MM. Varbūt tomēr bija?).

Šodien uzķēru stūres pogu problēmu! Izrādās, mašīnas telefons jāizslēdz, tad ar pogām var kruķīt rādžiņu un diskus. Ja telefons ir ieslēgts, spaidot pogas tiek prasīta SIM karte telefonā. Oi, kamēr man aiziet...

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

sākumā noskaidro tā D5 reālo nobraukumu,tad arī virkne jautājumu paši par sevi atbildēsies

Kā to var noskaidrot?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

sākumā noskaidro tā D5 reālo nobraukumu,tad arī virkne jautājumu paši par sevi atbildēsies

Kā to var noskaidrot?

Pie tās diagnostikas arī pajautā.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

1. Par stures pogaam - nestradaa tapec , ka ieslegts telefons kuraa nav ieksaa sim kartes , ja izslegsi pogas darbosies un viss bus ok

2.Par TV ir zem stures labaja puse ir 3 pogas vinas uzspiezot tv vajadzetu aizverties .

3.Par navigacijas disku nekas nav jainstalee, bet jaieliek DVD lasitajaa, kas ir bagazniekaa un tad jaskataas vai stradaas , jo cik man ir teikusi LV disks del VOLVO neesot veel

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Anglu valodas ieinstalesana MM maksaa 32Ls +PVN , ja nemaldos , jo maija sakuma liku

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: Anglu valodas ieinstalesana MM maksaa 32Ls +PVN , ja nemaldos , jo maija sakuma liku

Jūs te esat super!

Jā, par stūres pogām jau uzķēru šodien!

Iešu tūliņ meklēt pogas zem stūres

Esmu pierakstījusies uz MM, kad zvanīju, man teica, ka pilnā diagnostika 45 Ls un valodas maiņa 45 Ls.

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja:

3.Par navigacijas disku nekas nav jainstalee, bet jaieliek DVD lasitajaa, kas ir bagazniekaa un tad jaskataas vai stradaas , jo cik man ir teikusi LV disks del VOLVO neesot veel

Domā, ka man WV džipa DVD disks nederēs?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Rururuu rakstīja:

Cullmann rakstīja:

3.Par navigacijas disku nekas nav jainstalee, bet jaieliek DVD lasitajaa, kas ir bagazniekaa un tad jaskataas vai stradaas , jo cik man ir teikusi LV disks del VOLVO neesot veel

Domā, ka man WV džipa DVD disks nederēs?

Taro?

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Rururuu rakstīja:

Cullmann rakstīja:

Domā, ka man WV džipa DVD disks nederēs?

Taro?

Touareg (2006. gada)

Rururuu Reģ.: 01.06.2007
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja:

2.Par TV ir zem stures labaja puse ir 3 pogas vinas uzspiezot tv vajadzetu aizverties .

3.Par navigacijas disku nekas nav jainstalee, bet jaieliek DVD lasitajaa, kas ir bagazniekaa un tad jaskataas vai stradaas , jo cik man ir teikusi LV disks del VOLVO neesot veel

Zems stūres nav pogu! Ir stūres labajā malā: Back, Enter un tad tāda apaļa poga uz četrām pusēm spaidāma. Spiež kuru grib, TV nepazūd

Nevaru ieraudzīt DVD lasītāju bagāžniekā

Vēl tikai rezerves riteni laukā neizcēlu Droši, ka tas tur nemaz nav.

1 2 3
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti